Redline - leak finder by position w34z3l (help)

• JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      Registrace: 10.09.2013 Příspěvky: 235
      Čaute všichni,

tímto bych vás rád požádal o pomoct, zda-li i na takovém počtu hand jdou vidět špatné věci co dělám a co změnit. Řídil jsem se videm od w34z3la (link

• Hra na BB
      • zvýšit 3bet ~ 7%
      • Fold to F Cbet ~ 40%
      • Flop Raise Cbet (ten tu není, ale vím, že to nedělám ~ 15%)
      • první X-tisích hand jsem hrál víc tight (zoom), ted už se VPIP/PFR pochybuje kolem ~24/18
  • 5 odpovědí
    • Pavorcik147
      Pavorcik147
      Bronz
      Registrace: 08.09.2013 Příspěvky: 220
      nie som na toto uplne mega odbornik ale riesil som to prednedavnom takze :
      WTS trosku viac 27-28 by si vraj mal mat ... takze niekde overfoldujes
      fold to 3b pod 67,5 ... dobri mavaju tak 50-60% zalezi od stylu...77,5 je moc aj ked je to mozno vzorkou
      rozdiel medzi 3betom so SB a BB by mohol byt este vacsi v prospech SB preco je to dobre prides sam
      Cbet je podla mna maly dost na to ze to je mikro kde hraci overfolduju
      ten flop raise Cbet budes stastny ked budes mat medzi 8-10 /ja nemam ani tolko / ...vseobecne mne napriklad funguje bojovanie na sparovanych rainbow boardoch proti pasivnym superom s velkym cbetom
      btw. redline je svina gluck
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Svým rybím okem taky mohu vypíchnout velký fold to 3 bet, ale zase je asi pravda, že na těchto stakes hráči 3betují málo, takže pokud hodně folduješ exploitativně, tak to asi nemusí být takový problém.
      Flop se na microstakes dá podle mě betovat určitě víc. Řekl bych i klidně něco jako 70 %. Hráči jsou fit and fold a flopy overfoldují.
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 957
      Jednoznaznačně hraješ celkově pasivně. Musíš zvýšit 3bet, cbet, raise vs cbet. WTSD bys měl udržet kolem těch 24, ale WWSF bys měl dostat tak na 50.
    • JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      Registrace: 10.09.2013 Příspěvky: 235
      EISSAZ původně napsal
      Jednoznaznačně hraješ celkově pasivně. Musíš zvýšit 3bet, cbet, raise vs cbet. WTSD bys měl udržet kolem těch 24, ale WWSF bys měl dostat tak na 50.
      Vidím to stejně. To bude základní krok!

Díky všem ;) Je na čem pracovat..
    • Wildwoolsy
      Wildwoolsy
      Stříbro
      Registrace: 07.09.2013 Příspěvky: 33
      inac ten fold to 3b nemusi byt v skutocnosti taky vysoky ako ti to ukazuje... lebo v PT4 ti do toho statu zaratava aj taky fold, ze ty si napr na BB s 72o BTN open a SB 3betne tak samozrjeme foldujes...
      takze potrebujes si nastavit tento stat...