Summer challenge, vol. 2

• Ladabaz
      Ladabaz
      Bronz
      Registrace: 02.11.2012 Příspěvky: 216
      Summer challenge 2015
      Ako možno niektorí viete, minulé leto medzi cashgame micro/lowstakes hráčmi na PSGY bežala Summer challenge - spoločný blog, hecovačka, propbety a snaha nestráviť celé leto len válaním sa na pláži s drinkami, ale aj grindom a poctivou robotou. Do tohto mindsetu sa chcem dostať opäť a viem, že niekoľko hráčov sa ku mne určite pridá. Preto na júl a august zakladám tento blog, ktorý bude snáď nám, cashovkárom, inšpiráciou makať i v lete.

Ako sa môžete zapojiť?
      Jednoducho. Napíšte krátke predstavenie, stanovte si ciele, ktoré chcete dosiahnuť počas leta, aspoň dvakrát týždenne reportnite ako sa vám darí, čítajte a sledujte tento blog a podporujte svojich kolegov!

O mne sa môžete viac dozvedieť v mojom cryblogu: BLOG: Mental game > Position > Cards

V skratke - pár rokov som poloprofesionálne hrával Starcraft 2, minulý rok som hrával NL CG up to NL50 a poker bol pre mňa na chvíľu budúcou kariérou, alebo som v to aspoň dúfal. Potom som sa ho z osobných dôvodov, podporených mizerným mindsetom, vzdal, no tento rok som späť. Už vo svojej budúcnosti nevidím pokrovú kariéru fulltime profesionála, ale vzhľadom na moje iné plány by mi veľmi pomohol vedľajší príjem s flexibilným pracovným časom. Zároveň si chcem vybudovať kvalitnú pracovnú morálku a mindset a byť čo najproduktívnejší - proste získať všetky skills, aby som sa raz mohol "na úrovni" venovať financiám a investovaniu.

Toto leto plánujem na august trip do zahraničia, na ktorom sa nebudem pokru venovať vôbec. Preto moja challenge bude mať tieto dve časti:

30.6.-28.7.:
      :spade: Odohrať 50k hands (cca. 100 hodín hry na reg stoloch)
      :spade: 5 "off" days (povinne ako ochrana pred burnoutom)
      :spade: 25 dní cvičenia a zdravého stravovania (cieľom je zhodiť pár kíl a mať čo najviac energie)
      :spade: Venovať aspoň 20 hodín učeniu/opakovaniu nemčiny (Duolingo + učebnice)
      :heart: Zorganizovať minigrindhouse s Nomorefishom v Bratislave a spoznať hráčov z okolia

Koniec augusta (menej merateľné ciele, upresním až to bude aktuálne) :
      :club: Po návrate z tripu sa do piatich dní dostať späť do pokrového režimu (tj aspoň 5 hodín denne)
      :club: Nájsť si bývanie v Brne
      :club: Zamakať na time managmente, nakoľko od septembra budem mať na krku množstvo nových projektov

So, who's in?
  • 43 odpovědí
    • dsaver
      dsaver
      Zlato
      Registrace: 21.11.2009 Příspěvky: 596
      I'm in ;) Ciele dopisem najneskor zajtra :)
    • JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      Registrace: 10.09.2013 Příspěvky: 235
      Přidávám se. Můj letní cíl je nl2 ~ nl25.

První měsíc
      • 100k hands
      • wr 7bb+

Vše o mně v blogu níže.
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      no popremyslim, potreboval bych se dokopat k nejakymu volume rozumnymu :fouet:
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Registrace: 20.08.2010 Příspěvky: 1,063
      In neskôr dopíšem ciele

EDIT:
      momentálne hrám NL20-NL30 na PS a 888. Ciel je rebuildnuť roll na NL50 + zvýšiť mesačné volume o 10k.

CIELE:
      :diamond: 40k hands
      :diamond: cvicenie 14x/month
      :diamond: sweatka: 8x/month
      :diamond: 5x day off
      :diamond: dostať winrate na BB pod -40bb/100
      :diamond: duolingo 31x
    • Ales851
      Ales851
      Bronz
      Registrace: 16.07.2012 Příspěvky: 1,058
      Ahoj,

také se přidávám. V současnosti hraju na party pokeru fast stoly NL10 - 25. Cíle dám zatím na červenec, na srpen upřesním až to bude aktuální. Času asi nebude moc, mám sice pár dní dovolené, ale z toho minimálně půlka padne na výlety, v lepším případě víc.

Cíle červenec
      :heart: Odehrát 15k hand (je to málo, ale na NL25 zatím často hraju jen 1 stůl fastu, než se mi podaří posunout hru nahoru
      :heart: Projít všechny spoty kde jsem vyhrál nebo prohrál 8bb+ (raději bych ještě více spotů, ale tohle je základní cíl). Problémové handy projít v rámci naší nové studijní skupiny, případně postnout do fora
      :heart: V combinatoru udělat 60 postflop analýz
      :heart: Naběhat minimálně 80 km
      :heart: 25.7. chci jít na závod na 10km - čas pod hodinu - toto mě mrzí, že se kryje s PSGY srazem :f_cry:
      :heart: A to nejdůležitější - užít si kvalitní letní měsíc s pěknými výlety s manželkou. Život není jen o práci
    • K0UB31K
      K0UB31K
      Bronz
      Registrace: 25.05.2013 Příspěvky: 157
      Tak já do toho teda jdu taky! :D
      NEbudu se moc rozepisovat, ale ještě před 2 tejdnama jsem byl kuřák, alkoholik a trošku i lehké drogy... :f_biggrin: :f_biggrin: Poker jsem hrál spíš jako gamble a sázel jsem a tak :D A to vše ve svých 21 letech...
      Poslední dobou jsem prošel trochu změnou, že nepiju, nekouřím ani neužívám drogy a začal jsem sportovat, chodit na brigády, šetřit a hrát pořádně poker :f_drink: :f_drink:
      Takže moje cíle na léto jsou:
      :heart: Vydržet nekouřit
      :heart: Nechlastat do němoty, ale pít s mírou, pouze když bude nějaká důležitá událost
      :heart: Nikdy už žádný drogy
      :heart: Vydržet u stylu hraní pokeru a pokusit se posunout z NL2 aspoň na NL10
      :heart: Nabrat zpátky všechnu svalvou hmotu, co jsem za 2 roky tohodle způsobu žití ztratil :f_biggrin:
      :heart: Běhat! Na konec léta chci uběhnout aspoň 10km v kuse
      :heart: Pravidelně chodit do práce
      :heart: Věnovat se co nejvíce přítelkyni
      :heart: Omezit sázení! Našetřit na auto :f_biggrin: :f_biggrin:
      Vypadá to, že toho je moc, ale snad to půjde! :D
      Bych si skoro mohl obnovit svůj blog, kde bych postoval častějc.. :f_biggrin:
    • dsaver
      dsaver
      Zlato
      Registrace: 21.11.2009 Příspěvky: 596
      Summer challenge vol. 2

- momentalne hravam NL 20-25-30-50 na roznych herniach 888, party, PKR, pokerstars a moj hlavny ciel je znova sa dostat stabilne na NL50.

CIELE od 30.06 -31.07.2015

Volume: 50k hands
      Denna rutina: lumosity, kliky, drepy, 3 handy v HJ fore, duolingo
      Teoria: 4x sweatka, 4x ucast na coachingu Katrisoneho alebo Twinna, low ciel zanalyzovat 20 spotov v combonatore
      Cvicenie von: low ciel 20x

k 30.06.2015
      Volume: 4,2k/50k hands
      Denna rutina: 1/30
      Coachingy a sweatky: 1/8
      Combonator: 2/20
      Cvicenie von: 0/20
    • irik83
      irik83
      Bronz
      tak ok, jdu do toho. Vzhledem k tomu jak jsem to doted vedl tak nebudu nasazovat moc vysoko a vsechno budou minimalni cile na cervenec:

:diamond: nahrat 10k hand
      :diamond: postnout 30 hand do HJ fora
      :diamond: behat pravidelne dle planu (tj 4x tydne)
      :diamond: kazdy den 50XP na duolingu

vsechno ostatni budu brat jako bonus
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 634
      Ahojte pridávam sa k Vám.
      ciele na júl:
      poker: 0/25 dní ( na herni sa nedá odsledovať volume, a hodiny sa mi tiež nechce rátať, no cca 2 až 4 hodiny denne je cieľ)
      tilt: udržať čo najnižšie číslo budem počítať spewy preflop a postflop, hlavne tie za ktoré sa človek hanbí, keď to vyjde tak ok :D
      behanie: 1/5 dní začnem s reálnymi cieľmi, pretože 10 dní som ešte nedal.

hrám NL5 a cieľ je dokonca leta grindiť stabilne NL10 (mixujem s omahou a NL heads upy...)

všetkým prajem :gl: a malú variáciu.
    • michael975
      michael975
      Zlato
      1.7.2015
      :Th: :Jh: :Qh: :Kh: :Ah:
      volume: 0/40k
      cvicenie: 1/14
      sweatka: 0/8
      day off (poker): 1/5
      duolingo: 1/31
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 634
      poker: 1/25
      beh: 1/5
      spewy
      preflop: 1
      postflop: 1
      NL5 +-BI: BE
    • michael975
      michael975
      Zlato
      2.7.2015
      volume: 1/40k
      cvicenie: 1/14
      duolingo: 2/31
    • irik83
      irik83
      Bronz
      stav k 3.7.:
      HJ forum: 0/30
      volume 0/10k
      běhani: dle planu
      duolingo 3/31
    • beeliu
      beeliu
      Bronz
      Registrace: 02.09.2013 Příspěvky: 127
      Zdravím, taky se přidám :) Jelikož se snažím k tomu hraní vůbec dokopat tak začnu zlehka.. (NL2)

:diamond: volume 30k
      :diamond: nepít energy drinky

GL všem :f_drink:
    • Ladabaz
      Ladabaz
      Bronz
      Registrace: 02.11.2012 Příspěvky: 216
      Po 4 dnoch:
      Hands 6k/50k
      Cvicenie 3 dni so far
      Nemcina 1/20
      Grindhouse: Tomorrow :heart:

V poslednych dnoch sa mi navalilo mnozstvo inych projektov a vyzera to tak, ze o volume goal budem musiet riadne bojovat. Dnes bohuzial prvy den bez cvicenia, uspesne som vyprokrastinoval prakticky vsetko (absolutne nemam ponatia kam sa mi stratilo prvych 10 hodin dnesneho dna a na vecer mam uz nepokrove plany) - od zajtra grindhouse a dufam ze aspon 3-4k hands denne, tj nejakych 20k by mohlo byt done az skoncime)
    • michael975
      michael975
      Zlato
      3.7.2015
      volume: 2/40k
      cvicenie: 2/14
      duolingo: 3/31
    • irik83
      irik83
      Bronz
      stav k 5.7.:
      HJ forum: 0/30
      volume 900/10k
      běhani: dle planu
      duolingo 5/31
    • michael975
      michael975
      Zlato
      4-5.7.2015
      volume: 5/40k
      cvicenie: 3/14
      sweatka: 1/8
      duolingo: 5/31
    • K0UB31K
      K0UB31K
      Bronz
      Registrace: 25.05.2013 Příspěvky: 157
      Progress nic moc, ale zatím jsem spokojenej s vývojem :f_drink:
      Mám jen 20BI na NL2 takže se zatím moc neposunuju výš, ale za to mám dobrý volume (nevím kolik když nemám HUD, ale je to okolo 1200 denně +-), studuju poctivě, hraju ideální, co víc si přát.
      Nekouřím celou dobu, ani kapka alkoholu, teď jsem doléčil nemoc, tak snad dneska pujdu i běhat!