[SH Zoom | NL 2 | AKo] Preflop multiway pot - správný push?

• winczik
      winczik
      Bronz
      Registrace: 08.11.2010 Příspěvky: 237
      Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players

BTN: $2.02
      SB: $2.26
      BB: $6.86
      UTG: $3.33
      Hero (MP): $1.80
      CO: $1.24

Pre Flop: ($0.03) Hero is MP with A:spade: K:club:
      UTG raises to $0.06, Hero raises to $0.18, 1 fold, BTN raises to $0.30, 2 folds, UTG calls $0.24, Hero raises to $1.80 all in, BTN calls $1.50, UTG calls $1.50

Flop: ($5.43) J:spade: A:club: 2:diamond: (3 players - 1 is all in)
      UTG bets $1.53 all in, BTN calls $0.22 all in

Turn: ($5.87) A:heart: (3 players - 3 are all in)

River: ($5.87) T:heart: (3 players - 3 are all in)

Final Pot: $5.87
      BTN shows Ts Tc (a full house, Tens full of Aces)
      UTG shows Qc Ad (three of a kind, Aces)
      Hero shows As Kc (three of a kind, Aces)
      BTN wins $0.42
      BTN wins $5.24
      (Rake: $0.21)

Chtěl jsem se zeptat na průběh preflop akce...byl můj push obhájitelný? A druhá otázka....je to AKo....je to vhodná handa do multiway potu o 2 dalších hráčích? Tuším, že se to bere jako monster, ale počítá se do toho i AKo při více lidech?
  • 5 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Cau,
      asi bych na ten 4bet jen callnul preflop. Ale push nebude žádná velká chyba proti loose hráčům, nakonec kdyby se to hrálo postflop dopadne tahle hra úplně stejně.
    • winczik
      winczik
      Bronz
      Registrace: 08.11.2010 Příspěvky: 237
      Nevěděl jsem, jestli se dá offsuited AK hrát stejně jako suited, vzhledem k tomu, že je to braný jako monster. To bylo první. Druhé jestli push nebyl hyper agresivní tah. Bral jsem to podle tabulky....převážně jsem se věnoval SNG, takže nevím. Mohl jsem to brát jako badbeat, ale raději se zeptám. :-)
    • refreshing14
      refreshing14
      Bronz
      Registrace: 09.11.2010 Příspěvky: 86
      zdar

v prvom rade by som sa asi pozrel na to ze ty si MP a raisujes UTG :D cize toto je mega strong akcia!!! na to pride 4bet z BU, ktory je tak torchu este viac mega strong :D cize asi call bude OK samozrejme toto je NL 2 takze to nebude az tak strong ale aj tak toto su vo vseobecnosti silne line a daval by som si na to bacha (( a to ci je to suited alebo off je asi irelevantne)

dalsia line je ta ze casto budes callovat OR UTG s AKs a dalej ...... study ......study .......study :D
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Proč tomu říkat badbeat, to AK asi neni favorit v týhle hře :)
      Když se ptáš jestli push za 100bb je agresivní tah, tak ano je.
      Jakej je rozdíl mezi AKo a AKs jako sng hráč musíš znát, přidá ti to prostě 2-3% equity do all in. Suited má taky lepší hratelnost postflop, ale to je nezajímavý když se handa točí preflop.
    • Eupatria
      Eupatria
      Bronz
      Registrace: 31.03.2014 Příspěvky: 4
      Ahoj. Zahrál bych to stejně. Ten 4-bet bych odhadl na něco jako JJ+ AQs+ (možná i desítky by tam dával), call od UTG bych řekl že znamená že nemá monster handu (esa, krále a nejspíš ani kalašnikov), takže něco jako ATs+ TT-QQ (možná i ty dámy by re-raisoval). Call bych nevolil protože hra po flopu bude zbytečně složitá, pokud nemám na protihráče žádné staty. Vzhledem k range toho BTN hráče to nebude nijak super profitabilní spot, ale pořád by jsi myslím měl být v plusu.