[NL10] JJ zoom

• Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 6 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $28.00 - VPIP: 59, PFR: 6, 3B: 0, AF: 2,3, Hands: 17
      SB: $11.76 - VPIP: 0, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 2
      BB: $16.38 - VPIP: 18, PFR: 13, 3B: 3, AF: 2,5, Hands: 80
      UTG: $30.16 - VPIP: 15, PFR: 10, 3B: 0, AF: 8,0, Hands: 59
      Hero (MP): $16.49 - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 5, AF: 1,5, Hands: 429736
      CO: $37.31 - VPIP: 27, PFR: 21, 3B: 8, AF: 2,3, Hands: 323

Pre Flop: ($0.24) Hero is MP with J:spade: J:heart:
      1 fold, Hero raises to $0.48, CO raises to $1.68, 3 folds, Hero calls $1.20

Flop: ($3.60) 5:diamond: 3:heart: 8:spade: (2 players)
      Hero checks, CO bets $3.44, Hero folds

Správnej fold takhle 3way nebo i tak je to moc tight? btw chtěl jsem se zeptat začal jsem teprve sledovat tu serii toho tvyho online campu a mám dotaz k tomu multiway videu. ještě jsem se tam nedostal ale chci se zeptat jestli tam aji vysvětluješ jak k tomu přistupovat protože multiway určitě musíme defendovat míň. Pokud ne myslím že by takový video tady lidi ocenili ;-)

Final Pot: $3.60
      CO wins $3.44
      (Rake: $0.16)
  • 2 odpovědí
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Z hlediska range urcite nemuzeme foldnout protoze jsme temer na topu range - lepsi mame jen qq a 88. A foldovat celou nebo temer celou range tak ma souper 100% profitabilni bluff s any two.
      Pokud bychom meli read, ze takto vysokej sizing znamena qq+ tak je to fold, ale osobne bych rekl, ze tam nejaky bluffy, nebo horsi kombinace obcas najdem. Porad nam staci vyhrat jen v 33% + mame 4% na nuts na turnu + implied odds a v tom zbytku od nej dostatecne casto uvidime give up na turnu. I kdyz musim rict, ze casto tam taky vidam over pairy.
      V kazdym pripade pokud bude pokracovat takto silne i na turnu, tak si udelame poznamku a priste ho muzeme exploitovat - kdyz vsadi pot - ma overp, kdyz vsadi min - vime ze je nejspis slabej.

A jeste bych dodal, ze s jeho statem 3b 8% se to tim spis da hrat protoze ma celkem sirokou range, kdyby mel 3b <5% tak easy fold flop.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Tyradiel,

souhlasím s tím, co psal bodycheck. PF je call s JJ moje default hra, 4b/c je určitě overplay. Postflop must call na F a přehodnotit T, jsme strašně vysoko v rangi a nemůžeme se nechat takto monstrózně exploitovat, pokud nemáme nějaké sick info typu 1% 3b, vůči čemu vysloveně setminujeme, příp.extrémně nízký cbet etc.

Správnej fold takhle 3way
      Já teda vidím HU spot :) .

ještě jsem se tam nedostal ale chci se zeptat jestli tam aji vysvětluješ jak k tomu přistupovat protože multiway určitě musíme defendovat míň. Pokud ne myslím že by takový video tady lidi ocenili ;-)
      Jop, přesně toto tam vysvětluji včetně zodpovědnosti za defend při 3w+ spotech etc.