[NL10] JQs multiway v 3bet potu s hitnutým TP

• Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Registrace: 19.04.2012 Příspěvky: 110
      BTN 2.7k hand, 21/18 3bet z btnu 7.4% celkem ok player
      SB 43 hand 60/12, zatím vypadá jako fish - (neúplný stack, ujetý staty)

1) Tady mám otázku už i preflop. Zrovna jsem si trochu hrál s rangema a CO vs BTN 3bet tady mám defaultne to JQs jako call, pokud se mi tam připlete ještě další hráč, je to pro mě ještě lepší call, vzhledem k tomu, že mám lepší odds, nebo spíš horší, protože budu hrat multiway a ještě v sandwichi ?

2) Co s tím po flopu ? Po checku SB jsem nechtěl checkovat taky aby nešla další free karta, nicméně takhle malý bet co jsem dal je asi k ničemu, s tím žádnou FD ani Ahigh nevyženu, takže na flopu asi normální bet nebo se levně snažit dostat do SD ? Na turnu jsem byl prakticky v giveupu, protože jsem aspon jednoho na tu flush typoval, ale po tom, co se to procheckovalo sem si ten river za takovýhle odds callnout musel.

Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $7.90 (79 bb)
      BB: $4.82 (48.2 bb)
      UTG: $9.70 (97 bb)
      MP: $17.66 (176.6 bb)
      Hero (CO): $10.81 (108.1 bb)
      BTN: $15.21 (152.1 bb)

Preflop: Hero is CO with J Q
      2 folds, Hero raises to $0.30, BTN raises to $1.10, SB calls $1.05, BB folds, Hero calls $0.80

Flop: ($3.40) 6 2 Q (3 players)
      SB checks, Hero bets $1.10, BTN calls $1.10, SB calls $1.10

Turn: ($6.70) 4 (3 players)
      SB checks, Hero checks, BTN checks

River: ($6.70) 7 (3 players)
      SB bets $1.68, Hero calls $1.68, BTN calls $1.68

Results:
      $11.74 pot ($0.78 rake)
      Final Board: 6 2 Q 4 7
      SB showed A Q and won $10.96 ($7.08 net)
      Hero mucked J Q and lost (-$3.88 net)
      BTN showed 9 9 and lost (-$3.88 net)
  • 2 odpovědí
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      PF je to podla mna call, SB je podla toho stacku asi slabsi hrac a mas handu s dobrou flopabilitou...
      Inac ako pozeram, niesom jediny, koho zacali v poslednej dobre 3betovat typci s 99-TT na co/btn a podobne :f_biggrin:
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Knoofl,

PF celkem close kvůli netypicky vysokému sizingu 3betu, spíš bych dokonce foldnul, ale s fishem v potu snad oka. Postflop bych rozhodně začal checkem a dost pravděpodobně bych šel rovnou x/f, v 3w spotu nemusíme defendovat tolik a měli bychom být rdy umět foldnout slabé TPs dost rychle. Protekce není až tak důležitá imo, jediná ruka, co má 2 overs, je přesně AK a ano, je tam možná FD, ale ta určitě není majorita rangí. As played na R - vůči tomuto sizingu těžké, no...asi bych to taky callnul, ale určitě předem počítám s tím, že většinu času jsem behind (nám stačí vyhrát jednou ze ~6ti pokusů, takže tak..).

e: Ten BTN je dost velká station btw, ten nevyhraje v tomto spotu fakt asi nikdy po leadu + callu...