[NL10] AT sut

• killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      utg 57/20 na 30hand
      co 35/23 na 195hand
      pf 3bet pro izolate s rybou na utg (hráč na co je i přes staty celkem "chápavý" nebo jak to říct :D )
      1) mám c-betit flop? protože pokud ho necbetnu tak na turnu, když výjde blank a utg checkne, tak má co jasný bluff, protože nikdo z nás nic nemá, ne?

IPoker No-Limit Hold'em, €0.10 BB (6 handed) - IPoker Converter Tool from http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php

SB (€11.26)
      BB (€10.52)
      UTG (€3.61)
      MP (€10.60)
      CO (€20.61)
      Hero (Button) (€19.01)

Preflop: Hero is Button with A, 10
      UTG raises €0.20, 1 fold, CO calls €0.20, Hero raises €1, 2 folds, UTG calls €0.80, CO calls €0.80

Flop: (€3.15) 3, 7, 4 (3 players)
      UTG checks, CO checks, Hero checks

Turn: (€3.15) 3 (3 players)
      UTG checks, CO bets €2.28, Hero folds, 1 fold

Total pot: €3.15

Results below:
      CO didn't show
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj killtillter,

ATs by default calluji PF v těchto pozicích. Pokud tam je ryba/y, tak i sqz pro value/izolaci s rybou může být ok. Postflop by default cbetuji (měli bychom mít range výhodu/máme dost eq na barrel OTT), pokud je tam nějaká fish, tak i xbeh je ok. Důvod - imo ryby si trochu méně uvědomují, že jde o mw pot, teda méně cbetu dají kredit (nemáme takovou insta FEq, jako vůči 2 regs) a hlavně si PF callnou kopu random suitedconnectorů/ gapperů, které můžou s tím boardem nějak connectovat. Na T okish fold.

Ještě mě napadla jedna možnost - cbet by teoreticky nemusel být špatný jako takový value/bluff - bluff vůči regovi (a jeho lepším Ahighs) a value/protect vůči rybě a jeho random FDs/SDs....asi by to taky šlo s tím, že na T bych nějak potcontrollnul a přehodnotil R. Teda ani jedna možnost mi nepřijde špatná.

1) mám c-betit flop? protože pokud ho necbetnu tak na turnu, když výjde blank a utg checkne, tak má co jasný bluff, protože nikdo z nás nic nemá, ne?

Ano, na místě CO bych extrémně často staboval T.