[NL25] A2o - izoraise

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      BTN - fish 55/8

Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $13.23 (52.9 bb)
      BB: $30.30 (121.2 bb)
      UTG: $17.02 (68.1 bb)
      MP: $10 (40 bb)
      CO: $25 (100 bb)
      Hero (BTN): $71.91 (287.6 bb)

Preflop: Hero is BTN with 2 A
      UTG calls $0.25, 2 folds, Hero raises to $1, SB folds, BB raises to $3.50, 2 folds

Results:
      $2.35 pot
      BB mucked and won $2.35 ($1.35 net)

V téhle handě (která slouží jen jako příklad) bych se chtěl zeptat, jakou máte range v těchto situacích. Pořád nemám jasno, jestli izolovat tyhle nízký Axo ruky. A jak by pak měl vypadat bottom naší izo range? Já např. mám 66+ (22-55 overlimpuju/calluju)

Btw. ocením nějaký zajímavý materiál o izolování, kde se probírají nějaké range se kterými (ne)chceme izolovat. Nejlíp v CZ ale ENG když tak taky zvládnu :)
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

V téhle handě (která slouží jen jako příklad) bych se chtěl zeptat, jakou máte range v těchto situacích. Pořád nemám jasno, jestli izolovat tyhle nízký Axo ruky. A jak by pak měl vypadat bottom naší izo range? Já např. mám 66+ (22-55 overlimpuju/calluju)
      Izoluji určitě při nejmenším stejnou range, co otevírám (alespoň co se BTN týče). Dívám se dost na to, jak často jde limp/f, potažmo fold to cbet. Pokud někde vidím čísla naznačující nějaký velký leak možný exploitovat, tak izoluji hodně loose. Hráči na těchto stakes mají reizo range z blindů překvapivě tight, takže defenduji exploitativně úzkou range vůči tomu. Logika (podle mě) spočívá v tom, že spoustu hráčů si chce zahrát s fishem a tak spíš hodně callují PF většinu spekulativních ruk a 3betují jen úzkou/linear range (často vídávám, že reg s 15% 3betem v těchto pozicích má reIZO 5%).

Btw. ocením nějaký zajímavý materiál o izolování, kde se probírají nějaké range se kterými (ne)chceme izolovat. Nejlíp v CZ ale ENG když tak taky zvládnu :)
      Žádný mě nenapadá tbh, leda že bych do budoucna vytvořil nějaký pro můj coaching/video.
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Já třeba hodně checkuju na BB, když jsem ve hře jen s fishý. Např. CO (fish) limp ostatní fold a já jdu na BB check s A2o-A6o, různými suited konektory, etc.. raise range tam mám nějakých 22%. Přijde mi zbytečný dávat další dead money do potu s mragináními handami a radši je hraju agresivně, když trefím flop a nebo přijde nějaký nízký, protože chci vyfoldovat jeho Ax ruky... Nebo těch 22% je taky moc tight?
      Pak na SB mám asi největší problém s postavením range. Tam taky iroraisuješ to, co normálně otevíráš? Já třeba A2o-A5o lizoluju jen někdy a jinak folduju.