[NL25] KQo x/c or x/f river?

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 677
      BTN - špatný reg - 1,2k hand 30/23. BTN open 50/Ft3bet na btn 69/
      WTSD 23/WWSF 41/ W$SD45 (58 hand)

Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $11.39 (45.6 bb)
      Hero (BB): $25 (100 bb)
      CO: $30.54 (122.2 bb)
      BTN: $32.74 (131 bb)

Preflop: Hero is BB with Q K
      CO folds, BTN raises to $0.50, SB folds, Hero raises to $1.75, BTN calls $1.25

Flop: ($3.60) K 2 5 (2 players)
      Hero bets $1.71, BTN calls $1.71

Turn: ($7.02) 4 (2 players)
      Hero bets $3.85, BTN calls $3.85

River: ($14.72) 6 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $7.75, Hero folds

Results:
      $14.72 pot ($0.73 rake)
      Final Board: K 2 5 4 6
      Hero mucked Q K and lost (-$7.31 net)
      BTN mucked and won $13.99 ($6.68 net)

PF- normálně tuhle handu calluji a nejsem si úplně jistý, proč jsem tady zrovna 3betnul... Možná jsem se tak rozhodl kvůli jeho vysokému openu a nizkému 4betu. Sice overfolduje na 3bety, ale i tak by tam po callu měl mít hodně horších hand, které dominuji. (mám teda malou vzroku na některý staty, takže ty čísla se ve skutečnosti můžou trochu lišit, ale i tak KQ na tenhle move snad bude v poho)
      F - cbetuji z vysokou (spíš obrovskou) frekvencí. x/calloval bych asi něco jako KK/AK/AA. Pak x/c a fold na dalších streets 88-QQ. A x/f s něčím fakt bez EQ, takže asi A6-ATs ok?
      btw. mám linear range...

T - jdu bet
      R - nevím, jestli taky ještě betovat s nějakým nízkým sizingem nebo radši x/c or x/f??
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

PF stnd v těchto pozicích, obzvlášť teda v dnešní době, kdy už jsou open/defend range dostatečně loose. Vůči takto vysokému fto3b je to teda o něco těsnější, tady bych spíš callnul.

cbetuji z vysokou (spíš obrovskou) frekvencí. x/calloval bych asi něco jako KK/AK/AA
      KK beru, blokujeme toho prostě moc z jeho made hand, ale důvod checkovat to ostatní? Ztráta value, jrej to straight forward, tím spíš pokud máš linear range.

Jinak s KQ - možná trochu problém související s jeho obrovským fto3b, obzvlášť pokud má ještě nějakou 4b range PF, tak má velmi tight defend a vs 3barrel mu stačí defendovat poměrně málo (nemusíme mít >50% ani na blank R dokonce, i když bychom normálně v těchto pozicích měli mít...).

Na R - tight range tu většinou imo nebude mít moc non-made hand ruk, se kterými by mohl bluffovat a horší pro value nebetne. Nedokážu se nějak dopočítat >50% EQ (musel by callovat nějaké TT etc...) a tak pokud neotáčí made hands na bluff, je ten c/f asi ok, ale hrál bych vůči němu jinak. jednak teda vs 69% ne3betoval takto wide pro value a víc bluffoval a postflop bych spíš hrál bF + c/c T, protože fakt na moc runnoutech nebudeme moct shipovat pro value, protože z horších by měl mít jen 4c KTs/KJs, nic moc jiného...