[NL5] NL4 AKo draw board

• LiveCritic
      LiveCritic
      Bronz
      Registrace: 28.03.2015 Příspěvky: 94
      Tohle pro mně bylo fakt tricky. Jak se to dalo zahrát líp?

888 Poker - $0.04 NL - Holdem - 7 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (UTG+1): $4.06
      MP: $0.72 (VPIP: 32.35, PFR: 14.71, 3Bet Preflop: 8.33, Hands: 34)
      CO: $2.37 (VPIP: 32.00, PFR: 4.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 25)
      BTN: $0.92 (VPIP: 33.33, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 3)
      SB: $6.97 (VPIP: 15.12, PFR: 11.63, 3Bet Preflop: 6.67, Hands: 88)
      BB: $4.00 (VPIP: 17.86, PFR: 11.22, 3Bet Preflop: 3.45, Hands: 200)
      UTG: $4.52 (VPIP: 16.16, PFR: 0.66, 3Bet Preflop: 1.05, Hands: 1,523)

SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.04

Pre Flop: (pot: $0.06) Hero has A:heart: K:diamond:

fold, Hero raises to $0.16, fold, CO calls $0.16, fold, fold, BB calls $0.12

Flop: ($0.50, 3 players) Q:diamond: Q:heart: 9:spade:
      BB checks, Hero bets $0.28, CO calls $0.28, fold
      Cbet lehce přes půlku proti fish. Buď zahodí když nic nemá, nebo callne s nějakým hitem. Někdy i s draw

Turn: ($1.06, 2 players) J:club:
      Hero checks, CO bets $0.24, Hero calls $0.24
      Po callu ho tipuju na na nějakou 9x, KT, 78. S Qx by zřejmě raisoval asi ne pro value, ale proto že má tři Q:f_p: . Každopádně jedu ch/f, protože se mi J vůbec nelíbí a na tomto boardu by mi outy na overkarty asi moc nepomohly. Vzhledem k sizingu jsem callnul. Na gutshot nemyslím. Nevím jestli bych to udělal podruhé.

River: ($1.54, 2 players) A:spade:
      Hero checks, CO checks
      Sice hituju TPTK ale A zároveň pomáhá i SD. Přemýšlel jsem nad menším block betem (myslím, že thin value nemám), protože jsem byl fakt zvědavý, jestli má Q, ale nechtěl jsem čelit raisu, tak jsem checknul s tím, že zřejmě zahodím na jakýkoliv sizing.

Hero shows A:heart: K:diamond: (Two Pair, Aces and Queens)
      (Pre 71%, Flop 22%, Turn 24%)
      CO mucks 9:diamond: A:diamond: (Two Pair, Aces and Queens)
      (Pre 29%, Flop 78%, Turn 76%)
      Hero wins $1.45
  • 10 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Cau,
      tipuju že cbet flop a check turn tě tu dělá hodně zranitelnýho vůči floatům a ty on bude mít - solidní pp, sd a gutshoty. Kvůli tomu bych spíš vybíral buď x/c flop nebo dva barrely.
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Standard idem check call flop, nejaky dovod cbetu?
      Ak by som siel cbet flop tak by som musel ist 3 barelly a repoval tu qeenu ale musel by to byt vhodny kandidat. Tight ass :-)
      OTR
      Thin valuebet /foldujem
      Mas best kicker proti jeho Ax ktorych tam bude mat mrte
    • LiveCritic
      LiveCritic
      Bronz
      Kdybych x/c flop, tak bych pak moc nevěděl co s turnem, když cbetuju, tak můžu trochu zůžit range, když mě dorovná, navíc mám nějakou fold equity. Proti fishím co mají foldtoFcbet více jak 50% cbetuju vždy i s nížším sizingem. Tento typ hráčů zahodí, když nic netrefí. Ale jejich oblíbenou handu JT, T9, 98 nezahodí. Evidentně teda byla chyba ch turn.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      proti fish by som hral one and done
      je to dobrý board na cbet a bez ďaľších readov by som sa neodhadzoval na3 street blufy a podobne. najmenej sa mi páči 2 barrely. ak na flope bude niečo callovať, tak to budú hlavne Qx, 9x a gutshoty. Jx všetky tieto handy dokonale trafia na pár+draw a fold equity tam preto bude veľmi slabá

na turne pri sizingu súpera dostávame veľmi dobré odds a tiež by som nefoldoval.
    • LiveCritic
      LiveCritic
      Bronz
      Takže F a T ok. Co ten R? Kdybych betnul blocker/thin dostal bych raise s jeho 2P? Po jeho ch na R měl asi velký strach ze SD. Že by si nevšiml, že má dva páry a ch neberu.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      river by som pokračoval v bluffcatch mode a hral ch/c (do nejakého rozumného sizingu). on prakticky nemá 2P. 9x handa je trash, pretože má AA, QQ a 9 nie je pár ale už iba kicker. ty máš lepśiu handu AA, QQ K kicker
    • LiveCritic
      LiveCritic
      Bronz
      To já vím, ale nebyl jsem si jistý, jestli to ví i on:f_ugly: . Ok, takže se to asi o moc líp zahrát nedalo, to jsem rád.:f_thumbsup:
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Pravda urcite chceme cbetovat flop proti tejto station rybke? Nemame sice blizsie staty ale 32/4 vyzera na poriadnu stanicu.
      Imo na takomto flope mame sd value. One and done vs station no neviem
    • LiveCritic
      LiveCritic
      Bronz
      Staty 32/4 nemusí nutně znamenat, že jde o station. Záleží spíš jak folduje na cbety, což zatím měl 3/4. Takže jde spíš o chronického limpera co čeká na hit.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      chápem ako sa na to pozeráš. a máš pravdu, keď vidíš moju play - chceš zobrať pot s najlepšou handou. problém toho keď checkneš je hrateľnosť. nie si vôbec schopný zahrať 2x call na akomkoľvek boarde. v dnešnej dobe je už veľa rekreačných hráčov agresívnejších a často napádajú tvoju slabosť. veľmi často vidím, že keď im 2x checkneš, tak vtedy hrajú stabom river a ty vlastne nie si schopný čeliť agresii na river jednostreetovo (board na akomkoľvek runnoute bude scary pre hero call s Ax)