[NL10] Q6off

• killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Trochu divná handa, ale bylo to první kolo na stole a ještě nenačtené staty a myslel jsem si, že by mě mohl kvůli tomu jako nováčka 3betit a já 4betil abych si vybudoval trochu agro image (dvakrát první dojem neuděláš :D ) no a je cbet flopu ok? uvažoval jsem tak, že když už jsem se do té kaše dostal, tak je to moje jediná šance na výhru...

IPoker No-Limit Hold'em, €0.10 BB (4 handed) - IPoker Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/

UTG (€9.98)
      Hero (Button) (€10)
      SB (€10.11)
      BB (€12.47)

Preflop: Hero is Button with 6, Q
      1 fold, Hero raises €0.25, 1 fold, BB raises €0.80, Hero raises €1.85, BB calls €1.20

Flop: (€4.25) 9, 5, A (2 players)
      BB checks, Hero bets €2.20, 1 fold

Total pot: €4.25

Results below:
      Hero had 6, Q.
      Outcome: Hero won €6.25
  • 3 odpovědí
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,150
      Q6o bys ale podle mě ani nemusel otevírat. Já to v rangi defaultně teda nemám a pokud si neměl staty, tak z exploitativních důvodů to taky být nemohlo.
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Já otevírám na buttonu přes 75%
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj killtillter,

spew, next!.:f_biggrin:

Ne teď vážně - máš ruku, která sama o sobě je poměrně hraniční na open. Teda je daleko od topu folding range, takže je obv dost divný nápad ji 4betovat, obzvlášť totálně bez infa. Pokud bys toto udělal vždy, když jsi nový u stolu, tak jednoduše pálíš peníze...proč? Nemůžeš vědět, jestli to náhodou není 16tabling nit, který si ani nevšiml, že jsi nový u stolu, nebo fish, která má 0% fto4b.

Postflop - 4betuji extrémně polarizovanou range, se kterou mám ze silných Ax ruk přesně AA/AK, takže na Axx boardech si protektuji xbeh range (abych tam neměl vždy jen air/underpair) a mám 0% cbet. Cbetovat air s v podstatě 0% EQ vůči jeho c/c rangi bez infa je spew kolosálních rozměrů:f_biggrin: