BLOG - Starting from the bottom

• Chamurapi
      Chamurapi
      Bronz
      Registrace: 18.02.2011 Příspěvky: 19
      Uz niekolky a teraz definitivne posledny krat restartujem svoju pokrovu karieru a pre tento restart som si ako partnera vybral Pokerstrategy :f_thumbsup:
      Momentalne sa mi zda byt najlepsim webom v nasom jazyku.
      Poker hram uz asi 6 rokov a presiel som cez Dony, HU SNG, cash, Fixed Limit, 5card draw a MTT. V podstate som celu karieru BE, resp. mierne v zisku, kedze som nic nedepozitoval a mam momentalne 200 dolarov. Musim povedat ze poslednych 200 dolarov, uz som bol takmer na 500 ale posledne tyzdne som utrpel.
      A tak som si povedal, ze to takto dalej nejde a moc mi to ani nedava zmysel. Bud to rozbehnem naplno a nieco dokazem alebo sa na to vykaslem.
      A tak moj plan je takyto.
      Poslednych 200 dolarov depozitujem na Pokerstars. Asi 2 mesiace sa uz venujem studiu ZOOM, zatial bez hrania, riesil som si starting kombinacie, HUD, zakladne ZOOM koncepty a v tychto dnoch sa pomaly pustam aj do hrania.
      Budem hrat jeden stol, sustredit sa naplno, a nasavat info, studovat, sledovat hru hracov, proste hrat to co najzodpovednejsie ako dokazem.

V blogu budem uverejnovat hlavne moj progres, kedze nie som velky pisatel, moc pribehov necakajte. Ale nieco sa hada sem tam podari aj z tejto oblasti.
      A budeme sa urcite stretat vo forach na hodnotenie hand atd. Tesim sa :f_cool:
  • 13 odpovědí
    • JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      Registrace: 10.09.2013 Příspěvky: 235
      Super, přeji hodně štěstí. Jinak taky hrají ZOOM (6-max nl2). Kdybys chtěl někdy něco pořešit či tak skype:jacob.sobotka1

Jinak rozhodně budu sledovat a :gl:
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj, blog máš zařazen mezi ostatní bojovníky a i já přeji mnoho úspěchů :gl:

Sleduju že zoom grinderů přibývá, to abych si začal dávat větší pozor na vás pánové :f_drink: Je pravda, že se mi na stole občas mihne cz hráč, ale nick nepoznávám, jestli je od psgy, nebo ne :)

Tak až se potkáme, tak na mě buďte hodný ;)

Ještě jednou přeji mnoho úspěchů, nejen u stolů a jde se rybařit :f_thumbsup:
    • Chamurapi
      Chamurapi
      Bronz
      vdaka chlapci :) verim si, a som plny optimizmu :f_biggrin:
    • Corn3r
      Corn3r
      Bronz
      Registrace: 27.01.2011 Příspěvky: 308
      Ahoj, ať se podaří ladně převést studium do praxe. A jako každého hráče ZOOMu budu sledovat. GL
    • Chamurapi
      Chamurapi
      Bronz
      caute.

Tak mam prvy herny tyzden za sebou. Zacal som symbolicky v den mojich narodenin 1. juna. Hand nemam vela, kedze som este doladoval setup, hodne sa sustredim na rozhodnutia, a zaroven popri praci a mojich dvoch zivych detoch vseobecne vela volume nenahram :f_cool:
      Mne to ale nevadi, dolezity je pocit z hry a progres.
      Takze suma sumarum:
      Odohranych hand: 916
      Profit/strata: - $1.55 (- 9.5bb/100)
      Bankroll: $206.05

Celkovo mam z toho velmi dobry pocit, konecne totiz hram podla nejakeho planu :f_tongue: Mal som zopar hand, za ktore by som sa nakopal do zadnice, a aj nejake epicke handy, hodne highlightu z WSOP. Prikladam ukazku:

Hand Information
      PokerStars No Limit, 0.02 BB (6 handed).
      Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

Table Information
      Seat: 1 duniel1402 ($2) Dealer
      Seat: 2 efthimiosgk ($3.51) Small Blind
      Seat: 3 billy davies ($2.05) Big Blind
      Seat: 4 paps007z ($5.28)
      Seat: 5 krazysnakman ($3.04)
      Seat: 6 chamurapi2 ($2.68)
      Dealt to chamurapi2
      :Kh:  :Kc:  

Preflop (Pot:0.03)
      paps007z    RAISE $0.04
      krazysnakman    FOLD
      chamurapi2    RAISE $0.18
      duniel1402    FOLD
      efthimiosgk    FOLD
      billy davies    FOLD
      paps007z    CALL $0.14

Flop(Pot: $0.39)
      :Ks:  :2c:  :6h:  

paps007z    CHECK
      chamurapi2    BET $0.26
      paps007z    CALL $0.26

Turn(Pot: $0.91)
      :Ks:  :2c:  :6h:  :4d:  

paps007z    CHECK
      chamurapi2    BET $0.7
      paps007z    CALL $0.7

River(Pot: $2.31)
      :Ks:  :2c:  :6h:  :4d:  :6c:  

paps007z    BET $2.22
      chamurapi2    ALL-IN
      paps007z    RETURN $0.68
      Showdown:
      paps007z SHOWS
      :6d:  :6s:  
      chamurapi2 SHOWS
      :Kh:  :Kc:  

paps007z  wins the pot: $2.31
    • Chamurapi
      Chamurapi
      Bronz
      je tu cas na zhodnotenie druheho tyzdna cize 8. - 14. 6.

Odohranych hand: 1199
      Profit/strata: + $0.61 (+ 2.8bb/100)

Celkovo:
      Odohranych hand: 2115
      Profit/strata: - $0.95 (-2.5bb/100)

Bankroll: $210.27
    • Chamurapi
      Chamurapi
      Bronz
      nebudem uz hodnotit progres po tyzdnoch kedze hram malo a nie je to take signifikantne, tak budem davat reporty po mesiacoch
      dnes zhodnotim cely jun, teda moj prvy mesiac na PS ZOOM :)

Celkovo:
      Odohranych hand: 5281
      Profit/strata: - $10.02 (-9.49bb/100)

Prvy mesiac som sa hodne otukaval, doladoval este setup, a hlavne robil hodne chyb. Mojim najvacsim leakom je asi tvrdohlave callovanie az do showdownu s jednym parom alebo draws, s ideou "musim vidiet co ma, ved to nemoze mat :) "
      Neprekvapuje, ze to v drvivej vacsine pripadov villain naozaj mal a ja som tiekol. POsledne dni sa na to zvlast sustredujem, a prinasa to aj vysledky, ale o tom nabuduce.
    • JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      Registrace: 10.09.2013 Příspěvky: 235
      Čau,
      Zakladam skupinu lidi, kteri hraji primarne zoom 6max. Jestli mas zajem se zlepsit kontaktuj me na skype:jacob.sobotka1

Nemuzu ti slibit, ze te vezmeme, ale za zkousku nic nedas.
      Hodne stesti ve hre.
    • Chamurapi
      Chamurapi
      Bronz
      dik napisal som ti
    • Chamurapi
      Chamurapi
      Bronz
      Celkovo:
      Prinasam zhodnotenie za mesiac jul:

Odohranych hand: 5062
      Profit/strata: + $7.93 (+ 7.83bb/100)

Ako som spominal v poslednom zhodnoteni, sustredil sm sa hlavne na zbytocne callovanie po river, tento leak som z vacsej casti odstranil a hned to pekne vidno na vysledkoch.
      V auguste chcem zapracovat na hre v 3bet potoch a postudovat setmine a hlavne postupne nieco spravit s volume, kedze je stale hodne maly.

Moj ciel je teda v auguste odohrat minimalne 7000 hand.
    • Chamurapi
      Chamurapi
      Bronz
      Zhodnotenie za mesiac august:

Odohranych hand: 10128
      Profit/strata: + $38.29 (+ 18.90bb/100)

Jednoznacne najlepsi mesiac v celej mojej pokrovej kariere (nielen cash :) ). Co je pricinou takaeho rapidneho zlepsenia vysledkov? Urcite ciastocne hotrun, nedostal som takmer ziaden bad beat, vsetky moje value bety vychadzali podla predpokladov.
      Ale urcite zohrala ulohu aj zlepsena hra - a pomohla mi hlavne Confidantova 5 lekcia z jeho serie pre zaciatocnikov.
      Mal som totiz tendenciu studovat vsetko mozne naraz, rozne koncepty, range, linie a pritom je to na NL2/NL5 zbytocne uplne.
      Prvae to Confidantovo rozdelenie studia podla limitov, kde sa aj samotne studium musi prisposobit urovni hry a zbytocne sa hlava nezatazuje spustou informacii bol pre mna ten AHA moment, ktory boostol aj moju hru.
      Takze kym som na NL2 ziadne zverstva v studiu, ale len a len pilovanie zakladnej strategie. Toto jednoznacne odporucam vsetkym zaciatocnikom.

Dovolim si tvrdit ze NL2 uz porazam, ale chcem to este potvrdit v septembri.
      Som velmi spokojny aj s volume, svoj ciel som vyrazne prekrocil.
      Na september si teda davam odohrat min. 12000 hand (resp. 400 hand denne). A ak potvrdim porazanie NL2 z augusta, skusime v oktobri shoot na NL5.
    • Chamurapi
      Chamurapi
      Bronz
      Zhodnotenie za mesiac september:

Odohranych hand: 17332
      Profit/strata: + $27.93 (+ 8.06bb/100)

V septembri som pokracoval celkom uspesne a potvrdil som porazanie NL2. Z vsledkov je teraz zrejme ze cast agusta bola jednoznacne hotrun ale myslim ze zlepsenie hry je jasne viditelne a som s tym velmi spokojny.
      Ako som pisal minule, prilis ucenia by tu bolo kontraproduktivne tak som hlavne hral a hral, ciel na max hand som prekrocil velmi vyrazne, takze opat spokojnost.

V oktobri sa pokusim pocet hand este zvysit a davam si ciel 20 000 hand
      A ako som uz naznacil opacim NL5.
      Tak drzte palce.
    • Chamurapi
      Chamurapi
      Bronz
      Zhodnotenie za mesiac oktober:

NL2
      Odohranych hand: 14372
      Profit/strata: - $30.48 (- 10.60bb/100)

NL5
      Odohranych hand: 3607
      Profit/strata: - $48.78 (- 27.05bb/100)

Tak nezdrave sebavedomie je velmi zla vec. A v pokri dvojnasobne. Ja som to dostal vyzrat na plno, tie vysledky ani netreba komentovat. Kvoli nechuti som nesplnil ani volume.
      mam tilt a depku uvidime co bude dalej.