[NL25] AA na TJKr 3bPot OOP

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      BTN - reg 1k hand - 27/22

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $25.23 (126.2 bb)
      BB: $24.27 (121.4 bb)
      Hero (MP): $49.63 (248.2 bb)
      CO: $12.47 (62.4 bb)
      BTN: $70.24 (351.2 bb)

Preflop: Hero is MP with A A
      Hero raises to $0.60, CO folds, BTN raises to $1.80, 2 folds, Hero raises to $4.40, BTN calls $2.60

Flop: ($9.10) T J K (2 players)
      Hero checks, BTN bets $5.46, Hero calls $5.46

Turn: ($20.02) 6 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $13.30, Hero calls $13.30

River: ($46.62) A (2 players)
      Hero bets $26.47, BTN folds

Results:
      $46.62 pot ($2.33 rake)
      Final Board: T J K 6 A
      Hero mucked A A and won $44.29 ($21.13 net)
      BTN mucked and lost (-$23.16 net)

PF- měl být určitě větší sizing. Něco jako 3-násobek (5,4€)?
      a post flop se ztrácím
      R se mi teda ode mě vůbec nelíbí. Nechápu, jak jsem to takhle mohl zahrát, ale kdybych šel check a on shove, tak je to na call? (já teda mylsím, že ne ale radši se ptám)
  • 6 odpovědí
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 480
      what? já bych možná foldoval turn, jelikož noobové tam vůbec nemají bluffy. River je jasnej check/decide. Všiml sis těch 4 karet do postupky? :f_biggrin:

donk dává smysl jenom v případě, že ho máš přečtenýho na set, ale v tom případě bys měl foldovat ten turn :D
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Psal jsem, ze nechapu, jak jsem to takhle mohl zahrat, ale postuju to hlavne kvuli tomu, ze nevim, jestli byl call na turnu ok a pak kdyz bych callnul, tak jestli jit R x/c nebo x/f
      Moji play si radsi nevsimejte :D
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 957
      Já bych možná zahodil už na flopu. On tu podle mě nestabne nic horšího než 2P+ vs naše 4betting range, jelikož se všema Pair + oesd si vezme free card a nevim moc co jiného by v té range mohl mít.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

no zkuste teda všichni napsat, na jakou range ho dáváte? V těchto pozicích/takto deep nevěřím, že na BTN ever 3betuje JJ/TT/AQ, takže jedině nás může beatovat KK snad, jinak v jeho rangi můžou být i handy jako AK, takže já bych dost uvažoval i o vbetu na F, ale určitě nikdy ne o c/f a myslím si, že i c/c T je ok. Můžeme být vůči něčemu ahead a vůči lepším máme ještě celkem dost outů. Na R asi spíš zbytečné otáčet toto na bluff, lepší tu nevyfoldujeme, od horších nedostaneme value, on si určitě může xnout beh KK/AK a vyhrajeme teda dostatečně často. Jinak ten donk - no, jako on v tomto spotu fakt imo nemá straight, pokud neotáčí od F QQ na bluff, takže možná nějaký velmi malý pro induce zvědavých callů od AK/KK může být zajímavý, ale spíš bych začal checkem.

Jinak zkusil jsem to ještě projet snowiem - většinou betuje 1/2p F, občas checkuje a hraje c/c, stejně jako na T a na R by hrál c/c. Je to ofc všechno o tom, co dáváme soupeři do range, ale tady fakt nevidím moc lepších ruk given stack depth.
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 957
      Putnul jsem ho na JJ-KK,AJ+,KQo. Těžko říct pro mě jak se přizpůsobuje deep hře, jelikož já deep nehraju.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Imo KQo/AJ/AQ/JJ minimálně fakt calluje PF na BTN.