[NL25] SH KK inducnutej

• Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 6 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $26.99 - VPIP: 100, PFR: 100, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 1
      SB: $25.72 - VPIP: 18, PFR: 18, 3B: 5, AF: 2,3, Hands: 51
      Hero (BB): $25.00 - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 5, AF: 1,5, Hands: 440212
      UTG: $26.54 - VPIP: 100, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,5, Hands: 1
      MP: $24.94 - VPIP: 24, PFR: 20, 3B: 9, AF: 3,2, Hands: 279
      CO: $25.00 - VPIP: 42, PFR: 42, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 12

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with K:heart: K:spade:
      UTG calls $0.25, 2 folds, BTN raises to $1.25, 1 fold, Hero raises to $3.40, UTG calls $3.15, 1 fold

Flop: ($8.15) T:club: Q:diamond: 5:heart: (2 players)
      Hero checks, UTG bets $0.25, Hero raises to $4.80, UTG calls $4.55

Zase jsem se trochu zamotal v téhle handě ale myslím si že x behind bude lepší aby mohl i bluffovat něco, no ale jak poslal 1 bb tak jsem se nechal trochu inducnout ae stejně si myslím že ten raise je dobrej protože call a donk je podle mě mnohem horší varianta a x T a nechat mu dvě streety za 1bb nechci

Turn: ($17.75) 8:diamond: (2 players)
      Hero bets $16.80, UTG calls $16.80

no a tady nevím to už jsem se zase klasicky urval ze řetězu dostal jsem pocit že je fish tak jsem to poslal

River: ($51.35) K:diamond: (2 players)

Final Pot: $51.35
      Hero shows K:heart: K:spade:
      UTG shows A:diamond: A:spade:
      Hero wins $49.35
      (Rake: $2.00)
  • 2 odpovědí
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      Já SH nehraju, ale na FR mám u pár lidí poznámku (a Tobě bych doporučoval to samé u tohoto hráče) PF limp/call with AA. S čím Ti imho na UTG limpne a callne raise jsou TT/JJ, protože když by raisnuli a dostali reraise, už je to dost na tuhle handu, takže si limpnou a když někdo raisne, hezky docallují a dostanou se do hry. Sice jako pasivní hráči, ale s dobrou handou a za dobrou cenu. Obě tyhle handy by ale na raise/reraise foldnuli. Kdo by Ti to callnul je někdy QQ a jinak KK/AA. Na flopu, na který ses dostal jsi way behind proti oběma variantám (even vs KK of course), ale jeho bet je tak nesmyslnej, že bych ho vůbec neregistroval a v klidu se držel svého checku, tzn. v tomhle případě callneš ten 1 BB a jedeš jako by checknul behind. Myslím, že kdyby měl draw, tak buď checkne behind nebo vsadí alespoň 1/3 potu, aby ho navýšil pro případné dokončení draw. Tohle provokování s draw nebo trashem nedává smysl. Vzhledem k tomu, že jsi to dost raisoval a on callnul, tak můžeš vyloučit jakékoliv draw, které by takhle nesmyslně nezahrál. Turn karta nic nemění a tam si musíš uvědomit, že cokoliv, s čím se tam soupeř dostal (tedy callnul flop), Tě poráží. Pokud bys chtěl bluffovat QQ, pak by dával smysl víc check/all-in nebo 1/3 potbet/all-in než to takhle vypálit.

Imho tedy za mě procheckovat, příp. callnout nějaké menší bety soupeře až do riveru a na větší agresi fold. Obviously ne na tomto riveru, kde Tě to hitlo.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Tyradiel,

no a tady nevím to už jsem se zase klasicky urval ze řetězu dostal jsem pocit že je fish tak jsem to poslal
      No, však fish je to na 100%:D Imo b-b-shove, pokud nemám info, že hraje dost aggro when checked to him, tak nehraju nějak tricky a jdu si pro value z jeho různých draws dřív, než missne, teda z AJ/KJ etc...As played těžko Ti něco zazlívat, celkem happy-stackoff podle mě. Ryba si limp/callnout může i random Q9s, vůbec bych se ho nesnažil putnout na nějakou konrkréní/úzkou range. Jeho 1bb stab může být i kinda info bet s čímkoliv. Ale ofc můžu se mýlit, co fish, to nějaké specifické tendence, takže je možné, že se občas vůči nějakému konkrétnímu brutálně valueownu, ale jsem ochoten to podstoupit :) . Nevím jak Vám, ale mně to rozhodně vynahradí x dalších spotů, kde mě v podobném spotu vystationuje s Tx "protože mě putnul na AK".