[NL10] AKo

• Wdoomek
      Wdoomek
      Bronz
      Registrace: 31.07.2011 Příspěvky: 376
      partypoker - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

MP: $10.20 (VPIP: 22.98, PFR: 18.95, 3Bet Preflop: 10.99, Hands: 251)
      CO: $10.00 (VPIP: 18.95, PFR: 16.57, 3Bet Preflop: 5.94, Hands: 6,294)
      Hero (BTN): $22.41
      SB: $28.10 (VPIP: 36.11, PFR: 31.75, 3Bet Preflop: 15.38, Hands: 255)
      BB: $17.09 (VPIP: 79.64, PFR: 16.07, 3Bet Preflop: 4.62, Hands: 290)
      UTG: $6.11 (VPIP: 60.62, PFR: 27.05, 3Bet Preflop: 6.08, Hands: 859)

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: (pot: $0.15) Hero has K:diamond: A:club:

fold, fold, CO raises to $0.30, Hero raises to $1.00, SB calls $0.95, fold, fold

SB cold calluje. Predpokladam relativne silnou range. Na druhou stranu je ten hrac celkem loose agro.

Flop: ($2.40, 2 players) 3:spade: K:spade: 8:club:
      SB checks, Hero bets $1.50, SB calls $1.50

Hitli jsme dobre Cbetuju v 3 bet potu tak jsem nedaval uplne nejvic. Mel bych to tady busit? diky te FD a toho ze SB cold calloval? proti original raiserovi by stacilo min ?

Turn: ($5.40, 2 players) A:diamond:
      SB checks, Hero bets $3.75, SB calls $3.75

Improveujem. Porad hrozi FD tak ted uz betuju vic, ale asi jsem mohl vsadit jeste vic? rekneme 4,30? Chvili premyslel a callnul

River: ($12.90, 2 players) J:spade:
      SB bets $21.85 and is all-in, fold

Insta shove. Jsme dost deep, dosla flush. Folduju. Kdybysme nebyli tak deep tak se to da callnout? Co by tam tak cold calloval? AKs? na takhle agro cloveka mi to moc nesedi. QTs? malo pravdepodobne. 88 by na flopu raisoval. Byl tohle bluff z jeho strany?

SB wins $34.11
  • 2 odpovědí
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 480
      Takhle deep fold, méně deep by už se o callu dalo uvažovat. Občas ryby dělají šílený věci a je potřeba je soulreadovat pomocí timingu. Taky pomůže stat WSD. Pokud má třeba 40 nebo míň po rozumné vzorce, tak celkem easy fold, pokud třeba 60, tak easy snapfold... Navíc pokud jseš aspoň trochu aggro, tak máš taky v rangi flushe a tím pádem si nemusíš vyčítat, že folduješ top svojí range.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Wdoomek,

Hitli jsme dobre Cbetuju v 3 bet potu tak jsem nedaval uplne nejvic. Mel bych to tady busit? diky te FD a toho ze SB cold calloval? proti original raiserovi by stacilo min ?
      Zkus toto nějak vysvětlit, nebo si alespoň odpovědět sám. Má SB víc loose coldcall vs 3b, než original raisor call vs 3b? Má v tomto spotu SB nějak víc FDs?

Abych pravdu řekl, tak já naopak do těchto rangí moc "nebuším" a poměrně dost vůči nim potcontrollují a hrávám pasivně. Jde o to, že je naprosté minimum ruk, ze kterých máme 3str value a občas si může PF slowplaynout i ruku jako AA, takže checkovat beh často a protektovat si range některými handami jako AK je taky ok (minimálně AK se spadem vždy checkuji beh). Snowie (poker bot) by v tomto spotu s AK mixoval xbeh a bet 1/2p ve prospěch častějšímu betu, takže okish bet, ale určitě to není nějaký no-brainer a už vůbec by se mi tu nelíbilo tu nějak bombit.

T je ok a R je snapfold vůči většině hráčům. On nemá bluffy jakože vůbec, pokud neotáčí něco na bluff. Resp. je sick najít mu vůbec bluff i pokud zahrnujeme možné turnování ruk na bluff...to by tam musel mít něco jako QQsx řekněme...a to imo nikdo neudělá. Navíc explowise - většina hráčů na těchto stakes po linii c/c-c/c + donkshove (ještě k tomu s tímto sizingem) má skoro vždy flush a abych pravdu řekl, já bych foldoval xploitativně asi všechno kromě Ahigh flushe. S AK je to easy, ale s AA a handami typu 65ss bys byl teprve screwed, buď rád, že jsi měl "jen" AK:f_biggrin: A imo to vůbec není top range, neříkejte, že byste betovali pro value horší někde...