[NL10] T9 off

• killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      bb 29/19 na 229h
      1) je bet do takových flopů standartně ok? v nějakém videu jsem viděl, že moje range openu na btn trefuje tenhle flop víc, než range callu na bb, ne?

IPoker No-Limit Hold'em, £0.10 BB (5 handed) - IPoker Converter Tool from http://flopturnriver.com

MP (£4.39)
      Hero (Button) (£19.93)
      SB (£2.41)
      BB (£10)
      UTG (£11.04)

Preflop: Hero is Button with 9, 10
      2 folds, Hero raises £0.25, 1 fold, BB calls £0.15

Flop: (£0.55) 5, 6, 4 (2 players)
      BB checks, Hero bets £0.30, BB calls £0.30

Turn: (£1.15) 6 (2 players)
      BB bets £0.60, Hero folds

Total pot: £1.15

Results below:
      BB didn't show
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj killtillter,

určitě xbeh F, nemáš žádné backdoory, takže jediný důvod, proč board cbetovat, je čistě exploitativní. Teda jedna možnost je, že si myslíš, že jeho range ten board nějak extrémně nehituje a bude těžké se defendovat za něj (podle mě toto není pravda, na těchto boardech často má nějaké draws etc., teda insta FEq na F spíš není moc vysoká, to spíš na něčem jako K32r mby..), případně že vysloveně máš info, že na velkém samplu hodně overfolduje OOP vs cbet.

Tady máš málo ruk na soupeře, takže můj default je určitě xbeh, stejně jako T, kde se mi zdá 2nd barrel jako spew, tímto vysloveně říkáš, že 2nd barreluješ 100% airu, co z nějakého teoretického hlediska ofc není dobré. A ani z praktických důvodů vůči hráčům, co mají HUD, toto není dobré - pokud to budeš dělat často podobné barrely, tak si hráči rychle všimnou/adjustnou se.