[NL25] 99 vs fish

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      MP- fish 10 hand 50/0

Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $29.39 (117.6 bb)
      BB: $8.32 (33.3 bb)
      Hero (UTG): $25.70 (102.8 bb)
      MP: $9.25 (37 bb)
      CO: $25 (100 bb)
      BTN: $25.85 (103.4 bb)

Preflop: Hero is UTG with 9 9
      Hero raises to $0.75, MP calls $0.75, 4 folds

Flop: ($1.85) 5 2 J (2 players)
      Hero bets $1.17, MP calls $1.17

Turn: ($4.19) 6 (2 players)
      Hero bets $2.86, MP calls $2.86

River: ($9.91) T (2 players)
      Hero checks, MP bets $2, Hero calls $2

Fakt netuším, jeslti je river call nebo fold :f_ugly:
      jinak ok?
  • 3 odpovědí
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Nevím, jestli v těchto spotech k tomu přistupuju dobře, ale hrávám na F x/c. Proti rybě si sice nepotřebuju protektovat checking range, ale zároveň si nemyslím, že máš s 99 3streety value na tomto boardu, tak bych začal pot controlovat. As played folduju určitě R, může tam mít Jx, flush nebo náhodně trefenou Tx.
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      no já proti regům taky defaultně x/c, ale vs fish to cbetuju. Čekám, že mi callne ( z toho co porážím) draws,5x,2x, nižší PP, A -high, overkarty. Turn zas může mít spoustu horších hand, který mi callnout druhý barrel. Ještě když se board objevila double FD a na takovými runoutu river jdu x/f, ale tím nízkým sizingem mě vyprovokoval ke callu. Nějak jsem si při hře říkal, že kdyby měl monster, tak už to pošle a marginální handy (Tx/Jx) bude checkbackovat. Každopádně i kdyby přišel blank, tak je to pro mě složitý spot. IP se to hraje easy... Na riveru bych šel checkback a myslím, že v SD budu o hodně často lepší, ale OOP se mi to hraje špatně... Často se bojím, že mě fishe vybluffují s nějakým A-high apod..
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

myslím si, že tyto milkbety na R jsou vždy lepší. Navíc IP si může v klidu checknout beh nějaké slabší made hands a nebude je betovat pro nějakou protekci před vybluffováním, jako OOP. Bluffů už tolik nemá a většinou je ryby nebetují s tímto sizingem. Jinak co se týče F/T - vůči rybě v pohodě b-b s plánem c/c-nout blank R. Stejně jako c/c F, pokud nemáš info, těžko zjistíš, co je lepší.

Vůči passive stationům preferuji betovat sám, jednak mám víc value, tak zároveň víme, že si častěji budou checkovat beh a realizují EQ zdarma). Vůči aggro rybám spíš c/c a odcallovat je na blank kartách může být ok (často se můžou odbluddovat nejen s draws, ale i s něčím, co má skoro nulovou EQ vůči nám a co by zahodil vs cbet).