[NL25] 76s 4bet spot

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

soupeř stejný jako z předchozí handy. 39/22/8,9 po 1K handách. Měl bych tuto handu vůbec na F floatovat? Ten T je asi spew, měl sem to give upovat.

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $20.10 (100.5 bb)
      BB: $92.41 (462.1 bb)
      CO: $23.52 (117.6 bb)
      Hero (BTN): $38.63 (193.2 bb)

Preflop: Hero is BTN with 7 6
      CO raises to $0.50, Hero raises to $1.40, SB raises to $3.20, 2 folds, Hero calls $1.80

Flop: ($7.10) T 3 8 (2 players)
      SB bets $3.55, Hero calls $3.55

Turn: ($14.20) T (2 players)
      SB checks, Hero bets $31.88, SB calls $13.35 and is all-in

River: ($40.90) A (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $40.90 pot ($2 rake)
      Final Board: T 3 8 T A
      SB showed T T and won $38.90 ($18.80 net)
      Hero mucked 7 6 and lost (-$20.10 net)
  • 6 odpovědí
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Registrace: 31.05.2007 Příspěvky: 949
      ten float se urcite da. Mas tam backdoor fdraw a gutshot.
      as played je to huge overplay na T. Budes takhle hrat FH a Tx , kdyz ho budes mit na ruce? Me to moc smysl nedava. Co tam vyfoldujes?
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Tx bych tak zřejmě zahrál, FH nevím. Default bych měl teda checkovat back a give up R unimproved?
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      je to zajimavy. Ja tma na T nemam shove, protoze FH nebo Tx nemusim moc protektovat a davam tam spis nejakej induce typu 1,9-2,3 apod.
      Ale zase takhle played pokud v 4b cbetuje, tak je to v pohode. Protoze vyfoldujes mraky AK,AQ,KQ. A proti vetsine made ti porad jede 10% a ty potrebujes necelou tretinu. Takze najit 22% co foldne a k tomu ty AK bohate staci bych rekl..
      To, ze ti tam budu callovat Tx, PP ti vlastne je sumak.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Takže myslíš, že se to tak dá zahrát? Nadruhou stranu si nejsem jistý, jestli tento hráč by zrovna ty AK,AQ neoverplaynul a neshovnul je T rovnou.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

proti c4betu stnd fold PF. I když se to někdy nabízí, tak prostě ne každý trochu aggro vypadající soupeř má automaticky obrovský c4b, co je konkrétně stále dost zřídka používaný move jako bluff imo. As played postflop - já bych se tam nedostal, ale kdyby ano, tak by to bylo nejspíš z důvodu, že má fakt high freq těch c4betů i cbetů a potom bych GS nejspíš přímo shovoval na F. Většina těchto aggro hráčů bude i jejich overs shovovat na T a neumožní Ti float. Jinak na T - když jsi to takto zahrál, tak přece teď nemůžeš give-upovat bottom range, ještě k tomu s GS. Leda že bys tu nikdy neměl Tx a byl by tu důvod pro 100% check (příp.velmi malý stab nějak mergnutě pro thin value/protekci s value i pár těmito bluffy jako 76s) s tím, že bluffy budeme delayed betovat, to by bylo asi taky ok, ale celé se mi to moc nelíbí, hrál bych to jinak.

E: Tak možná jsem fish já a hraju tyto spoty špatně, ale snowie by to hrál v podstatě všude stejně až na to, že na T vidí jako optimální sizing nižší. Nevím, no, zkoušel jsem to nějak vypočítat přes ty float profitability vzorečky, které se tu nedávno objevovaly a i podle těch snowieho freq mi to moc nevychází (on předpokládá c4b 4%, 100% cbet F a 75% cbet T a 60% c/f na T za hráče na SB), ani s full IO, pokud hitneme straight.

Naopak pokud teda počítám s tím, že soupeř nebude station a foldne aspoň část AK/případných AQ, pokud nějaké bluffuje PF, tak mi to vychází trochu reálněji. Potřebuejme na shove ~35% feq a pokud má to, co snowie předpokládá (AK, AQs jako bluff), tak tyto ruky z celé range (47c) dělají 42%. pokud hráči nebudou v tomto spotu "stationovat" s Ahighs (co by v teorii v podstatě měli), tak imo shvoe bude lepší, než float, ale je to je odhad ofc, třeba by na to měl někdo jiný názor :) .
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      hedisaces původně napsal
      Takže myslíš, že se to tak dá zahrát? Nadruhou stranu si nejsem jistý, jestli tento hráč by zrovna ty AK,AQ neoverplaynul a neshovnul je T rovnou.
      fakt nevim.
      Ted se mi libi Katriho shove na F. Ale zajimaly by me dalsi nazory a hlavne proc.