[NL25] T9s gutshot bluffraise F

• bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 926
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $71.31
      SB: $28.25
      BB: $12.50
      UTG: $39.78
      MP: $72.47
      Hero (CO): $27.21

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has 9:heart: T:heart:

fold, MP raises to $0.75, Hero calls $0.75, fold, fold, fold

Flop: ($1.85, 2 players) Q:club: 4:club: K:diamond:
      MP bets $1.32, Hero raises to $4.00, MP calls $2.68

Turn: ($9.85, 2 players) A:diamond:
      MP checks, Hero bets $5.10, MP calls $5.10

River: ($20.05, 2 players) Q:diamond:
      MP checks, Hero checks

villain 26/22

na F by som chcel raisovat pre value asi QQ,44,KQ (15c) a k tomu ako bluff JTs,T9s,9c8c,8c7c,AJs,ATs (18c).

Potom ten T chcem vobec bluffovat? Urcite tam budem mat dost valuebetov (QQ,44,JTs,KQ); lenze strasne tazko sa mi hladaju jeho ruky, ktore by hral x/f na T na tejto karte. a ak chcem 2street leverage, tak musim pouzivat dost nizky sizing (aj ked asi mozem trochu vyssi nez som pouzil), co mi tiez FE moc nezvysuje.
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bedofour,

PF - dost se rozhoduji podle BTN/blindů, takže určitě dost mixuji mezi callem a 3betem s T9s. Postflop - těžko říct no, já mám většinou tighter CC range s hráčem, který na nás má abs.pozici, teda ruky jako 44/KQo nemám a QQ/KK 3betuji, takže tady rozhodně raising range nemám, pokud mám jen 2c KQs.

Pokud zmíněné ruky máš, tak není problém mít nějakou raising range, i když teda raisovat všechno je podle mě přece jen dost špatné pro naši calling range. Resp. jestli tomu dobře rozumím, tak nic z Tvé nutted range necalluješ, ale fastplayuješ. No budiž, že chceme na F/T raisovat většinou všechno (skrz R explo důvody), ale určitě bych nefastplayoval všechno už na F, pokud board není extrémně drawy. Teda kdybych měl nižší F raise, tak určitě mám i užší bluffing range a ruku GS bez BDFD bych teda osobně foldoval přímo vs cbet.

As played - tady teda teď vbetuješ asi QQ/44/JTs, teda ty FDs + T9s vypadá balancovaně, KQ si myslím, že už musíme checknout beh, stejně jako AJ/AT. Na R potom teda je otázka, s čím na tomto runnoutu máme vůbec vbet. Vzhledem k tomu, že ta range je dost úzká, tak vzít nějakou nejhorší busted FD jako 78cc mi přijde ok a toto xnout beh, pokud to chceš hrát balancovaně.