[NL25] TT BB squeeze

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

soupeř reg 39/32/8,9 po 1K handách. V těchto spotech jsem celkem ještě ztracený... jak to zahrát? Na tom R jsem si říkal, že asi stojím proti flushi, ale neumím to shodit toto. Říkal jsem si, že tam pořád může mít handy jako KJ. Ale moc bluffů asi mít nebude. AQ checkuje back na jedné streetě určitě. A nevím, jestli tam může mít random bluffy?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $21.24 (106.2 bb)
      Hero (BB): $47.28 (236.4 bb)
      CO: $70.45 (352.3 bb)
      BTN: $35.47 (177.4 bb)

Preflop: Hero is BB with T T
      CO folds, BTN raises to $0.40, SB calls $0.30, Hero raises to $1.60, BTN calls $1.20, SB calls $1.20

Flop: ($4.80) T Q 6 (3 players)
      SB checks, Hero bets $3, BTN calls $3, SB folds

Turn: ($10.80) 4 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $8, Hero calls $8

River: ($26.80) 3 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $12, Hero calls $12

Results:
      $50.80 pot ($2 rake)
      Final Board: T Q 6 4 3
      Hero mucked T T and lost (-$24.60 net)
      BTN showed 9 8 and won $48.80 ($24.20 net)
  • 8 odpovědí
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Registrace: 31.05.2007 Příspěvky: 949
      as played R fold. Tam je close to nula bluffu.

Ja betuju F silne. KJ,98, vsechny Fdraw tam vydrzi, tak at si zaplati. Pak jdu c\c a c\f na tomhle runoutu pokud nemam jine tells s Notecaddy apod.
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,208
      preco by checkoval AsQx napr ? dokonca si myslim ze aj KsQx tam je realne na tom runoute. takze nei len blafy ale aj nejaky thinvbet by tam mohol napraskat. to TT tam skoro nejde zahodit :)
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Myslíš, že s AQ tam má jasné 3 streety value na tomto boardu?
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      russo777 původně napsal
      preco by checkoval AsQx napr ? dokonca si myslim ze aj KsQx tam je realne na tom runoute. takze nei len blafy ale aj nejaky thinvbet by tam mohol napraskat. to TT tam skoro nejde zahodit :)
      schvalne doma kouknu. Co jsme byly s Mosambem,tak na ipokeru NL20 limitech tam 3b barely bluff mely 4 lidi a s toho na dva jsem se mohl kouknout v hospode :) , ale casy se meni...
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,208
      co ja viem ci jasne 3 streety ale ked ma AsQx tak predpokladam ze ty tych flushov nebudes mat vela .. maximalne KJss a ked tu planujes foldovat aj sety tak imo overfoldujes.
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      russo777 původně napsal
      co ja viem ci jasne 3 streety ale ked ma AsQx tak predpokladam ze ty tych flushov nebudes mat vela .. maximalne KJss a ked tu planujes foldovat aj sety tak imo overfoldujes.
      urcite overfolduju. To mas naprostou pravdu.
      s AsQx mi to prijde ok.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Pigment původně napsal
      russo777 původně napsal
      schvalne doma kouknu. Co jsme byly s Mosambem,tak na ipokeru NL20 limitech tam 3b barely bluff mely 4 lidi a s toho na dva jsem se mohl kouknout v hospode :) , ale casy se meni...
      A nepamatuješ si, co měli za nicky? :)
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

takto deep bych sqznul víc a potnul F, jinak na T/R - já osobně si myslím, že můžeme mít pořád vbet na T. Minimálně ty handy s 1 spadem nafoldne a ani si nemyslím, že vždy okamžitě folduje nějaké AQ bez spadu a ofc ani 66/QTs ne. Nebo minimálně mně to vychází hodně close no, každopádně si nemyslím, že bude mít z F hodně floatů (skrz to, že je sandwiched) na to, aby byl c/c nějak lepší, akorát si koledujeme o to, že xne beh nějaké JJsx/KQsx a realizuje kopu eq úplně zadarmo.

Když c/c, tak c/c R snad bude ok, ale teda nesouhlasím s tím, že má KQsx (jakože na místě hera bychom tu callnuli down >50% horších ruk?). Já bych ani AQ rozhodně nevbetoval, ale neříkám, že to někdo v praxi neudělá, takže snad okish za ten sizing, vůči vyššímu bych klidně i overfoldnul, nemyslím si, že to v praxi bude někdo exploitovat.