paradox limitu

• JokerFish90
      JokerFish90
      Bronz
      Registrace: 28.06.2014 Příspěvky: 72
      Ahoj vsem,

Zajima me nazor na takovou vec. Je normalni, ze se mi paradoxne hraje lepe na NL25 nez treba na NL5? Mam takovy pocit, ze dokud pro me ten limit nejsou zajimave penize, tak z toho mam podvedome az moc velkou zabavu a nehraju jak bych mel (diplomaticky receno). Kdezto na Nl25 uz fakt nechci prohrat a ta vyhra je uz skutecne zajimava a jedu 100% tryhard a premyslim o te hre uplne jinak. Vyzkousel jsem si relativne maly ale ne nezajimavy vzorek na obou limitech a vysledek je lepsi na vyssim limitu. Je to nejaky zlom, kdy pro me poker prestava byt ciste zabava
  • 19 odpovědí
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Normální to není, ale je to možné. Pokud sám o sobě víš, že na nižších limitech hraješ špatně kvůli tomu, že se hraje o malé peníze, tak nevím na co se ptáš. Není to žádný paradox limitů, je to paradox tvé pokerové disciplíny. Jinými slovy je to leak v tvém mind setu, protože bys měl být schopen hrát top game i na playmoney, pokud chceš dobrý výsledek.
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 480
      Tak to gratuluju :f_thumbsup: Já NL25 nikdy nedokázal porážet a teď hraju NL100.
    • JokerFish90
      JokerFish90
      Bronz
      tightfold: jestli vidim dobre tak to fakt hrajes NL100 bez statu?
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      začal jsem používat HUD ;-) ale předtím jsem měl profit 40BI na NL50 bez statů.
    • JokerFish90
      JokerFish90
      Bronz
      k tomu asi nemam co dodat. Kazdopadne dobra prace
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      ono záleží na více faktorech, jako s kým hraješ, proti komu hraješ(jestli se vyhýbáš dobrým regům), na jaké herně (nl5 na stárech může být těžší než nl20 na 888) a samozřejmě na runu.
      Ale možný to určitě je, prostě nl5 hraješ bez mozku a říkáš si, že to dáš s prtem v prdeli, kdežto nl25 respektuješ a hraješ svojí nejlepší hru
    • Toncek
      Toncek
      Bronz
      Registrace: 30.12.2012 Příspěvky: 308
      To já mám opačný problém. Nl5 porážím v pohodě, ale nedokážu porážet nl10. Nevím proč, ale vždycky když hraju nl10, tak ztrácím tu herní pohodu. Často tam jsem nervózní. Jsem zvědavý, co mě bude čekat na nl25, až se tam jednou doplazím:f_ugly:
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 2,902
      je to leak; takže žádná sláva, dřív nebo pozděj tě to dostihne, když kvuli runu budeš muset slézt o limit nebo dva níž a nebudeš se umět adjustnout...
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Toncek: Vážně tě nenapadá jediný důvod, čím by to mohlo být jo? :coolface: Strach že hraješ o větší peníze? Obavy z nového herního pole? Lepší regové? :thinking:
    • Petja1982
      Petja1982
      Bronz
      Registrace: 01.11.2010 Příspěvky: 142
      Mám to velice podobně, NL2-NL5 nic moc, NL10 profitabilní. Myslím, že je to proto, že na NL10 už lidi začínají hrát podle nějakých pravidel, dají se tam lépe odhadovat range a hlavně - už se začínají bát o prachy, takže to má celkem hlavu a patu, i když samozřejmě občas nějaký magor překvapí :coolface: Prostě na NL2 často neuvěříš, že by tam mohli mít takový nesmysl, protože bys to sám tak v životě nezahrál a... oni ho tam samozřejmě mají :pcuser: Navíc málokdo má trpělivost hrát celý večer a být v profitu dolar padesát :profit:
    • Toncek
      Toncek
      Bronz
      Registrace: 30.12.2012 Příspěvky: 308
      karisek původně napsal
      Toncek: Vážně tě nenapadá jediný důvod, čím by to mohlo být jo? :coolface: Strach že hraješ o větší peníze? Obavy z nového herního pole? Lepší regové? :thinking:
      Vážně nevím:f_cry: strach o peníze nemám, herní pole je skoro stejné jako na nl5 a regů je tam akorát víc než na nl5. Ať hraju dobře nebo špatně....pořád tam prostě nemám tu pohodu co na nl5. Asi mám nějaký blok v hlavě a časem povolí:f_drink:
    • Petja1982
      Petja1982
      Bronz
      svbrdk původně napsal
      je to leak; takže žádná sláva, dřív nebo pozděj tě to dostihne, když kvuli runu budeš muset slézt o limit nebo dva níž a nebudeš se umět adjustnout...
      Proč by měl "slézat" do pralesa, když může jednoduše depositnout na potřebnou výši rollu? Naopak, hraní na úplných miros by se nemělo doporučovat ani nováčkům, aby si neosvojovali špatné herní návyky, protože tam to s pokerem nemá nic společného.
    • nitrooxidus
      nitrooxidus
      Bronz
      Registrace: 05.08.2010 Příspěvky: 350
      Tightfold : Ja jsem te sledoval na konkurecnim foru a teda nejakej patek jsem tam nebyl a pak vidim ze hrajes NL100. Anyway GL ale zajimalo kolik si toho porazil/ nebo prohral nez ses tam kde ses :)
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 2,902
      Petja1982: LOL; Co až poleze z NL100 na NL25? Nebo z NL200 na NL50 atd. atd. Bude depozitovat 10k roll? :) Ja nemluvil o tom, že je to problém dnes.
    • Petja1982
      Petja1982
      Bronz
      svbrdk původně napsal
      Petja1982: LOL; Co až poleze z NL100 na NL25? Nebo z NL200 na NL50 atd. atd. Bude depozitovat 10k roll? :) Ja nemluvil o tom, že je to problém dnes.
      Kolika lidí tady se týká NL100 nebo i NL50? Myslím, že se spočítají na prstech jedné ruky. Ale téma se týkalo hraní na micros.
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,161
      Súhlas s svbrdk. Časom si jednoducho na tie ,,vyššie" stakes zvykne, potom imo bude stačiť aj neúspešný shot napr. na NL50 (čo je štandart), a snaha rebuildnuť na NL25 nedopadne dobre, pretože what the fuck, hral som vyššie stakes a toto je moc lacné.
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      nitrooxidus: na jakém konkurenčním fóru? máš na mysli můj blog? celková investice byla $20
    • nitrooxidus
      nitrooxidus
      Bronz
      Registrace: 05.08.2010 Příspěvky: 350
      Jo mam za to ze na PokerArene si vedl blog (nebo shoda nicku) a neporazel si ani nl 10 - 25. Zes furt nabijel pokladnu. Zkousel jsem hledat ale blogu je tam zas milion..
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Tak to je shoda nicků.