[NL25] KJo bluff

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

soupeř po 120h 33/20/8. Na tomto flopu asi chci mít 100% checking range? Myslím si, že je to lepší board pro villaina. Zároveň tady budu raisovat svoje silné handy a k tomu chci přidat nějaké bluffy - KJo mi přijde jako vhodný kandidát i s tím, že má pořád outy na vylepšení. Zároveň flush draw blokuju jen málo, takže soupeř jí pořád v rangi může mít, je to good barrel off?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $21 (105 bb)
      BB: $83 (415 bb)
      UTG: $8 (40 bb)
      Hero (MP): $21.66 (108.3 bb)
      CO: $20.24 (101.2 bb)
      BTN: $20.80 (104 bb)

Preflop: Hero is MP with K J
      UTG folds, Hero raises to $0.60, CO folds, BTN calls $0.60, 2 folds

Flop: ($1.50) 8 Q 9 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.05, Hero raises to $3.25, BTN calls $2.20

Turn: ($8) 3 (2 players)
      Hero bets $4, BTN calls $4

River: ($16) A (2 players)
      Hero bets $13.81 and is all-in, BTN folds

Results:
      $16 pot ($0.80 rake)
      Final Board: 8 Q 9 3 A
      Hero mucked K J and won $15.20 ($7.35 net)
      BTN mucked and lost (-$7.85 net)
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

no nápad na F se mi celkem líbí, ale je celkem jasně vidět, že nemáš kvalitní plán na dalších streets, protože toto se mi zdá jako celkem jasná one and done ruka a když už, tak give-upnout na R (resp.zkus se mrknout, kolik podobných možných comb.bluffů máš kolik tam máš value..na R bys měl mít s tímto sizingem o něco víc než 2x víc value ku bluffům). Důvod - blokuješ částečně pár comb., které může callnout twice a foldnout na R (je jich málo, ano, ale proč nevybrat něco, co z folding neblokuje nic a blokuje víc z calling range...typu T8dd např.?).

Je možné, že exploitativně bude dobré bluffovat extrémně často na těchto stakes po tom, co villain jen callnul F a T na connectnuté struktuře (protože často fastplaynou všechny 2p+ na F/T), ale rangově je celkem dost obv, že ten spot dost overbluffuješ, pokud jdeš barrel-off toto.