Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] K2s 3b BBvsBTN

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,
      villain 24/17/5, fold vs 3b 59, na BTN 66, rfi btn 45, fold na cb v 3bp ip 52/30, stab 41/30/55
      OTF ? rozhodl jsem se pro ch/c, protože mám K jako OC
      as played OTR turn into a bluff velkým sizingem? SDv spíš nemám než mám, on by flushe nejspíš staboval podruhé na turnu, jeho range bude obsahovat asi hodně PP TT-55 u kterých bych mohl slavit úspěch

Pacific, $0.15/$0.30 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $30 (100 bb)
      Hero (BB): $42.85 (142.8 bb)
      MP: $60.16 (200.5 bb)
      CO: $30.45 (101.5 bb)
      BTN: $30.50 (101.7 bb)

Preflop: Hero is BB with K 2
      2 folds, BTN raises to $0.75, SB folds, Hero raises to $2.70, BTN calls $1.95

Flop: ($5.55) 2 J 4 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $2.77, Hero calls $2.77

Turn: ($11.09) 6 (2 players)
      Hero checks, BTN checks

River: ($11.09) T (2 players)
      Hero checks, BTN bets $10.19, Hero folds

Results:
      $11.09 pot ($0.55 rake)
      Final Board: 2 J 4 6 T
      Hero mucked K 2 and lost (-$5.47 net)
      BTN mucked and won $10.54 ($5.07 net)
  • 2 odpovědí
    • bedofour
      bedofour
      Platina
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 952
      ja by som proti tomuto villainovi skor cbetol, overfolduje na cbety a nestabuje => nemusime defendovat checkrange.

as played hram rovnako, neturnoval by som to na bluff, podla mna praveze mame nejaku SD value a flushov ma isto on viac nez my.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

cbet je fajn, pokud calluje PF všechny PPs, tak máš i fajn blockers + protektuješ si handu, můžeš sem tam dostat thinv od Ahighs, nebo vyfoldovat lepší (i když tady zrovna extrémně málo, něco jako 33 mby). Obzvlášť pokud overfolduje vs cbet, tak je to dost dobrá možnost. As played:

as played hram rovnako, neturnoval by som to na bluff, podla mna praveze mame nejaku SD value a flushov ma isto on viac nez my.
      Je fakt, že neznám tolik už tendence hráčů na nl25, ale imo spíš my sem tam můžeme c/c-nout nějaké FDs z nějakých balance důvodů, než on bet-checknout FDs...Hlavně tím, že nejvyšší karta není ve spadech, tak imo PFA bude daleko častěji c/c-ovat FDs (jako AJs, nějaké low JXs bluffs) než PFC stabovat a checkovat beh na T.

Tím pádem...ten bomb se mi nezdá špatný, ale chtěl bych to mít nějak balancované. Pokud se Ti zdá, že jsi tu na bottomu Tvé range, tak pár komb typu toto spolu s nějakými flushi vs capped range se mi zdá celkem ok. Abychom se nehádali, tak snowie tu chce s nějakými freq betnout i checknout (na F ale preferuje jednoznačně bet).