Na jaké herně začít?

• XHancockXX
      XHancockXX
      Bronz
      Registrace: 09.11.2013 Příspěvky: 10
      Dobrý den,
      chtěl bych se zeptat, jaká herna je nejvhodnější na cash games? Chci si poslat 50$ a začít na micro limitech. Nejsem si jistý jestli jsem vložil téma do správného fóra, tak se předem omlouvám. Díky za tipy a rady.
  • 4 odpovědí
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj.

Jako první věc Ti doporučím kouknout do vlákna Poradíme vám kde hrát a za sebe osobně doporučím hernu Coral od IPokeru nebo 888.

Převážně hraju na PokerStars, ale určitě lehčí pole je na výše jmenovaných hernách. Ale je to věc názoru :)

Každopádně přeji mnoho úspěchů :gl:
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Registrace: 02.10.2014 Příspěvky: 364
      Ahoj,
      já teda hraju 6max a začínal jsem na NL2 na iPokeru (Netbet, Titan, William Hill, a tuším ještě Coral). Tam je asi fuk jakou hernu si vybereš. Na Titanu na můj vkus zbytečně otravujou a nabízí furt něco a jestli nechceš ještě depozitnout a tak... O Netbetu a Coralu nic zajímavého nemůžu říct. Na William Hill mi přišly prima promo akce pro začátečníky. Jmenovalo se to tuším Rookie Races a Monday Cashback (to je asi tak 4-6 měsíců zpátky). Člověk se do toho na jejich webu zaregistroval. Oboje bylo o tom, že ti dali nějakej cash za odehranej počet hand. Já jsem nijak zvlášť moc hand nenahrál a každej tejden mi ty promo akce hodili tak 4-6 dolarů, což je při NL2 hezké. Takže po dobré zkušenosti bych šel na iPokeru tam.
      Nebo můžeš jít na PartyPoker. Tam se taky dobře začíná. Mně tam teda tolik neseděl design stolů, ale možná to bylo tím, že jsem začínal na iPokeru. Nicméně, když jsem pak zvládal už víc stolů, tak mi to na iPokeru přišlo přehlednější.
      Toť asi vše. GL :)
    • XHancockXX
      XHancockXX
      Bronz
      Registrace: 09.11.2013 Příspěvky: 10
      Na Titanu mám nahráno něco přes 30 000 hand, to s tím jejich otravováním je pravda, ale když už mě to fakt štvalo tak jsem jim napsal, že nemám zájem aby mi pořád něco nabízeli a přestali s tím. Hrál jsem tam SnG a poslední dobou i cash games, ale bylo to všechno za peníze které jsem dostal od pokerstrategy, to bylo nějakých 10$ a v cash games jsem bustnul, tak proto chci depositnout 50$ abych dodržoval bankroll managment. Jinak díky za rady Tobě i Blazejsonovi. :)
    • K0UB31K
      K0UB31K
      Bronz
      Registrace: 25.05.2013 Příspěvky: 157
      U Titanu se mi celkem líbilo jak pořád něco nabízeli, občas mi i volaj a tak.. Často člověk dostane 5€ free a mám tam asi 200$ bonus, plus tam je strašně moc promo akcí, weekly cash a tak dále.. Za mě určitě Titan z iPokru :f_cool: