[NL50] AK on 8TJ ranges

• svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 2,902
      Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2738217
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $87.02
      SB: $138.07
      Hero (BB): $50.00
      UTG: $51.52
      MP: $50.00
      CO: $66.78

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with A :club: K :heart:
      3 folds, BTN raises to $1, 1 fold, Hero raises to $3, BTN calls $2

Flop: ($6.25) 8 :heart: T :heart: J :spade: (2 players)
      Hero checks, BTN checks

Turn: ($6.25) J :club: (2 players)
      Hero bets $4, BTN calls $4

River: ($14.25) 9 :spade: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $5, Hero folds

Zajímalo by mě, jaký je tu váš default plán s AK? Analyzoval jsem to nějak a podle mých ranges mi to spadlo do x/c podle snowieho je to 90% času bet (i když EV checku a betu je dost podobná). Tento board je lepší pro villaina, takže si nemyslím že bych tu měl mít nějak wide betting range. (Tu jsem si ovšem sestrojil bez problému). Spíš by mě zajímalo, jaká je vaše checking range.
  • 1 odpověď
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,998
      Ja hraju spise linearni range takze tedle board pro me osobne nejak spatny neni a in game v praxi teda moc necheckuju ale betuju spis mensi sizing OTF s celou betting rangi. To jestli to delam spravne se snad brzo dozvim (zvazuju si poresit private coaching). S polarizovanyma rangama sem todle v minulosti hodne checkoval. Vs CO asi 100% casu a vs BTN asi take pomerne casto. AK s heartem bych od oka hral betem protoze blokujeme vic villainovi continuing range + mame vic EQ when called. Na snowie trochu pozor... on ma nektere PF range dosti zajimave vytvoreny takze podle toho hraje i postflop odlisne.