[NL25] NL25 KQo

• Reid1
      Reid1
      Bronz
      Registrace: 22.06.2014 Příspěvky: 45
      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 2718115
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN): $25.56
      SB: $30.27
      BB: $39.06
      CO: $35.92

Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with Q :spade: K :heart:
      1 fold, Hero raises to $0.75, SB raises to $2.50, 1 fold, Hero calls $1.75

Flop: ($5.25) Q :diamond: 8 :diamond: K :diamond: (2 players)
      SB bets $3, Hero calls $3

Turn: ($11.25) 9 :heart: (2 players)
      SB bets $6, Hero raises to $20.06 all in, SB calls $14.06

River: ($51.37) A :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $51.37
      Hero shows Q :spade: K :heart: (two pair, Kings and Queens)
      SB shows J :spade: T :club: (a straight, Ten to Ace)
      SB wins $50.37
      (Rake: $1.00)
  • 3 odpovědí
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 480
      Ahoj, spíš bych šel call turn, call blank river. Možná by šlo i ten river foldnout, protože tam nikdo neumí bluffovat. Ale defaultně 2 páry nefolduju zvlášť 4handed.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      čau, mě se zdá vhodnější to raisovat na F vzhledem k boardu
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Reid1,

bohužel toto je část fóra určené pro hodnocení nl10-nl16 hand, nl20-nl25 je v gymnáziu, které je pro statusy gold+. Handu Ti teda vyhodnotím, ale nechám ji přesunout do patřičného vlákna. Nezlob se, ale taková jsou pravidla :) .

Jo a ještě jedna technická - všiml jsem si, že jsi postnul i výsledek handy, co není sice v rozporu s nějakými pravidly, ale může to ovlivnit hodnocení handy, teda určitě i pro Tvoje dobro je dobré nepřikládat výsledek handy, abychom nebyli "result oriented". Díky a teď už jdu hodnotit:f_biggrin:

PF velmi standard. Můj sizing openu je teda 2,25x (nebo minR vysloveně, záleží jak loose otevíráš), ale pokud máš tight range, nebo fish na blindech, tak i 3x je v pohodě. Postflop bych šel osobně call, call a přehodnotit R, shove mně přijde trochu izolační, stejně jako raise kdekoliv. Raději nechat jeho range širší a doufat, že odbluffuje random AT/AJ s diamondem, nemyslím si, že tyto ruky bet/calluje na T.

Zkoušel jsem ten spot ještě analyzovat v poker snowiem (GTO bot) a ten vidí cally na F/T jako highest EV ze všech možností a vall F + shove T dokonce vypočítal jako -ev. V praxi může být highest ev maximálně raise/c vůči někomu, kdo je hodně spewy a shovne nám přes raise i handy jako AA bez diamondu + všechny draws. Pokud nemáme info, že je takový overplayer, tak call-call a na R bych se rozhodoval podle karty/readů/(timingů,..), ale defaultně nezahazuju, pokud přijde blank.