[NL25] QQ na 963s

• penguin13
      penguin13
      Platina
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 905
      villain 26/21/8
      staby 54/42/52
      foldy 57/17/25

odnesl jsem si něco z posledního příkladu na posledním coachingu? :f_biggrin:

necbetuju, páč když dostanu raise tak si na to můžu sednout, ještě mám Qh, takže easy check/call down vs tento flop-overfoldujici a stabujici villain?

Pacific, $0.15/$0.30 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $25.88 (86.3 bb)
      BB: $31.80 (106 bb)
      MP: $40.35 (134.5 bb)
      Hero (CO): $30 (100 bb)
      BTN: $30 (100 bb)

Preflop: Hero is CO with Q Q
      MP folds, Hero raises to $0.90, BTN calls $0.90, 2 folds

Flop: ($2.25) 6 9 3 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.50, Hero calls $1.50

Turn: ($5.25) 5 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $3.93, Hero calls $3.93

River: ($13.11) 7 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $9.83, Hero calls $9.83
  • 2 odpovědí
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 480
      Čau, podle mě je na riveru problém v tom, že nemá moc s čím bluffovat. Jeho calling range na BTN neznám, ale podle mě se tam všechno dostalo a imo nebluffuje handy typu KJ(nestabuje na flopu/turnu)
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj penguin13,

no není to úplně stejný board z toho pohledu, že kromě setů nemá nic z 2P+, zatímco v tom mém příkladu mohl mít soupeř i další nutted ruky jako 2Ps/straight. Každopádně F se mi líbí, silnými PPs s blockerem na FD taky často balancuji c/c, pokud je to potřeba (teda pokud je villain dobrý/aggro). Na dalších streets - pokud nevíš nic o jeho barrel-off tendencích, tak si udělej GTO v tom spotu. Je těžké neoverfoldovat potom za nás, protože handy jako 88 bych osobně trochu preferoval betnout pro protekci na F (myslím si, že příliš mnoho jeho ruk jsou nějaké BWs, které bych nechal checkem příliš často realizovat freeEQ). Pokud sám hodně stabuje/raisuje cbety, tak asi i 88 můžeme hrát c/c.

Explo - záleží, co je to za villaina. Vs aggro to může být v pohodě calldown a to čistě z toho důvodu, že občas může mít rangi i dost bezEQ ruk, které odbarreluje vs capped range. Vzhledem k tomu, že na našem místě moc hráčů nehraje FDs c/c-em, tak tento runnout pro něj potom může být považovaný za výborný na bluff. Vůči trochu víc ABC hráčům bych se do toho nepouštěl, protože Ti už většinou budou na bluff vybírat ruky s nějakou EQ a na tomto runnoutu se přece jen zkompletovalo v podstatě všechno. Teda zchecknul bych, kolik má např.bety na R, WWSF/WSD etc.a i podle toho se rozhodnul.