[NL5] [NL 2] AT preF call min-bet + call c-bet

• Zbyna86
      Zbyna86
      Bronz
      Registrace: 23.05.2011 Příspěvky: 236
      PokerStars - $0.02 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

SB: $2.18
      BB: $2.13
      UTG: $2.00
      MP: $0.27
      Hero (CO): $2.40
      BTN: $2.14

SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has T:heart: A:diamond:

fold, fold, Hero raises to $0.06, fold, SB raises to $0.10, fold, Hero calls $0.04

Flop: ($0.22, 2 players) 3:heart: K:diamond: 2:spade:
      SB bets $0.10, Hero calls $0.10

Turn: ($0.42, 2 players) Q:diamond:
      SB checks, Hero checks

River: ($0.42, 2 players) 9:spade:
      SB checks, Hero checks

Hero wins $0.41

Zde jsem otevřel preflop za 3bb a min-raise šel call IP. Flop mě netrefil, z Villainovi range, možná toho Kinga. Volím ch/c na c-bet na F s tím, že na další barell bych šel f a T i R půjdu ch. Dá se takto callovat c-bet, nebo je lepší foldovat ikdyž nic nemám?

Díky za reakce!
  • 3 odpovědí
    • Zbyna86
      Zbyna86
      Bronz
      Registrace: 23.05.2011 Příspěvky: 236
      Ještě jsem zapomněl dodat, na T jsem volil ch.behind pro kartu zdarma se SD. Je na R potřebný bet?
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      preflop je call za minraise určite dobrý. tam nefoldujem vôbec nič na CO (na BTN foldujem najväčší trash).

na flope sa dá foldovať, ale treba to hrať opatrne a ak sa vyskytne u súpera prejav slabosti, tak je dobré napádať to.
      na turne na to je ideálna situácia - súper checkoval, čím prejavil slabosť + turn karta je pre teba veľmi dobrá . weak hráč tu bude pravdepodobne AK ďalej barrelovať pre value, rovnako tak AA. ja by som betoval, aby som vyfoldoval midpáry (88-JJ). navyše tento bet má aj nejakú equity, v pripade, že by si dostal call (proti TT-JJ ti hraje až 10 outov). máš aj super bloker handu na súperove slowplaye typu AK, AQ.