[NL10] foldnuté trips s top kickerem na riveru deep

• Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Registrace: 19.04.2012 Příspěvky: 110
      SB skoro neznámý, 114hand, 26/20, 3bet 13.5.
      BB - fish, calling station
      Neumim moc odhadnout range toho SB, já osobně tam všechno 3betuji, předpokládám, že on si tam mohl skrz tu fishku na BB coldcallnout trochu širší range (možná mu dávám zbytečný kredit) Na flopu cbetuji k potu, čekám tam hodně callů od všelijakých draws ještě takhle 3way pokud dostanou dobré odds. Na turnu dostávám x/r, hráči tady moc tahle neblafují, sedmičku v rangi asi i má, doufal jsem, že svoje sety by raisnul na flopu. Nicméně push na riveru ještě tahle deep už skládám, možná jsem moc tight :f_o:

IPoker, $0.05/$0.10, $0.02 ante No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $29.56 (295.6 bb)
      BB: $8.34 (83.4 bb)
      MP: $13.03 (130.3 bb)
      Hero (CO): $15.77 (157.7 bb)
      BTN: $9.65 (96.5 bb)

Preflop: Hero is CO with 7 A
      MP folds, Hero raises to $0.30, BTN folds, SB calls $0.25, BB calls $0.20

Flop: ($1) 6 4 7 (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $0.80, SB calls $0.80, BB folds

Turn: ($2.60) 7 (2 players)
      SB checks, Hero bets $1.70, SB raises to $4.50, Hero calls $2.80

River: ($11.60) K (2 players)
      SB bets $10.15, Hero folds

Results:
      $11.60 pot ($0.77 rake)
      Final Board: 6 4 7 7 K
      SB mucked and won $10.83 ($5.21 net)
      Hero mucked 7 A and lost (-$5.62 net)
  • 7 odpovědí
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      ahoj po R wp kedže je tam fish; R je sick ja by som sledoval ešte aj timing tells ale improvlo aj K7,76 mohol 3way (aj keď nelogicky, kedže je tam fish) slowplayovať set, takže by som foldol ked je to trošku deeper...aj keď samozrejme beriem do úvahy aj random faktor no myslim že to sizuje až moc strong na 7x
    • kvraspir
      kvraspir
      Bronz
      Registrace: 19.06.2011 Příspěvky: 48
      zdar, tohle je šílenej spot..a taky se zeptam i ostatnich..je chyba CH behind na T v takovem spotu?
      jnak muj nazor...(i kdyz muze byt pekne hloupej) ...na T bych ho osobne po tom jeho RR asi vystavil..jediny co tam reprezentuje je silna 7.. FH by callnul pro EV na R..
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      check behind na turne je určite obrovská strata value.
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Registrace: 02.10.2014 Příspěvky: 364
      @kvraspir No reprezentuje tam všechny sety a dvoupáry, který improvenuly na FH. Už jsem to takhle viděl zahrát kolikrát.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Knoofl,

pokud je BTN nit, tak ok, jinak fold PF. Postflop - nepříjemný dost. Na jednu stranu není moc obvyklé, že by si v tomto spotu hráči slowplaynuli 44/66 na F, ale na druhé straně bluff c/r T po mw akci na F bývá hodně vzácný na těchto stakes. Z horších pro value snad může mít jen Qc 87s, imo nemá ani moc ruk jako hand jako Q7s, i když je fish na BB, tak je to přece jen way too loose...Imo explo-wise není nikdy chyba dělat tighter foldy na R na těchto stakes, takže já bych se asi taky ukecal do foldu readless.
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 480
      Já mám ještě relativně nedávnou zkušenost z těhle stakes a v životě bych nefoldnul... Ty range preflop jsou úplně mimo a klidně může mít 75,72, whatever... Navíc takhle může zahrát A7 a vyfoldovat nás ze splitu. Občas tak taky někdo overplayne třeba Kx flushdraw.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      26/20 že by SBvsCO flatnul 72/75? Nevím, je pravda, že to je celkem daleko od mého main limitu, ale toto jsou imo dost optimistické předpoklady. Současně většina hráčů imo hrává FDs buď raise F, nebo pasivně všechny streets, obzvlášť 160bb deep...C/c + c/r bývalo na micros vždy ultra-nutheavy, obzvlášť po 3w akci...ale ofc je to jen můj názor, nechám si klidně poradit od někoho, kdo má nedávnou zkušenost s tím limitem:f_drink: .