[NL25] A7o 2pair

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

na soupeře mám zatím jen 12h 36/9/0. Na F bych teoricky mohl donkovat, ale vzhledem k tomu, že board je relativně dry jsem checknul a raisovat jsem chtěl až na T. Na T soupeř ze SB donkuje a já ho raisuju a on 3betuje. Jeho range jsem odhadnul na 77,99, možná 44? a na nějaké bluffy. Nejsem si jistý ale, jestli ten shove je ok. Nebo jak to zahrát? Pokud jenom callnu, tak už jsem stejně commited a foldovat se mi to moc nechce.

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $20 (100 bb)
      Hero (BB): $20 (100 bb)
      CO: $20.55 (102.8 bb)
      BTN: $20 (100 bb)

Preflop: Hero is BB with 7 A
      CO folds, BTN raises to $0.40, SB calls $0.30, Hero calls $0.20

Flop: ($1.20) A 7 9 (3 players)
      SB checks, Hero checks, BTN checks

Turn: ($1.20) 4 (3 players)
      SB bets $1.20, Hero raises to $3.20, BTN folds, SB raises to $10.80, Hero raises to $19.60 and is all-in, SB calls $8.80 and is all-in

River: ($40.40) K (2 players, 2 are all-in)

Results:
      $40.40 pot ($2 rake)
      Final Board: A 7 9 4 K
      SB showed 9 A and won $38.40 ($18.40 net)
      Hero mucked 7 A and lost (-$20 net)
      BTN mucked and lost (-$0.40 net)
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

donk je určitě option, pokud nemáme info, že ten BTN cbetuje hodně (ideálně zchecknout, jak cbetuje mw poty), jinak i check vůči aktivnějším je ok. Na T - raise by měl být ok. Asi to bude dost individuální u ryb, jestli je potbet random sizing i s weak TP, nebo polarizovanější, ale readless bych taky raisnul. Nevadí mi dělat trochu marginálnější stackffy vs fish, asi nejsem sám, komu se v podobném spotu stalo, že si random fish overplayne AJ etc.

Vůči 3betu, ještě tomuto commiting typu - nemyslím si, že má dostatečně často bluffy a spíš jde o to, jak často bude mít nějaké A4o apod. Callnout nedává moc smysl, pokud nemáš nějaké sick info, že je to maniak, co fakt občas stále může mít nějaký bezEQ nápad, s čím může ještě bluffnout R. Jestli se to dá ještě foldnout - na to je potřeba fakt nějaký soulread, nějaký hodně rychlý timing , nebo něco podobného, já bych 2p už nevyhodil.