Stat v HM

• Marffi97
      Marffi97
      Zlato
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 654
      Ahoj, chtěl jsem si přidat do HUDu stat: Fold to cbet v resteal potu. Mám HM a nemůžu ho najít. Respektive našel jsem jeden, ale nevím přesně, co znamená. Jmenuje se "Flop Fold to CB Rsd Pot IP" Problém je v tom, že nevím, co znamená zkratka Rsd...

A když už jsem píšu, jaké máte staty v HUDu, co se týká delayed Cbetů? Máte tam jen jak často je soupeři hrají nebo i jak často na ně foldují?
  • 4 odpovědí
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Zlato
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 984
      Rsd bude asi raised, takže osobně bych chápal "Flop Fold to CB Rsd Pot IP" že bude fold villaina na flopu, kdy villain v pozici cbetnul, na tento cbet přišel raise, a následně to villain vzdal (foldnul). Takže vlastně jeho fold na check/raise. Můžu se však mýlit a chápat to špatně.
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,078
      Takže chceš fold to cbet v 3bet pote CO/BTN/SB vs SB/BB ? To HM2 nemá, v notecaddy by to šlo.
    • Marffi97
      Marffi97
      Zlato
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 654
      aha aha, jj přesně ten. Myslím, že bych hodně soupeřů mohl exploitovat vyšším 3betem a pak cbetem na flopu, když mě stealují...
      Ale vyřeším to tak, že si dám do HUDu stat: fold to Cbet v 3betpotě, pak se podívám do aliasu na pár regů, jak často zahazují na cbet in 3betp na všech pozicích a pak když jsou OOP na SB nebo IP na BTN/CO, abych tak nějak zjistil o kolik ty procenta jsou rozdílný a jakým směrem se pohybují oproti tomu Ftcbet 3Bpot na všech pozicích. Při hře si to pak nějak dopočítám :f_biggrin:
      (Snad to dává smysl :thinking: )
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,078
      Stačí ti imo fold to cbet 3bp ip, pretože stat je najfrekventovanjší práve v resteal spotoch, než blinds vs MP/EP. Ak má 50, tak budeš mať určite autoprofit, pretože má wide range.