[NL25] AKo - c/c or b?

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      BTN reg

Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $49.97 (199.9 bb)
      BB: $25 (100 bb)
      Hero (UTG): $25 (100 bb)
      MP: $10.35 (41.4 bb)
      CO: $26.94 (107.8 bb)
      BTN: $34.04 (136.2 bb)

Preflop: Hero is UTG with A K
      Hero raises to $0.75, 2 folds, BTN calls $0.75, 2 folds

Flop: ($1.85) 5 A J (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.12, Hero calls $1.12

Turn: ($4.09) K (2 players)
      Hero checks, BTN bets $3, Hero calls $3

River: ($10.09) T (2 players)
      Hero checks, BTN bets $7.50, Hero calls $7.50

Results:
      $25.09 pot ($1.25 rake)
      Final Board: 5 A J K T
      Hero mucked A K and lost (-$12.37 net)
      BTN showed T Q and won $23.84 ($11.47 net)

Nedávno jsi to řešil v jednom coachingu, že na boardu kde je A-high a my máme polarizovanou range, bude lepší jít 100% check.. Akorát si teda přesně nejsem jistý, jestli to platí pro všechny flopy nebo jen ty typu A22r A48r apod... Protože na tomto konkrétním flopu můžeme jít check se setem AA/JJ + AJ možná A5 jestli máme v rangi atd.. Takže by asi neměl být problém si vytvořit c/c-c/c-c/c range, což na A22r (kdyby jsme cbetovali AKo/AKs) by byl.
      Jinak As played ok?

jej sry.. Ted koukám, že to je open z UTG a dostávám call na BTN. (Původně jsem myslel, že 3betuju z BB)
      Takže tady to měl být asi bet bet c/c? (na tomhle runoutu)
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

no tak ono hlavně šlo o 3bet spot, kde máme ze silných AX jen AK a pokud to budeme cbetovat, tak se jednoduše neudefendujeme. Tady ale máme i AQ etc., takže imo je možné mít cbet range a AK normálně 3barrelovat pro value, pokud se board výrazně nezmění.

jej sry.. Ted koukám, že to je open z UTG a dostávám call na BTN. (Původně jsem myslel, že 3betuju z BB)
      Takže tady to měl být asi bet bet c/c? (na tomhle runoutu)
      Jj přesně. No na tomto runnoutu bych teda hrál určitě b-b-c/f. Zkus napsat, s čím přesně myslíš, že bluffuje R z jeho range, resp. jestli jich je dost v porovnání s Qx...
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      haha. Vyšlo mi, že žádné bluffy tam pravděpodobně nemá a Qx tam mám spoustu :f_thumbsup:
      Samozřejmě záleží, co to je za hráče, jestli bude bluffovat něco jako T9s a 89s na turnu a riveru..? Pak by teoreticky mohl už jen nízké PP, ale to z mé zkušenosti hráči na NL25 hrají pomaleji a snaží se to nějak procheckovat do SD. Takže kdybych byl optimistický a nechal mu to to T9s a 89s, tak mi jeho range vychází nějak takto:

JdJh, JdJc, JhJc, 5d5h, 5d5s, 5h5s, 98s, AsQs, AcQc, KdQd, KsQs, AcJc, QdTd, QhTh, QsTs, Td9d, Th9h, Ts9s, AsQd, AsQh, AsQc, AcQd, AcQh, AcQs, KdQh, KdQs, KdQc, KsQd, KsQh, KsQc

A proti té mám malou Equity :f_frown:
      Btw. s QTo jsem nepočítal, že by calloval PF

Je zde "problém", že on ani nemá moc co bluffovat na flopu, natož turnu a riveru, jelikož flop a potažmo turn obrovsky trefuje jeho range a on tam slabší ruky bude asi checkbackovat, takže zkrátka na river se ani nedostane s nějakou rangí, kterou by mohl bluffovat.
      Akorát teď jsme se tak zamyslel, co by tam teoreticky měl otáčet na bluff a žádné handy mě moc nenapadají. Co by jsi tu bluffoval ty nebo snowie?