[NL10] overP na monoboardu v mw donk

• bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      IPoker Network $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2739131
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

MP: $21.43 - VPIP: 33, PFR: 17, 3B: 12, AF: 1.4, Hands: 203
      CO: $18.14 - VPIP: 81, PFR: 49, 3B: 40, AF: 2.1, Hands: 151
      BTN: $11.12 - VPIP: 19, PFR: 6, 3B: 3, AF: 2.9, Hands: 1090
      Hero (SB): $15.05 - VPIP: 32, PFR: 23, 3B: 7, AF: 2.5, Hands: 55256
      BB: $10.00 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 4, AF: 2.8, Hands: 936
      UTG: $10.00 - VPIP: 17, PFR: 15, 3B: 2,7, AF: 2.2, Hands: 203

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with T :heart: T :club:
      UTG raises to $0.30, MP calls $0.30, 2 folds, Hero calls $0.25, 1 fold

Flop: ($1.00) 7 :spade: 8 :spade: 2 :spade: (3 players)
      Hero bets $0.70, UTG calls $0.70, MP folds

Turn: ($2.40) 8 :club: (2 players)
      Hero bets $1.50, UTG calls $1.50

River: ($5.40) K :heart: (2 players)
      Hero checks, UTG bets $3.78, Hero folds

Ahoj,

PF - zpěně bych to 3betoval kvůli limpnuté fishce
      OTF - donk pro value z draws a horších pairů, checkovat jsem nechtěl proto, aby si nevzali free kartu.
      OTT - Value bet z draws a občas z nějakého horšího pairu. Poráží mě 8x, JJ+, flush.
      OTR - Tímto sizingem si myslím, že bude sázet 8x, flush a možná Kx, ale s tím bych možná čekal nižší sizing. Já porážím busted draws. Zpětně bych to asi calloval.

Jak byste to hráli vy?
      Díky
  • 6 odpovědí
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      imo se dá pf zahrád oboje, asi bych tribetil podle soupeřů (ale MP a UTG má stejné staty, takže nevím kdo je kdo)
      F - imo check je lepší option, nevím co budu dělat na 2bet od utg, a utg na takovém flopu stabne hodně As, Ks, + nechci nafukovat pot, nevýhoda je teda, že se to může procheckovat a hráči realizují svoji equitu
      as played turn je imo moc velký bet, betil bych tak 70 centů pokud bych se rozhodl betit, ale myslím, že je check lepší
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      S těma statama to byla nějaká chyba, už je to opravené, fish je MP.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      S těma statama to byla nějaká chyba, už je to opravené, fish je MP.
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      no taky bych do úvahy jestli 3bet nebo call zasadil BB kterej vypada dost apssive takze call nebude podle me chyba kdz by tam byl nekdo agro tak spis se rozhoduju 3bet ci fold coz tady bych sel 3bet. na tom F si nemyslím že musíš tak velkej sizing pokud ma spade tak callne cokoliv naopak cokoliv jinyho foldne jinak bych hral stejne ale mozna ten R by se dal uvazovat o betu 1/3 potu myslim ze je to vhodna karta pro bluff a zas nevim co ja osobne bych tady sel x/c kromě nejakych KsXx a nechces mit jenom x/f R vzdy
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294

OTF - donk pro value z draws a horších pairů, checkovat jsem nechtěl proto, aby si nevzali free kartu.
      Ale donknut si chcel aby ta raisom vytlacili slabsie ruky ? :s_cry:

Na turne zas neviem co reprezentujes ? Akoze si si donkol nejaku T-high flush a teraz cbetujes ked sa sparoval board ci ako ? Keby som bol villain, moc by mi tato tvoja line nedavala zmysel a pravdupovediac by som auto-betoval river skoro vzdy a sizing prisposobil tomu, ci by som bluffoval alebo valuebetoval...

Teraz ked rozmyslam, exploitativne by sa tak dal zahrat full house proti agro villainovi, ale utg sa javi ako nit...

Mozno pisem hovadiny, uvidime co povie Katri :s_drink:
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bodycheck,

zpěně bych to 3betoval kvůli limpnuté fishce
      +1, jsem určitě za SQZ.

As played postflop stnd donk pro value z ryby a protekci před EQ sharem. Na těchto stakes můžeme hrát mw poty totálně nebalancovaně, protože tendence jsou takové, že hráči je sami nemají vůbec balancované a celkově je strašně málo cbetují, takže určitě bych F hrál stejně. Po callu od rega bych ale switchnul do potcontroll módu, jeho range bude většinou dost tight a nemyslím si, že má víc ruk, vůči kterým se potřebuji protektovat, než lepších made hand, do kterých se valueownuji. Možná snad, kdyby měl nějakou wide range typu BTN, ale vůči UTG bych byl opatrný s těmito marginálními handami a snažil bych se s nimi udržel pot nízký. Na R - asi má s čím bluffovat, ale moc toho není, mně se to zdá jako jasný c/f vůči tight rangi.