[NL10] double barel a x/f na riveru s TP

• Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Registrace: 19.04.2012 Příspěvky: 110
      Po delší době zase pár hand :) Soupeř 500hand 31/21, foldto3bet 73, WTSD 22, zatím nemá žádný 4bet.
      Myslím, že flop i turn barely jsou ok, ale co na tom riveru ? Měl jsem to tam pushnou, nebo x/c ? :f_rolleyes: Na jednu stranu mi přišlo, že flopnutou flush by na F nebo T raisnul, stejně tak, kdyby trefil třeba set TT. Smysl mi dávalo, že si tam calluje Ax s jedním srdcem, ale to jsem doufal, že si checkne back na riveru (i když já bych hotovou flush na riveru nikdy necheck/calloval). Ax by na riveru snad takhle nepushnul, jestli se mu zkompletoval třeba 2pair...těžko říct :)

IPoker, $0.05/$0.10, $0.02 ante No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $10 (100 bb)
      BB: $22.51 (225.1 bb)
      MP: $19.45 (194.5 bb)
      CO: $7.91 (79.1 bb)
      BTN: $10.80 (108 bb)

Preflop: Hero is SB with J A
      MP raises to $0.25, 2 folds, Hero raises to $0.90, BB folds, MP calls $0.65

Flop: ($2) 8 A 2 (2 players)
      Hero bets $1.50, MP calls $1.50

Turn: ($5) T (2 players)
      Hero bets $2.30, MP calls $2.30

River: ($9.60) 7 (2 players)
      Hero checks, MP bets $5.76, Hero folds

Results:
      $9.60 pot ($0.64 rake)
      Final Board: 8 A 2 T 7
      Hero mucked J A and lost (-$4.72 net)
      MP mucked and won $8.96 ($4.24 net)
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Knoofl,

na vyšších stakes je celkem good nemít coldcall na SB s určitými villainy na BB a vůči aggro openraisorům, ale na micro/low limitech v klidu SB coldcall mám a zrovna AJs do ní bude spadat, tady konkrétně vůči několika důvodům - a) soupeř otevírá jen za 2,5x = máme lepší odds, b) soupeř má vysoký fto3b = ano, máme +ev 3b, ale s rukou jako AJs stále ziskovější bude imo CC a udržet mu range širší. Raději rozšířím bluffing range a vezmu víc ruk z mého topu folding range, než 3betoval tyto ruky jako AQs/AJs/KQs.

As played - líbí se mi začít velmi malým cbetem, max 1/2p. Nemáme value, resp.víc street určitě ne, ale na druhou stranu nechceme dávat random handám s jedním heartem free EQ. Vůči nižšímu sizingu si častěji soupeři separují range etc., teda je rozhodně lepší, než 3/4p (můžeš i např. 0,8$ betnout). Na dalších streets jdu c/c T a přehodnotím R. Na těchto stakes si asi budeme moct dovolit overfoldnout na každý pár, na R moc hráčů nebluffuje dostatečně.