Blog: z 20$ na 10 000$ a vypoved :)

• h1pnos
      h1pnos
      Bronz
      Registrace: 08.07.2012 Příspěvky: 16
      Ahoj jmenuju se standa, chci docilit z 20$ - 10k $ a dat vypoved sve ubohe praci. Poker hraju 4 roky spise turnaje ale nikdy jsem nestudoval strategie z duvodu ze me to nebavilo, ted jsem se rozhodl hrat cash game a snad se mi muj sen splni.
  • 8 odpovědí
    • h1pnos
      h1pnos
      Bronz
      Zacinam podle strategie od hrace confidant91 tak snad to vyjde kazdy den budu zde sdilet svuj bankroll+ vydelek za den, pocet hand a podobne.
    • h1pnos
      h1pnos
      Bronz
      Dnes 11$ v plusu hraju 3 stoly, cca 1000 hand+ :) , bankroll 31$
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Ahoj Stando,

sem rád, že tě můžu přivítat na Pokerstrategy a jako první ti popřát hodně zdaru v tvém cíli. Myslím, že pokud do toho teď naplno šlápneš tak se ti dařit bude. Poker je hodně o studiu takže jsi určitě na dobré adrese a doufám, že ti naše materiály a coachové dají pevné základy, na kterých budeš moct stavět. Vidím, že už jsi se trošku rozkoukal takže kdyby jsi cokoliv v budoucnu potřeboval stačí se zeptat :f_drink:

Ještě trošku technická stránka věci, pokud jsi tohle založil jako svuj blog tak ti ho s dovolením přesunu do cashgame sekce. V tetot sekci je prostor především pro zpětnou vazbu na naše coache tak at to zustane prehledne :)

Takže znovu přeju hodně štěstí při zdolávání cíle, abys mohl dát práci brzy valem

:gl:
    • h1pnos
      h1pnos
      Bronz
      jasne diky moc :D
    • h1pnos
      h1pnos
      Bronz
      NL2, 6man
      Počet hand : 1612
      Profit : 4,52 $
      BR : 35,52 $
      Doba hrani : 5 h+

Dnes se celkem darilo, potom prislo par neprijemnych hand a BR sel o par BI dolu, nakonec aspon neco v plusu :f_biggrin:
    • h1pnos
      h1pnos
      Bronz
      NL2,6man
      Počet hand : 1769
      Profit : -0,85 $
      BR : 34,67 $
      Počáteční BR : 20$

Na začátku session se mi dařilo v plusu cca 5$, po pár stovkách hand jsem dostal pár nepříjemných hand. Nakonec žádna pohroma zítra bude lépe :D , ted na noční :f_cry: :f_cry: :f_cry: :f_cry: :f_cry: :f_cry:
    • h1pnos
      h1pnos
      Bronz
      Tak sve staty tu budu zverejnovat co tyden vzdy v nedeli :) . Kazdy den to nema cenu :D :f_biggrin: :f_biggrin:
    • h1pnos
      h1pnos
      Bronz
      Ahoj jsem tu opet s vysdleskama moji session :) . Behem tydne jsem dosahl statusu chrome a ziskal 10 dolaru za nasbirane body FPP. :)

NL2, 6man
      Počet hand : 12 000 hand
      Profit : +34$:f_grin: :f_grin: :f_grin:
      BR : 69$

tak to byl muj tyden snad do dvou tydnu dosahnu 125$ a posunu se na nl5 :)