BLOG: rýžová challenge

• ryze00
      ryze00
      Zlato
      Registrace: 22.12.2013 Příspěvky: 33
      Zdravím,
      tento blog si zakládám kvůli bankroll challenge. Začínám s 50USD s cílem 10000USD. Postovat sem budu pravidelně, tak doufám že se mi dostane občas i pár rad od zkušenějších.
  • 23 odpovědí
    • ryze00
      ryze00
      Zlato
      Zatím odehráno 2190 hand na regular stolech s profitem 12.96 USD. Snažím se hrát co to jde ale není moc času proto chci odehrát alespoň 5k hand týdně.

Měl jsem od pokeru dlouhou pauzu, takže si opakuju základy a snažím se nevymýšlet zbytečný plays. Samořejmě na tomhle limitu ani nemusím. Zatím jsem nenarazil na situaci kde by jsem si nebyl jistý svojí hrou doufám že to tak půjde nadále :f_biggrin: :f_biggrin:

Uvítal bych radu co se týče nastavení HUDu na NL2 / NL5 - mám základní aby jsem rozeznal alespoň základní typy hráčů , ale hraju zatím pouze 4 stoly takže v pohodě stačím sledovat ostatní hráče bez nutnosti HUDu. Až navýším počet stolů stíhat samozřejmě tolik nebudu proto pomalu přemýšlím na jaké statistiky se na tyhle limity soustředit.
    • ryze00
      ryze00
      Zlato
      Rozhodl jsem se k blogu přistupovat o něco více aktivněji. Budu si zde zaznamenávat své cíle, popisovat svojí strategii a zaznamenávat prvky které do ni budu přidávat a celkově všechno co se pokeru bude týkat. Věřím že mi to dost pomůže a bude mě to motivovat k větší práci a úsilí :f_cool: .

Den od počátku hraní pokeru : 5.
      Limit : NL2 6-max
      Počáteční bankroll : 50 USD
      Současný bankroll : 59.92 USD
      Odehráno hand (NL2) : 6146

Cíle

Dlouhodobé
      :heart: vybudovat 10 000 USD bankroll
      :heart: porážet micro limity

Střední
      :heart: dostat se na NL10

Krátkodobé
      :heart: být vyhravájícím hráčem na NL2
      :heart: naučit se a hrát podle Začátečnické strategie

MOJE HRA
      Momentálně hraji podle Začátečnické strategie. Mám nastudovány první dvě lekce a shlédnuté záznamy z coachingů. Momentálně se soustředím na správnou preflop hru. Pokaždé se budu soustředit a učit se prvky hry do té doby než uvidím že je plně ovládám a rozumím jim abych předcházel zbytečným chybám.
      Také hodlám pravidelně analyzovat svoje session a handy u kterých si nebudu vědět rady postovat na hand judge fórum nebo zde na blog. Současně hraji 4-6 regular stolů podle toho jak stíhám.

Poslední session
      Při poslední session jsem odehrál 769 hand a nakonec skončil s profitem 4,21USD. Soustředil jsem se na správnou preflop hru a cbet exploativní hru. Od kurzu se odchyluji v prelfop hře co se týče AK - raisuju, 3betuju, 4betuju nebo je pushnu all in - ale v případě že protihráč pushne all in jako první skládám pokud na něj nemám read, jelikož většinou stojím proti 10 10+
      Dále na agresivnějších stolech nehraju z early pozic 22 - 55 a proti limpu když jsem v pozici iso raisuju častěji.

HUD na NL2 mám zatím nastavený na VPIP / preflop raise / postflop agrese / 3bet
      Call cbet flop / turn / river
      - myslím že tyhle statistiky mi prozatím stačí

Handa u které si nejsem jistý
      Hero (MP): $4.11
      CO: $1.24
      BTN: $2.21
      SB: $2.10
      BB: $2.18
      UTG: $2.72

Pre Flop: ($0.03) Hero is MP with T :diamond: T :club:
      1 fold, Hero raises to $0.06, CO calls $0.06, 1 fold, SB raises to $0.22, 1 fold, Hero calls $0.16, CO calls $0.16

call protože zamnou sedí fish a ve většině případech calluje
      Flop: ($0.68) 5 :heart: K :heart: J :club: (3 players)
      SB checks, Hero checks, CO checks

Turn: ($0.68) T :spade: (3 players)
      SB bets $0.28, Hero calls $0.28, CO folds
      tady calluju pro value z es, kingů a jacků
      River: ($1.24) 6 :spade: (2 players)
      SB bets $0.80, Hero calls $0.80

zde jsem callnul i přes tušení že má AQ - jde mi o to že si myslím že ve spousta spotech bude betovat všechny krále a dva páry popřípadě přehraje AA je tenhle call v pořádku ?

:diamond: celý tento týden budu věnovat začátečnické strategii
      :diamond: každý den chci odehrát alespoň 2hodinovou session a následně si ji analyzovat
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,034
      K tý handě: pre-flop je ok. Flop taky tak. Turn by mohl být raise, ale call si myslím, že je ok, protože kdybys raisnul, tak by tě asi nic horšího necallnulo. River musíme callnout imo. Na flopu není flush, jediný co hrozí je straight. Kdybys foldnul na riveru, tak se bojím, že by to bylo moc tight. Jinak jak jsi psal, že tady villain může tahat value z kingů, tak v 90% případů by betoval na flopu s kingem, protože checkovat by bylo hodně špatný. Na riveru bych soupeře odhadoval na AJ, QJ, 56s, AQ, TJs.
    • ryze00
      ryze00
      Zlato
      Díky za názor. Raise na T mi napadl taky ale jak píšeš pochybuju že by mi přišel call od slabší handy.
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      Registrace: 11.01.2015 Příspěvky: 243
      Ahoj ryze, jelikož hraješ, stejný limit já, dovolil jsem si tě přidat do přátel.
    • ryze00
      ryze00
      Zlato
      Den od počátku hraní pokeru : 6.
      Současný bankroll : 62.58 USD
      Odehráno hand (NL2) : 9486

Cíle

Dlouhodobé

Střední

Krátkodobé
      :heart: být vyhravájícím hráčem na NL2
      :heart: naučit se a hrát podle Začátečnické strategie

Pokračuji ve studiu začátečnické strategie a protože už jsem si více jistý hrou zvýšil jsem počet stolů na 6-8 podle "feelingu".
      Včera jsem odehrál večerní session co pro mě bylo jako "zátěžový test kontroly tiltu" :f_biggrin: . Už od začátku session jsem byl v mínusu a kolísal jsem od -2,5 BI zase na 0. Během session jsem se dostal párkrát na tilt a zahrál totální nesmysly
      SB: $2.18
      BB: $1.63
      UTG: $3.06
      Hero (MP): $2.00
      CO: $3.24
      BTN: $2.45

Pre Flop: ($0.03) Hero is MP with Q:heart: J:heart:
      UTG raises to $0.06, Hero calls $0.06, 3 folds, BB calls $0.04

Flop: ($0.19) 3:heart: 8:club: K:club: (3 players)
      BB checks, UTG bets $0.09, Hero calls $0.09, BB folds

Turn: ($0.37) J:club: (2 players)
      UTG bets $0.18, Hero raises to $0.90, UTG raises to $2.91 all in, Hero calls $0.95 all in

River: ($4.07) 2:diamond: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $4.07
      UTG shows Qc Ac (a flush, Ace high)
      Hero shows Qh Jh (a pair of Jacks)
      UTG wins $3.93
      (Rake: $0.14)

BTN: $1.43
      SB: $2.06
      Hero (BB): $8.86
      UTG: $2.20
      CO: $2.00

Pre Flop: ($0.03) Hero is BB with A:spade: 4:spade:
      UTG calls $0.02, 3 folds, Hero raises to $0.08, UTG calls $0.06

Flop: ($0.17) 8:heart: 6:club: J:heart: (2 players)
      Hero bets $0.10, UTG calls $0.10

Turn: ($0.37) 8:spade: (2 players)
      Hero checks, UTG bets $0.10, Hero raises to $0.30, UTG calls $0.20

River: ($0.97) A:club: (2 players)
      Hero bets $0.60, UTG calls $0.60

Final Pot: $2.17
      Hero shows As 4s (two pair, Aces and Eights)
      UTG shows 8d 5h (three of a kind, Eights)
      UTG wins $2.09
      (Rake: $0.08)

Hero (BTN/SB): $2.21
      BB: $4.52

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN/SB with K:diamond: Q:spade:
      Hero raises to $0.06, BB raises to $0.20, Hero calls $0.14

Flop: ($0.40) T:diamond: 7:club: 6:diamond: (2 players)
      BB bets $0.25, Hero calls $0.25

Turn: ($0.90) J:diamond: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.87, BB raises to $4.07 all in, Hero calls $0.89 all in

Final Pot: $4.42
      Hero shows Kd Qs (a pair of Sixes)
      BB shows As Ac (two pair, Aces and Sixes)
      BB wins $2.14
      BB wins $2.13
      (Rake: $0.15)

Nakonec session jsem skončil -0,55USD. Nebýt několika nesmyslných her způsobených tiltem určitě by jsem skončil nakonec + .
      Dneska jsem zatím odehrál kratší session - 1158 hand s plusem 3,21USD. Poučil jsem se ze včerejší session co se týká tiltu a doufám že se na něj zase dlouhou dobu nedostanu.

Co se týče hry , tak jsem do své strategie přidal 3bet AQs , KGs - aby jsem si pomalu zvykal na nutnost větší 3bet range ,kterou chci zařadit do své hry až postoupím na NL5. Dále agresivně atakuju donk bety na flopu o velikosti polovině potu - reraisem - nemám na to moc velký vzorek jestli je to + EV ale zatím mi to vychází a protihráči ve více jak 80% foldují.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 933
      Zdar a držím palce !
    • ryze00
      ryze00
      Zlato
      Den od počátku hraní pokeru : 13.
      Současný bankroll : 58,4 USD
      Odehráno hand (NL2) : 28105

Cíle

Dlouhodobé

Střední

Krátkodobé
      :heart: být vyhravájícím hráčem na NL2 a postoupit na NL5
      :heart: naučit se pravidelně dělat session review

Nadále používám ranges a typy podle začátečnické strategie s minimální odchylkou, akorát jsem přešel na ZOOM.Lépe se soustředím na 4 stoly než když multitablím 8-10 reg. stolů a svojí hru zatím moc nepřizpůsobuji na jednotlivé hráče proto mi ZOOM přijde jako lepší volba a více mi vyhovuje.

Co se týká hry od mého posledního reportu, tak za posledních 10k hand jsem prohrál cca 25USD což vedlo k zamyšlení nad mojí hrou - zhruba po hodině každé session jsem přestal hrát svoji A-game a začal jsem přehrávat top páry , nerespektoval jsem protihráčovo post flop raise a jednou za čas jsem vytočil (nejspíše z nudy) preflop něco jako AJs. Momentálně beru ztracené BI jako investici do své hry - hodně jsem se z toho poučil. Teďka zvládám odehrávat delší session a plně se soustředit.Nesmyslné plays jsem téměř odstranil. Trvalo to posledních 8k hand zatímco jsem pomalu dorovnával ztrátu bankrollu. Využil jsem bonusu na stárech - first deposit - a dnes se mi povedlo vyčistit prvních 10USD. Takže momentálně jsem svojí hrou v mínusu 1,6USD (nebýt bonusu)

Zítra mám v plánu udělat velikou review a pořádně projet odehrané handy. Myslím si že vzorek na to už mám abych mohl na základě získaných informací a pořádné analýzy přizpůsobit a trochu vylepšit svoji strategii.Chci zejména přidat pár kombinací na 3bet preflop , něco na calling range a trochu agresivněji deffendovat BB. Uvidíme po zítřejší review. Nedělní review chci dělat do budoucna pravidelně - dělá mi problémy se dokopat k analýze proto si takhle určím den kdy se budu věnovat především pouze tomu. Je to nejpřínosnější co pro svoji hru můžu udělat a případné chyby podchycovat včas proto tomu musím dát pravidelnost.
    • ryze00
      ryze00
      Zlato
      Progres
      Den od počátku hraní pokeru : 22.
      Současný bankroll : 57,06 USD
      Odehráno hand (NL2) : 39437

Cíle
      Dlouhodobé

Střední

Krátkodobé
      :heart: postoupit na NL5
      :heart: odehrát 40 hodin týdně do konce listopadu

Shrnutí mé dosavadní pokerové "kariéry" - Začal jsem hrát striktně podle začátečnické strategie a to mi pomohlo s pochopení základních principů hry. Samozřejmě hrát jako bot podle tabulek nelze a je to celkem pěkná nuda. :f_cool: Proto jsem se začal pomalu odchylovat od tabulek a tipů a na vlastní kůži několikrát pochopil co znamená přehrát top páry a přecenit svojí handu nebo naopak podcenit protihráčovo handu. Několikrát jsem zažil tilt jak špatný - když se prohrává , tak i ten dobrý kdy to chodí a já začínám gamblit :f_biggrin: . Začal jsem i více chápat to že hra preflop není důležitá tak jako po flopu. Tímhle příspěvkem chci shrnout čím jsem si za poslední necelý měsíc prošel a co jsem z toho vyvodil - někde jsem slyšel větu: "Člověk dělá chyby, ale hlupák je stále dokola opakuje" a to mě nakoplo abych si připustil a našel ty své chyby a už je neopakoval.Zhruba 5 dní jsem si dal přestávku od hraní a strávil jsem je v HM hledáním počítáním a přemýšlením nad mojí hrou až jsem z toho vyplodil a ujasnil si svojí "strategii" a styl hry s kterým bych mohl pohodlně crushnout NL2 - alespoň doufám :f_biggrin: .

Bojoval jsem hodně s mindsetem a motivací a proto si udělám svojí "VOLUME CHALLENGE" na tenhle měsíc.
      Pravidla si stanovím takto:
      :spade: Každý týden budu muset odehrát 40 hodin 2-4 stoly ZOOM - primárně se budu snažit pondělí - pátek
      :spade: Soboty věnuji studiu - alespoň 4 hodiny - videa , články , fórum apod.
      :spade: Neděle další 4 hodiny review v HM

na každý den tedy připadá 8 hodin hraní - když za den nahraju více převedu si to do následujícího dne a jestliže za týden odehraju více než 40 hodin budu to brát pouze jako bonus a nebudu to převádět do týdne následujícího. Když nenahraju za týden 40 hodin zkusím to dohnat v Neděli nebo zbývající počet hodin nahraji navíc následující týden.
      Volume je reálné.Jsem na nemocenské a mám tedy spoustu času proto v případě nedodržení za to budu moct pouze já a nic ani nikdo jíný - kdybych se náhodou začal vymlouvat :f_biggrin: :f_biggrin:

Dnes jsem začal se svojí "VOLUME CHALLENGE" a zatím z toho mám dobrý pocit více se soustředím na hru jako takovou a nesleduju současný stav bankrollu a hraju více uvolněně. Mám zasebou 4,5 hodiny a mám pěkný hot run :sfishg: doufám že takhle budu pokračovat celý týden :f_biggrin: . viz. graf -
    • confidant91
      confidant91
      Coach
      Coach
      Registrace: 02.04.2011 Příspěvky: 5,691
      Každý týden budu muset odehrát 40 hodin 2-4 stoly ZOOM - primárně se budu snažit pondělí - pátek
      s tímhle gl, jednak je to poměrně hodně volume a pokud na to nejsi zvyklý tak to budeš hrát autopilotem a i tak budeš dost unavený. Navíc poměr studia ke hře bys měl mít mnohem víc nastavený ke studiu na microstakes. Sessions bys měl brát v podstatě jen jako možnost si vyzkoušet si nově naučené věci.....
    • ryze00
      ryze00
      Zlato
      Snažím se na autopilota a únavu dávat pozor. Většinou okolo 2,5 hod session se občas nachytám že už nepřemýšlím tak jak bych měl proto si dávám přestávky zhruba po 2 hodinách odehraného času. Zatím hraju pouze 2 stoly občas na chvíli přidám 3tí , ale cítím že to už je kolikrát moc(nechápu proč jsem ještě nedávno hrál 4). Co se týče studia je pravda že tomu nevěnuji tolik kolik bych nejspíš měl, ale zapomněl jsem zmínit že každý den před začátkem první session věnuju 30-60 minut "lehkému studiu" - zopakuji si věci nově naučené a ještě pořádně nezajeté , v rychlosti si projedu v HM největší chyby z předešlého dne a z kouknu alespoň jedno video nebo část záznamu coachingu - abych se připravil a dostal mindset na správnou vlnu. Pořád je to určitě ještě málo studia, ale nové věci se snažím přidávat pomalu a myslím si že nejvíce se naučím z vlastní zkušenosti a chyb - popřípadě když sám přijdu ve své hře na věci co se dají hrát jinak a lépe a poté si o tom ještě přečtu zde na psgy - samozřejmě kdybych si o tom přečetl dříve nejspíš bych ušetřil nějaké ty BI :f_biggrin: - takhle mi to nutí stále přemýšlet nad hrou.
    • ryze00
      ryze00
      Zlato
      Volume challenge den první úspěšně zamnou.

Zatím největší denní volume a nejúspěšnější den vůbec.
      Snad se mi to bude držet a budu pokračovat dál :sfishg:
      Rozhodl jsem se updatovat každý den po session a také od zítřka najít alespoň 3 handy u kterých si nevím rady a hodit je sem. Možná to tu trochu zaspamuju ale od toho jsem si přece založil blog. :f_biggrin:
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      Ahoj, skvělá práce, skvělé výsledky.
      Volume máš stejný jako já za měsíc a profit taky :D
      Což mě znova nutí, zamyslet se nad mou strategií. co jsem si nastavil včera. Vyhrát a vypnout to.

Tahle věta co jsi napsal někde nahoře by měla bejt tučně, zvýrazněně a obřím písmem. Hlavně se jí držet.
      Začal jsem i více chápat to že hra preflop není důležitá tak jako po flopu.
      Ale zase bych preflop nepodceňoval a handy si dost vybíral.

Tak ať se ti daří.
    • ryze00
      ryze00
      Zlato
      Progres
      Den od počátku hraní pokeru : 23.
      Současný bankroll :104,77 USD
      Odehráno hand (NL2) :49436

Cíle
      Dlouhodobé

Střední

Krátkodobé

Dnes odehráno 7 hodin ... 1 hodinu jsem si převedl ze včerejší session nahrál jsem 2 hod. navíc. Zatím se daří , ale vnímám hodně chyb ve své hře a spousty nedostatků .... proto jsem se rozhodl změnit poměr studia ku hraní - každý den pondělí/pátek přidám 2 hod čistého času studia. Confi měl přece jenom pravdu a studovat musím opravdu víc(40hod týden zůstává - přídám 5 hod session na sobotu/neděli , takže po-pá 6:2 , so 5:4 - neděle 5:4) ... vždy si vyberu téma na daný den a budu se na něj soustředit i během session a studovat ho budu dokud téma nevyčerpám natolik že budu moct říct že tomu rozumím a chápu na 110%. Téma na které se zaměřím zde po session rozeberu zeptám se na otázky co mi nebudou jasné ,postnu handy kterých se to bude týkat apod. (témata budou ve stylu - calling range IP a calling range na 3bet, cbet - kdy, na jakém boardu apod....) tím pádem padá včerejší myšlenka 3 handy po každé session u kterých si nebudu jistý - budu postovat jen věci ohledně daného tématu kterým se budu zabývat.

Zhodnocení dnešní session - první 4 hodiny odehrány přes poledne bez větších problémů a chyb které jsem vnímal bylo minimum. Horší byla druhá polovina a to 3 hodiny session večer - nebyl jsem pořádně soustředěný a sekal spoustu zbytečných chyb , hlavně deffend blindů a nekončící série callů na river kdy jsem byl jasně horší. Variace mi zatím štastně přeje , tak jsem nakonec skončil v plusu 17,87USD + rakeback 10USD = 27,87 připsáno do pokladny.

volume challenge graf
    • ryze00
      ryze00
      Zlato
      Progres
      Den od počátku hraní pokeru : 23.
      Současný bankroll :101,06USD
      Odehráno hand (NL2) :52716

Cíle
      Dlouhodobé

Střední

Krátkodobé

Volume challenge

Dneska odehráno 5 hodin na zoomu. Při session se mi nepodařilo vytočit ani jeden allin preflop s QQ+ , AK a pár bad beatů flush vs fullhouse , ale to už je poker :f_cool: . Poté přišla přestávka chvíli studia a přemístění na regular stoly kde hodlám do konce týdne zůstat. Dnes jsem skončil s -3,71USD.

Hodin odehraných tento týden: 24/40
      Hodin studia tento týden:4/18

stav volume challenge

Znovu a lépe !
      Rozhodl jsem se pohnout více se studiem a to stylem znova od začátku krůček po krůčku si projít základy a na to dále navazovat.
      Budu si zde zaznamenávat přečtené články , videa popřípadě knížky apod.

Do konce týdne zůstanu u regular stolů a poté se rozhodnu jestli u nich nezůstat na delší dobu. Jde mi o výhodu notes , selekce stolů a pozorování ostatních hráčů.

Dnešním tématem pro studium bylo odds , outs, implied odds , pozice , hratelnost - jak jsem už psal se studiem sem začal zase od základů (všiml jsem si že hraju věci , které sice zatím fungují , ale nedokážu si je odůvodnit proč to tak hraju :f_ugly: )
      Po přesedlání na regular stoly jsem se i vrátil k Začátečnické strategii od confidant91 upravovat ji budu v závislosti na studiu.
      Reg. stoly budu hrát zatím max. 4 - abych pohodlně stíhal dělat notes u ostatních hráčů. Samozřejmě po každé session budu dělat review.

reg. stoly review
      Začal jsem na 2 stolech , protože základní strategii mám už naučenou psal jsem notes o hráčích co to jen šlo.
      handa u který si nejsem jistý:

Callnul jsem to , přišlo mi že takhle může zahrát eso nebo missnutou flush draw - spades , když to vidím teď byla to určitě chyba bude tam mít často i QJ
      BB: $2.03
      UTG: $2.12
      CO: $2.07
      BTN: $2.00
      Hero (SB): $2.00

Pre Flop: ($0.03) Hero is SB with T:diamond: K:spade:
      3 folds, Hero raises to $0.06, BB calls $0.04

Flop: ($0.12) K:heart: 7:spade: A:spade: (2 players)
      Hero bets $0.06, BB calls $0.06

Turn: ($0.24) 4:heart: (2 players)
      Hero checks, BB checks

River: ($0.24) T:heart: (2 players)
      Hero bets $0.20, BB raises to $0.60, Hero calls $0.40

Final Pot: $1.44
      BB shows Q:heart: A:heart: (a flush, Ace high)
      Hero mucks T:diamond: K:spade:
      BB wins $1.39
      (Rake: $0.05)

Největší chyba session:

Hero (CO): $2.00
      BTN: $2.00
      SB: $1.90
      BB: $1.79
      UTG: $2.22
      MP: $2.33

Na hráče mám poměrně dost hand a jeho 3bet je 5,1 , můj plán byl pouze call a zkusit trefit set , to se povedlo - check -doufal jsem že začne sázet se svými QQ+ a já se stacknu - když check behind věděl jsem že má AK a když ho trefila straight nějak jsem to neunesl a prostě call call

Pre Flop: ($0.03) Hero is CO with J:spade: J:heart:
      2 folds, Hero raises to $0.06, BTN raises to $0.18, 2 folds, Hero calls $0.12

Flop: ($0.39) 5:club: T:club: J:diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN checks

Turn: ($0.39) Q:spade: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.32, Hero calls $0.32

River: ($1.03) 9:heart: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.50 all in, Hero calls $1.50 all in

Final Pot: $4.03
      Hero shows J:spade: J:heart: (three of a kind, Jacks)
      BTN shows K:heart: A:diamond: (a straight, Ten to Ace)
      BTN wins $3.89
      (Rake: $0.14)

Až na tyhle handy se nestalo nic "zajímavého".
      Zítra si prostuduju ranges a equity + typy hráčů a přizpůsobení hry na ně - to rozeberu více dopodrobna a rozvedu tu svoje myšlenkové pochody s nějakými příklady.

Prostudované materiály
    • ryze00
      ryze00
      Zlato
      Progres
      Den od počátku hraní pokeru : 26.
      Současný bankroll :108,69USD
      Odehráno hand (NL2) :59689

Cíle
      Dlouhodobé

Střední

Krátkodobé

Volume challenge
      Hodin odehraných tento týden: 38/40
      Hodin studia tento týden: 8/18

Čím dál tím víc mi přijde , že to je hlavně o mindsetu. Včera a dneska jsem při session lítal nahoru a dolu nebo se držel okolo -1BI. Je opravdu kolikrát těžký nepropadnout tiltu a držet se když po 6ti hodinách hraní a sbírání menších potů přijdou 3 točky s králema do AK a prohraju s tímhle budu ještě nějaký ten týden zápasit než to přestanu tolik vnímat...
      Díky dalším vyclearovaným 10USD jsem si připsal něco málo do bankrollu.
      Zítra mě čeká velká review , takže sem naházím handy u kterých vim prd jak je zahrát nebo u čeho si nejsem jistý. Byl bych rád za pár rad na co se při review na micros soustředit. Jinak bál jsem se při začátku volume challenge , že mi poker po nějaké době omrzí, přestane bavit nebo upadne motivace, ale naštěstí je to naopak a musím se hlídat abych vůbec přestal hrát nebo čučet na videa a pustil se i do povinností běžného srmtelníka :f_biggrin:

Prostudované materiály
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      Možná, že hledáš tohle Jak na session review - 1. část
    • ryze00
      ryze00
      Zlato
      Progres
      Den od počátku hraní pokeru : 28.
      Současný bankroll :126,58USD
      Odehráno hand (NL2) :64684

Cíle
      Dlouhodobé

Střední

Krátkodobé
      :heart: udržet se na NL5 a mít po 50k handách alespoň +3bb/100

Volume challenge
      Hodin odehraných minulý týden: 42/40
      Hodin studia tento týden: 12/18

Hodin tento týden: 4/40
      Studium tento týden: 1/18
      - budu muset víc máknout na studiu

Takže za poslední dva dny necelých +9BI a zítra první shoot na NL5 , no snad se tam udržím.
      Budu muset víc máknout na tom studiu , hned první týden jsem nesplnil počet hodin.
      Po nedělní review upravené range , už jenom omezit ty cally kdy jsem jasně behind :f_biggrin: .
      Shoot na nl5 začnu zítra na zoomu - 4hod session 1-2 stoly pak review a uvidím jestli se na to budu cejtit nebo ne. :f_cool:
    • ryze00
      ryze00
      Zlato
      Progres
      Den od počátku hraní pokeru : 29.
      Limit : NL5 6-max
      Současný bankroll :174,71USD
      Odehráno hand (NL2) :64684
      Odehráno hand (NL5): 3911

Dnešní shoot na NL5 úspěšný , tak se zde aspoň na nějakou tu session zrdžím. Odehráno zatím necelých 4k hand a něco přes 5BI a vyclearovaný bonus s rakebackem dalších 20USD do rollu. Pole mi přijde téměř stejné jako na nl2 s tím že tu hráči pořád stejně špatně deffendují blindy a téměř overfoldují na cbety. Taky se snaží více stealovat ale na deffend dost často hrajou ch/f když netrefují - první dojmy z pár odehraných her a věci na které se nejvíce zaměřím. :sfishg:
    • 1
    • 2