BLOG: Cesta za nezávislostí

• killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      Nejprve bych se rád představil, jmenuji se Kirill a studuji prvním rokem práva na MU. Pokeru se věnuji aktivněji okolo roku, ale zatím žádné valné výsledky. Byl jsem myslím jednou třicáty nebo tak nějak v polské pokerové tour v Pardubkách, kde jsem vylítl po all inu na turnu s nuts straight do dvou párů :D . Mojí profilovou disciplínou je ale cash game. Momentálně hraji, po návratu ze zkouškového NL10, ale zatím ne moc úspěšně.

Blog jsem založil asi hlavně proto, že to mají všichni :D :D . Nemám pocit, že by mi nestačila motivace nebo něco podobného. Možná bych potřeboval lépe strukturovat den a zvýšit tak svoji efektivitu, ale na tom už pracuji i tak. Mojí hlavní motivací v pokeru je nezávislost a svoboda kterou přináší. Není mým cílem živit se pokerem celý život, ale jen budoucích pár let. A hlavně získat finanční nezávislost.

Nyní budu mít až do konce záři volno a do té doby chci věnovat pokeru mnoho času. Cíl je, na konci září být alespoň částečně připraven shotovat NL50.

Asi by se slušelo sem hodit nějaký graf, jak na tom nyní jsem a i když se za něj stydím, tak to udělám :D

Toto jsou handy za poslední měsíc. S výsledkem nejsem spokojený, ale na tom zamakám.
      Takže cíle na příští měsíc:
      -odehrát denně 2500 hand
      - věnovat denně minimálně 1,5 hodiny na výuku
      - postnout 30 hand k posouzení (víc mi mohuže můj zlatý status nepovolí :D )
      - nahrát 270 eur raku
      -účastnit se každého Katriho coachingu a jiných ruskojazyčných coachingů
      -zplusovat NL10

to by myslím pro začátek stačilo :D
  • 6 odpovědí
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,153
      Další brněnský student. :f_drink: Už si v naší pokerové skupině na FB?

Jinak tě musím zklamat, ale tvůj status ti nedovolí více než 20 hand nikoli 30.
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Jo říkal jsem si, že to možná bude jen dvacet :D
      A ve skupině nejsem, mohl bys mě přidat? Jméno Kirill Juran ;)
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Tak jo je čas abych trochu oživil svůj blog. Myslel jsem, že budu postovat reporty každý týden, ale ostatní to dělají skoro každý den, takže to asi taky zintenzivním.
      Inu, tu je graf minulého týdne:

je to od 30.6. do 4.7. nahrál jsem jen 5200 hand, což je limit pro dva a ne pro čtyři dny (byl jsem nemocný, ale i tak to asi nedám)
      modifikoval jsem své cíle, které jsem asi slušně přemrštil
      -odehraju tenhle měsíc asi méně hand, 20. odjíždím s klukama do Rumunska a ani nevím na jak dlouho a kam :D
      -nenahraju rake, který bych chtěl, takže penízky nebudou, ale s tím se smířím
      -na výuce nechci ubírat, potřebuju zamakat na pf rangích a čekám na Twinovy videa jako na smilování :D (pokud to čteš, velký Twine, vyslyš prosím moje prosby :D )

nenahrávám tolik hand taky proto, že jsem zjistil, že zvládám daleko lépe jen 4 stoly, na to, že jsem jednu dobu hrál i 12 jsem docela máčka :D možná je to malým odehraným samplem, ale mám daleko lepší výsledky na čtyřech než na šesti co jsem myslel, že budu hrát

zatím vše, loučím se ;) :D
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Tak odehráno dalších 8k ruk, výsledek níže. Spokojený nejsem. Byl jsem nemocný, takže jsem ani nevěnoval moc času výuce.

Rozhodl jsem se, že zde budu psát mé cíle na týden.
      Do příštího pátku 17.7.2015

-odehrát 10K hand minimálně
      -navštívit minimálně 2 coachingy
      -dopracovat preflop range a dát je na forum ke zhodnocení
      -postnout na forum staty na leakfinder
      -dokoukat sérii videí o červené laině
      -kouknout k tomu každý den na jedno video
      -každý den rozebrat dopodrobna alespoň 2 handy
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Tak další report bude trochu smutný. Toto jsou moje výsledky

Vypadá to přímo děsivě. Toto jsou důvody proč si myslím, že jsou výsledky takové jaké jsou:
      - špatné psychické rozpoložení
      - špatné rozhodnutí shotovat NL20 pouze s 18bu
      - nedostatečná připravenost hrát vyšší limit

Upřímně ale nechápu, proč byl výsledek tak špatný. Připadalo mi sice, že je hra daleko divočejší a že hráči jsou dost šílení, ale ryb bylo dost a dost. Hrál jsem speed poker. Prvních pár bu jsme podle mě prohrál v coolerech a pak to šlo... Nejistota.
      Každopádně se vracím na nl5 se svým truchlivým bankrollem 105 dolarů.
      Jsem na sebe naštvaný ne proto, že jsem prohrál peníze, to mi nevadí, ale že jsem ztratil čas! A taky proto, že jsem si myslel, že jsem připravený nl25 shotnout. Dnes jsem na NL25 odehrál asi 5K hand, což je přímo šílené číslo. Prostě jsem zatiltil. Asi to bylo tím, že když jsem viděl, že jsem prohrál prvních pár bu tak to byla skutečně značná část bankrollu.
      Cesta za nezávislostí se teda trochu prodlužuje :D ale co, ještě mám měsíc a půl čas, pak si budu muset najít práci :( :D :D
    • bellagiolc25
      bellagiolc25
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 1,071
      poslal som ti request, chcem sa dačo opytat cez ss