[NL25] 44 BB vs BTN

• Ales851
      Ales851
      Bronz
      Registrace: 16.07.2012 Příspěvky: 1,058
      Ahoj,

soupeř neznámý.

Plán na flopu x/c, na T už x/f. Poté co checkuje back OTT mu z range vylučuji všechny silné handy. Na riveru se mi zdál nejlepší check/call s tím, že missnuly všechny draw + kromě nich zde může dostat nápad bluffovat i hromadu nesmyslů, se kterými zkoušel jít one and done. Pro value si nemyslím, že tu bude něco betovat snad kromě 3 komb 33, možná nějaké JJ-KK. Je to OK?

Obecně se mi tu moc nelíbí, že ho nechávám na takto wet boardu realizovat hromadu equity, ale ten F a T mě nenapadá, jak lépe zahrát?

Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $26.30 (105.2 bb)
      Hero (BB): $27.66 (110.6 bb)
      UTG: $24.50 (98 bb)
      MP: $8.36 (33.4 bb)
      CO: $69.62 (278.5 bb)
      BTN: $36.96 (147.8 bb)

Preflop: Hero is BB with 4 4
      3 folds, BTN raises to $0.75, SB folds, Hero calls $0.50

Flop: ($1.60) A 8 A (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.76, Hero calls $0.76

Turn: ($3.12) T (2 players)
      Hero checks, BTN checks

River: ($3.12) 3 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $2, Hero calls $2

Results:
      $7.12 pot ($0.35 rake)
      Final Board: A 8 A T 3
      Hero showed 4 4 and won $6.77 ($3.26 net)
      BTN showed 7 9 and lost (-$3.51 net)
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Ales851,

F je trochu close vs tento sizing, ale já většinou tyto underpairy okamžitě folduji na boardech, kde ani není žádná nižší karta. Důvody - jednak tady jsme víc zranitelní (přijde 8 a máme po handě, na ostatních kartách taky moc často neustojíme dalším barrelům) a soupeř si nemůže betovat moc horších ruk pro protekci. Na boardu typu AA2 přece jen je šance, že si sám pro protekci betne nějaké 2x, ale tady se mi líbí přímo x/f nejvíc.

As played - no je to divná linie z jeho strany na tomto boardu, moc hráčů na doubleFD boardu opravdu necheckne žádnou silnou ruku (slabé Ax když už, tak checkuje přímo na F imo), takže exploitativně asi ok. Rangově si myslím, že 44 nemusíš callovat, máš jednodue lepší handy na call. Co může být problém s tímto over-calldownováním v nějakém spotu je to, že pokud si toho soupeř všimne, tak může příště v pohodě vbetovat i ty potcontrollnuté Tx ruky apod...pokud se hráči ale neadjustují, tak to může být okish, ale imo s tou rukou bychom na tomto boardu neměli na R vůbec být.