[NL5] NL5 J9s flush draw na low spárovaném boardu

• rangeer
      rangeer
      Bronz
      Registrace: 24.04.2011 Příspěvky: 21
      iPoker - €0.05 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players

BB: €1.86 (VPIP: 33.33, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
      Hero (UTG): €7.28
      MP: €5.05 (VPIP: 22.22, PFR: 16.67, 3Bet Preflop: 33.33, Hands: 19)
      CO: €3.47 (VPIP: 57.14, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 7)
      BTN: €2.21 (VPIP: 10.64, PFR: 10.64, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 47)
      SB: €19.04 (VPIP: 10.81, PFR: 10.81, 3Bet Preflop: 7.14, Hands: 39)

Na SB mám sice jen 39 hand, ale už tyhle staty včetně pohledu na jeho stack značí, že to není fish.

SB posts SB €0.02, BB posts BB €0.05

Pre Flop: (pot: €0.07) Hero has 9:club: J:club:
      Hero raises to €0.15, fold, fold, fold, SB calls €0.13, BB calls €0.10

J9s je, kromě broadway suited, jediný one-gapper, který z UTG otvírám, ale to asi kde kdo, takže standard, dostávám call od obou blindů.

Flop: (€0.45, 3 players) 2:club: 5:spade: 5:club:
      SB checks, BB checks, Hero bets €0.30, SB calls €0.30, fold

Flop přinesl spárovaný board a mně flush draw. Svou flush draw i do dvou hráču cbetuji, můžu reprezentovat nějaký overpár. Dostal jsem call od SB, takže jsem si říkal, že jestli hraje hodně tight, tak 5 by měl leda jako pocket 55 (jediný combo), jinak spíš jsem mu přiřadil něco jako nižší overpár 66-99, raisoval by TT-QQ, stále mohl mít v range AQ, možná i AK ze SBvsUTG.

Turn: (€1.05, 2 players) 6:diamond:
      SB checks, Hero checks

Na Turnu bych 2barreloval, kdyby se mi zkompletovala draw nebo kdyby přišla nějaká broadway karta. To se nestalo. Přišla 6, zde bych ty jeho 66-99 určitě nevyfoldoval (pocket 66 by měl teď maximálně 3 komba), stejně tak jako ty jeho overkarty => check behind.

River: (€1.05, 2 players) 7:club:
      SB bets €0.73, Hero calls €0.73

Na Riveru se mi zkompletovala flush. Mohla být i postupka, ale 43 nebo 98 v jeho range určitě není, tak to jsem vyloučil. SB na Riveru leaduje s 3/4 sizingem, což mi tady asi značí sílu. Vyšší flush v range nemá, A2-A5s by zahodil před flopem, ale mohl mít AKs, AQs, možná AJs, každopádně všechny ty draw by pravděpodobně na F zahrál check/raise. Kdybych raisnul a on shovenul, nevěděl bych, jak si stojím. Kdybych raisnul, tak se akorát izoluju do lepšího, ne? Na rozhodnutí, jestli call/raise na R jsem si nechal celý time bank, nakonec jsem se rozhodl pro call.
      Má na R smysl raisovat?

Hero shows 9:club: J:club: (Flush, Jack High)
      (Pre 20%, Flop 27%, Turn 18%)
      SB shows A:diamond: A:club: (Two Pair, Aces and Fives)
      (Pre 80%, Flop 73%, Turn 82%)
      Hero wins €2.35
      Každopádně, to, co otočil, jsem si ihned poznamenal.
  • 3 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Cau,
      taky si myslim že turnová karta neni dobrá na bluff. I flop se dá checknout hlavně kvůli tomu že sou tam dva, ale zas se slušnou equity se cbet dá zkusit.
      Na riveru bych to taky neraisnul, protože asi nějakej pp nezaplatí raise a zbytek jeho range už jsou vlastně jen lepší flushe a FH. Straight by teda zaplatil, ale pochybuje že by callnul flop s 98.
    • rangeer
      rangeer
      Bronz
      Registrace: 24.04.2011 Příspěvky: 21
      žádný flushe tam nebude mít, stejně tak jako žádný postupky tam nebude mít
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      niektorí hráči J9s otvárajú z UTG, podľa mňa to ale je weak open
      as played je toto imo celkom leak, že otvoríš takúto trash handu a potom ju hraješ pasívne.je to handa na 3 barrel. handa nemá žiadnu showdown value a preto by som barreloval aj river, aby som tvoril maximálny tlak na PP a na lepšie FD

river je close, ale nevedel by som foldnúť. 3way čakám, že na SB nebude mať širokú floating range a teda dosť málo bluffov. tiež sa skompletizovala FD (súper bude mať v range lepšie flashe), taktiež handy ako 88 budú náchylnejšie hrať ch/c. stačí ti však byť lepší v 1 zo 4 prípadov a na to ti stačí aby overplayol zopár málo komb PP