Blog: Proměna z live kapříka na online plejtváka

• fazol
      fazol
      Bronz
      Registrace: 10.01.2010 Příspěvky: 204
      Představení

Jmenuji se Michael, je mi 23 (9.7. bude 24) let a bydlím v Karviné. Poker hraju od střední školy, tuším od třeťáku, takže nějakých 6 let. Dostal jsem se k němu přes kamarády z Counter-striku ( počítačová FPS hra) a absolutně mě pohltil. Postupem času jsem vystřídal hraní her 6 hodin denně za poker. Ze začátku klasicky freerolly, bohužel jsem si kvůli nim založil účty na většině heren (nejvíc mě mrzí Pokerstars) a až poté jsem objevil pokerstrategy, získal startovní kapitál $50 tuším na WilliamHillu a zkusil cashgame NL2. Fullring jsem zavrhl hned po pár dnech, přešel na 6max a zůstal u něho do dnes. Víc si toho ze začátků nepamatuju, jen že jsem se z NL2 dostal k shotování NL50, ale to s mým volume trvalo snad 2 roky (2009-2011).

Live Poker

Hned jak mi bylo čerstvých 18 (léto 2009), šel jsem si vyzkoušet live turnaj (nepočítám homegames). Byl to 200+100 fee a 1 rebuy za 200 v jednom místním "pokerovém clubu". Dodnes si pamatuju, jak jsem byl nervózní a vypadl po pár rozdáních s postupkou do postupky, možná bych si vzpomněl i na konkrétní handu, tuším něco jako 63 na 754Ax do 86. Když už jsem byl na místě, zkusil jsem si i cashgame. Jako profík jsem si nabil za 500 na 10/20, za půl hoďky bustnul a šel smutný domů. :f_biggrin: Taková zkušenost mě na nějakou dobu od live pokeru odradila. Ale online jsem poctivě "grindil" a studoval.

V červnu 2010 po maturitě jsme se s partou kamarádů domluvili strávit léto v Praze. Sehnali jsme barák k pronájmu, sbalil jsem věci, 15k do kapsy a jelo se. Hned po příjezdu jsme museli zaplatit nájem, což bylo 3500Kč na osobu tuším. Další den šli všichni do agentur shánět brigádu, včetně mě, ale nic pro nás neměli. Tak jsem se solidním rollem 12k jel do centra a začal hrát 10/20 cashgame. Díky bohu jsem chytil hot run a celé léto jen hrál (červenec-5. září a profit přesně nepamatuju, ale tuším, že to bylo něco přes 40k), až teda na pár super brigád v IKEY ve skladu, kde jsme měli 150 na hodinu a nedělali prakticky nic. :f_thumbsup: .

V roce 2011 jsme si zopakovali léto v Praze. Tentokrát už jsem do agentury ani nešel. :f_biggrin: Profit byl sice slabší, nějakých cca 30k, ale i tak jsem byl spokojený. Léto strávil s kamarády, zažil nespočet super akcí a hlavně jsem si vydělával tím, co mě baví. :f_thumbsup:

Co se dělo v roce 2012 si tak nějak nevybavuju, asi nic významného. Až teda na to, že jsem po dvou letech odešel z VŠ. Studoval jsem Sportovní management na VŠB, ale absolutně mě to nebavilo a neměl jsem v plánu se v tomhle oboru nikdy realizovat.

V lednu 2013 se u nás otevřel Kajot, ale já se o něm nějak záhadně dozvěděl až v květnu. Začal jsem pravidelně navštěvovat turnaje a cashgame. Bylo to celkem náročné období, protože jsem měl od dubna do konce srpna domluvenou brigádu u kamaráda od táty v Mittalu v Ostravě a nechtěl jsem se na něho vykašlat a tátu zklamat. Vypadalo to asi tak, že jsem dělal většinou 6 dní týdně, někdy i 7 ( každý měsíc minimálně 200h) a k tomu chodil do Kajotu. Super byly pátky a soboty. V pátek ráno v 5h budíček na 6 do Mittalu v 17 odpoledne domů, osprchovat, najíst a na 7 do kajotu, cashgame do rána, ráno v 5 domů pro věci, na 6 do mittalu a kolem 12-14 domů ( o víkendech se díky bohu dělaly kratší směny), vyspat se a večer do Kajotu. :f_biggrin:

Na podzim 2013 jsem dostal nabídku od jednoho známého, že mě bude stakovat na turnaje typu ČPT, Celebrity Million, atd. Prostě buy in 2-10k. Na přelomu 2013/2014 se staking rozšířil i o cashky NL5k/NL10k a vyjímečně i NL20k. Naturnajích se mi moc nedařilo, měl jsem spoustu mincashů a i deep runů, ale žádný final, většinou jsem končil na 2-3 stolech. V cashgame už to bylo lepší a celkem mi to šlo, vydělal jsem dost peněz, jenomže jsem byl hloupý a všechny je rozházel. Na konci roku 2014 přišel hodně nepříjemný swing, který trval od října do února 2015. Nebyl to ani nějak extra velký swing, cca 20BI, ale tím, že to bylo na NL10k, se jednalo o dost peněz a můj staker bohužel nedokázal pochopit, že se jedná jen o varianci (možná to nechtěl pochopit) a spolupráci na cashgame jsme ukončili. Roll, abych hrál tyhle limity na sebe jsem neměl, tak jsem se vrátil k NL2k, které hraju do teď.

Online Poker

Online jsem bral do teď spíš jako koníček a přivýdělek a neměl jsem kázeň a disciplínu tvrdě grindit, což mě dost mrzí. Tady je graf od 1.6. 2010 do 1.3.2015.

V březnu, když jsem tak nějak vstřebal ukončení spolupráce se stakerem, jsem si řekl, že se opřu pořádně do onlinu. Nebyl to úplně fail, ale taky to nedopadlo podle představ, Byl jsem namotivovaný a chtěl hrát alespoň 50k hands/měsíc. Přikládám graf.

Zkoušel jsem hlavně zoom, který je pro mě pohodlnější, ale cítím, že ho prostě neumím porážet. Graf.

Měl jsem i jeden coaching s Treizeem a ten mi poradil, ať se netrápím zoomem a zkusím regular stoly, které mi v předešlých letech šly. Řekl jsem si, dám zoomu ještě jednu šanci, ale po týdnu jsem přešel na regular stoly, protože jsem byl opět BE. Vím, že je to nulový vzorek, ale prostě z toho nemám dobrý pocit.
      ZOOM

Regular stoly

V červnu jsem si chtěl dokázat, že umím zabrat a tvrdě pracovat. No opět jsem se více věnoval live pokeru, kamarádům, přítelkyni a celkově měl úplně špatný time management, na kterém musím určitě zapracovat, pokud nechci skončit někde ve "fabrice". Naplánovaných jsem měl 100h za online stoly, nakonec z toho bylo nějakých 55. Bohužel jsem na livu strávil víc, než jsem chtěl, ale když ty hry jsou tak jednoduché. :f_biggrin: plus jela u nás challenge na počet odehraných hodin a první dostal 8k, celkem slušný RB. Vyhrál jsem, challenge trvala od půlky května do konce června a odehrál jsem nějakých 120-130h z toho 80-90 za červen.

Závěr

Uf to bylo vyčerpávající. :f_biggrin: Nejsem moc spisovatelsky nadaný. Snad jste to zvládli nějak přelouskat a neunudil jsem vás.
      Blog jsem založil, asi jako většina, hlavně kvůli zaznamenání progresu a zveřejňování cílů, abych se víc pushnul do práce a neflákal se. Protože přece jenom když failnete něco uveřejněného v blogu, tak se stydíte a mrzí vás to ještě víc. To bude pro teď asi všechno, protože jsem opravdu unavený a tak dlouhý post už ode mě asi neuvidíte. :f_biggrin: Během večera přidám cíle na červen a zítra se zapíšu do Bankroll challenge.

GL u stolů i ve všedním životě a kdybyste se chtěli na cokoliv zeptat, tak neváhejte. :f_drink:
  • 18 odpovědí
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 905
      Nejedeš náhodou v sobotu do brna na freeroll? :f_wink:
    • fazol
      fazol
      Bronz
      Jsem tam kvalifikovaný, ale ta výplatní struktura je strašná jako vždycky... Takže jsem si říkal, že spíš pojedu v pátek na den 1c cptcka a podle toho, jestli postoupim nebo ne, se ukážu na freerollu ... Ještě se rozhodnu v průběhu týdne :-)
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      na jednu stranu to chápu, nechtějí, aby někdo jel z ostravy a po půl hodině vypadl s prázdnou, na druhou stranu.. no vždyť víš :D
      kdybys dojel, tak napiš a můžem pokecat :)
    • fazol
      fazol
      Bronz
      Cíle

Pokerové

- dostat se do konce roku z NL25 na NL100
        - udržet si volume 50k+ hands/měsíc (platí od srpna)
        - více studovat, analyzovat
        - omezit live poker jen na cashgame a větší turnaje typu ČPT
        - zlepšit se v MTT turnajích

Nepokrové

- od sprna začít s jedním z treninkových protokolů Performance Training a dokončit ho
        - začlenit krátké meditace do denní rutiny
        - udržet si zdravé stravování
        - trávit méně volného času hraním her, sledováním seriálů, filmů, atd. a hlavně bezmyšlenkovitým brouzdáním po facebooku a internetu všeobecně

a do Bankroll challenge jsem se rozhodl přihlásit až od srpna, protože teď v červenci toho moc neodehraju, jelikož zařizujeme s přítelkyní věci ohledně bytu, máme tu její malou čyřletou neteř na 3 týdny a poslední týden jedeme na chatu na 4 dny... od srpna začne tvrdý grind :f_cool:
    • fazol
      fazol
      Bronz
      penguin13 původně napsal
      na jednu stranu to chápu, nechtějí, aby někdo jel z ostravy a po půl hodině vypadl s prázdnou, na druhou stranu.. no vždyť víš :D
      kdybys dojel, tak napiš a můžem pokecat :)
      ve čtvrtek to napíšu sem na blog :f_drink:
    • fazol
      fazol
      Bronz
      v červenci nemám moc v plánu hrát, ale nějaké cíle si přece jenom stanovím... dělám to poprvé, tak snad nebudou úplně trapné :f_biggrin:

Cíle na červenec

- počet odehraných hodin : 50 (60) hodin
        - studium : 10(14) hodin
        - jíst sladkosti max 1x týdně
        - alkohol max 1x týdně (neožrat se jako dobytek, protože se z toho pak 3 dny léčím :f_drink: )
        - koupit konečně kachličky do koupelny a kuchyňskou linku :f_biggrin:

dneska jsem si dal jen jednu odpolední session, z hry jsem měl dost dobrý pocit, bohužel showdowny byly proti mně

reportovat budu odteď 1x týdně, gl všem
    • fazol
      fazol
      Bronz
      Tak ČPT busto v 6. lvlu na 250/500 jsem do MP openu a HJ callu 3b shovnul AQhh za 10500, na SB reshove za 18k effective, to už mi bylo jasné, že je zle :f_biggrin: ostatní fold, točil jsem do JJ, flop 245hh turn a river blank... Jdu spát a zítra Kajot freeroll v Brne ...wish me gl :f_drink:
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      jak tě poznám? ;) nechceš switchnout nějaký %?
    • fazol
      fazol
      Bronz
      penguin13 původně napsal
      jak tě poznám? ;) nechceš switchnout nějaký %?
      Brýle, béžové kratasy, hnědé boty, modré triko s růžovým potiskem a černá taška přes rameno ... A procenta spíš ne, už mám switchnute s kamosem, ale mužem se o tom pobavit ještě na místě
    • fazol
      fazol
      Bronz
      freeroll busto nějak 24. nebo 23. ze 105 za 3750... přesadili mě na nový stůl, na nikoho jsem neměl ready a po pár handách jsem dostal pocket 66 na BTN, ke mně fold, na SB 70bb stack, BB 50bb stack, já 20bb a avg 27bb, tak jsem to bez infa open jamnul, SB snap reshove a měl tam AA no... později jsem od kámoše dostal info, že blindy byli oba super niti, takže zpětně bych šel minr/fold, ale v dané situaci bez infa to bude dobrý shove :f_grin: sedl jsem pak na cashku 10/20 a čekal ještě na kámoše, aspoň tam profit 4800... no kámoš v dealu v 11! lidech za 40k:f_thumbsup: :f_biggrin: a bohužel jsem mu nakonec odmítl procenta, protože mi je nabízel, když jsem já měl 65k a on asi 18k na bb 800.... jojo ta vys*ranost :f_biggrin: měl jsem se zachovat jako kamarád a vzít to

no dneska opět live cashgame u nás v Kajotu.. začala nám zase challenge o 25k, které se dělí mezi 7 lidí, první bere 8k, žebříček podle bodů, 1 minuta=1bod... tak je třeba obhájit prvenství :f_drink:

zítra jedu s přítelkyní a její rodinkou do ZOO a od úterý už je třeba začít grindit.. třetina července pryč a já jsem odehrál přesně tolik, co je ve spoileru o pár postů výše :f_mad:
    • fazol
      fazol
      Bronz
      Week 1 (6.7.-12.7.)

- počet odehraných hodin: 2,62/50
        - počet hand: 2204
        - studium: 3/10
        - sladkosti: 2/1
        - alkohol: 3/1
        - koupelna zařízena :f_thumbsup:

s alkoholem a sladkostmi jsem to trochu přehnal hlavně kvůli narozeninám... někteří kamarádi nechápou význam slova ne a narvou to do vás skoro i s whiskovkou :f_biggrin:
      absolutně nejsem spokojený s mým flákačským přístupem, na který jsem navyklý z live pokeru a to se musí změnit... i když hodinový cíl teď pro mě vypadá celkem nereálně, budu se snažit ho splnit.. do konce měsíce mě čeká ještě 45-55h live cg a možná pojedu teď o víkendu sobota-neděle do Olomouce do go4games na 400k garant, 2,5k bi... to by bylo pro dnešek ais všechno a jde se grindit :gl:
    • fazol
      fazol
      Bronz
      Week 2 (13.-19.7.)

- počet odehraných hodin: 11,5
        - počet hand: 9690
        - studium: 2h
        - sladkosti: 4/1
        - alkohol: 1/1

zmrzlina a ledová tříšť je prostě zlo :f_mad: :f_biggrin: s hodinami a počtem hand je to o něco lepší, ale určitě ne dostatečně... jak jsem psal na začátku, v červenci nemám v plánu moc hrát a cíl 50 hodin byl příliš ambiciozní... taky jsem se rozhodl, dávat si cíle týdenní, což by mi mělo přispět k lepšímu rozvržení hodin strávených u stolů a studia, než cíle měsíční, kdy se nějakou dobu flákám a pak to doháním...

v pondělí má přítelkyně narozeniny, tudíž budu nejspíš celý den s ní a nebudu vůbec hrát a od pátku do neděle jedeme na chatu a v neděli večer mě čeká opět live cashgame, to máme 3 dny na hraní a studium...

Cíle 20.7-26.7.

- počet odehraných hodin: 12
        - počet odehraných hand: 10 000
        - studium: 3h

vzhledem k narozeninám a víkendu na chatě jsem zrušil cíle týkající se alkoholu a sladkého... nepřijde mi vhodné dát si za cíl "budu pít jen 3x tento týden" a pak ho třeba ještě failnout :f_drink: a co se sladkého týče, boj se zmrzlinou a tříští prostě prohrávám :f_cry:
    • fazol
      fazol
      Bronz
      Week 3 (20.-26.7.)

- počet odehraných hodin: 11,9/12
        - počet odehraných hand: 7644/10000
        - studium: 5/3h

takže tenhle týden se trošku zkomplikoval... v pondělí ještě podle plánu proběhla oslava narozenin mé přítelkyně, ale od úterý jsem místo grindu ležel v posteli... zkráceně, napuchla pravá část obličeje, pod uchem a okolo čelisti, tak jsem šel k doktorce, a ta mi řekla nemilou zprávu, že mám zřejmě příušnice a měl bych se vyhýbat kontaktu s lidmi alespoň týden a ležet v posteli a prostě to "vypotit"... skvělá zpráva, když jsme měli 2 měsíce dopředu naplánovaný víkend na chatě...

poslechl jsem paní doktorku a od úterý do čtvrtku v podstatě jen ležel a spal skoro celé dny.. na grind jsem se úplně necítil, no alespoň jsem shlédl dvě výuková videa od Katrisoneho, kterého obdivuju za jeho přístup k sebezlepšování a analýze hry a jeho styl "výuky" mi sedí... sedl jsem i na 2-3 hodiny k počítači a trochu upravil pf range a taky zanalyzoval 2 handy ve 3 bet potech, kde jsem si nebyl vůbec jistý...

v pátek už mi bylo lépe, takže grind byla jasná volba, taktéž v sobotu...no v neděli už mi doma celkem hrabalo, a tak i přes doporučení paní doktorky nechodit mezi lidi, mě zlákala pravidelná live cashgame v kajotu... cíle byly v podstatě splněny, hand je sice jen 7644, ale když připočtu 2607 hand + 5,3 hodin z mtt's, tak můžu být celkem spokojený... btw narazil jsem v pokertrackeru na celkem divnou věc, a to že se mi změnil počet odehraných hodin v prvním a druhém týdnu a absolutně nechápu, jak je to možné, jelikož jsem nijak neupravoval filtry (v reportu používám stat Total Actual Hours Played (Multitabling))... teď mi ukazuje v období od 6.-12.7. odehraných 5,2 hodin a 13.-19.7. to je 18,42 hodin, tak teď nevím, čemu věřit.. no zkusím si session měřit sám a uvidíme...

Cíle 27.7.-2.8.

- počet odehraných hodin: 15
        - počet odehraných hand: 10 000
        - studium: 4h
        - sladkosti: 1
        - alkohol: 1
    • fazol
      fazol
      Bronz
      Week 4 (27.7.-2.8.)

- počet odehraných hodin: 9/15
        - počet odehraných hand: 6661/10 000
        - studium: 6/4h
        - sladkosti: 3/1
        - alkohol: 1/1

Week 5 (3.8.-9.8.)

- počet odehraných hodin: 8
        - počet odehraných hand: 5841
        - studium: 7h
        - sladkosti: 4
        - alkohol: 1

Ani nevím, kde začít. Uvažoval jsem, jestli má smysl dále pokračovat v pravidelných týdenních cílech a updatech, protože se dost stydím za své dosavadní výsledky/výkony. V představení na začátku blogu jsem psal, jak se chci přeorientovat z live pokeru na online a cíle hrát do konce roku NL100. No věc se má tak, že se do hraní musím nutit a radši dělám všechno možné, jenom ne grindím ( možná za to můžou i 3 nevydařené shoty na NL50). I když studium a teorie okolo mě baví, tak hra samotná už tolik ne. Možná je to jen o zvyku. Jsem spíš extrovert a rád komunikuju a jsem mezi lidmi. A možná jsem prostě líný a nedisciplinovaný, jelikož jsem zatím nikdy "tvrdě" nepracoval (nepočítám čtyřměsíční brigádu v Mittalu v Ostravě).

A v tom je pro mě kouzelný live poker. Sedíte většinou už se známými lidmi, povídáte si, zasmějete se a prostě se bavíte a při tom, když není variance proti, vám vyloženě odevzdávají své peníze ( snad to nezní namyšleně :f_biggrin: ) . Jenomže takhle nejde žít napořád, pokud chce člověk rodinu a kvalitní mimo-pokerový život. Aspoň podle mě. V pátek v 18h jdu na cashgame, končí se většinou někdy mezi 4-6 ráno, v sobotu jsem použitelný až pozdě odpoledne, v neděli jdu na cg už na 17 a hraje se zase minimálně do 3 rána, takže v pondělí funguju zase až odpoledne. Hrávám jen 2x týdně a jsem mimo provoz v podstatě 3 dny. Dřív jsem hrával 3 a více dní v týdnu a nedělal jsem prakticky nic jiného než hrál/spal/ občas zašel do fitka a byl skoro každý den chvíli s přítelkyní, pokud jsem zrovna nejel na ČPT nebo jiný podobný turnaj.

Na foru jsem se dočetl o knize Konec prokrastinace od Petra Ludwiga, na kterou byly vesměs jen pozitivní reakce, takže jsem si ji hned objednal a dal se do čtení. Už po pár úvodních kapitolách mi dodala novou motivaci a chuť do práce a byl jsem natěšený, až vyzkouším nástroje v ní obsažené pro zlepšení time managementu, focusu na věci, které jsou pro mě v životě důležité, atd. Opravdu skvělá kniha a můžu ji doporučit. V pondělí 10.8. jsem ji dočetl a wait for it ...............
      do dnes jsem žádnou z daných rad nezrealizoval! :appl: kill mee pleeeaaaase.... i když mě opravdu nadchla a vše mi dávalo smysl a byl jsem natěšený, až dané pomůcky zavedu do každodenního života, tak jsem opět nic neudělal... wtf?? :why: pokud nedělní/pondělní report nebude zahrnovat úspěšnou aplikaci alespoň některých pomůcek, tak budu za trest mýt nádobí celý týden ( moje nejneoblínější domácí činnost) :challenge:

Cíle na tenhle týden si dávat nebudu. V reportech přidám počet hodin na live cg a odeberu alkohol a sladkosti, jelikož alkohol "zvládám" ( rozuměj dám si pár skleniček 1x týdně, výjimečně 2x a opiju se max 1x za měsíc) a naopak sladkosti absolutně nezvládám ( dejme tomu každý druhý den si koupím nanuk, zmrzku nebo jinou osvěžující sladkost).

Co se týče dlouhodobých cílů, tak 50k+ hand za srpen určitě nedám, snad od září. Tím pádem jsem se ani nezapojil do BR challenge. Více studuju a analyzuju a dost mě to baví. Live hru jsem omezil na 2x cg týdně. V MTT jsem se snad o trochu zlepšil díky dvěma coachingům od frisbalda, kterého určitě doporučuji a taky díky sledování twitche (žádný velký hit zatím nepřišel, ale pár deeprunů bylo :f_thumbsup: ). Co se nepokerových cílů týká. Nějak jsem úplně vypustil meditace, zkusím znova zařadit. Od příštího pondělí/úterý začínáme s kamarádem jeden z Performance training protokolů konkrétně Raise the bar. Se stravováním to není žádná sláva, grilovačky skoro každý týden a hlavně ty sladkosti. Ale taky to není úplně průser. Nejhůř jsem na tom se sledováním seriálů, brouzdáním po netu, etc. V tom by mi měla pomoct právě kniha Konec prokrastinace. :f_thumbsup:

Uff dneska toho bylo víc než dost, tak se mějte. Za pár dní jsem zpět s reportem. Snad přidám i nějaké vtipné handy z live cg, ať to trochu oživím. :gl:
    • godlike3
      godlike3
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 234
      Zdarec, trochu poznavam sam sebe v tebou popisovane pokerove pracovni moralce - brouzdani na netu,kravinky, serialek, hodinka quakelive a 5 hodin ztracenych :-D drzim palce toto vsechno prekonat a chtel bych se zeptat jaky mas brm co se tyce live pokeru (a jaky je dle tebe dostatecny, jestli staci treba jit to sem tam zkusit za 1 BI a kdyz nebude vatiance vylozene proti, tak to ty ryby odhazou?) a s kolika BIs zkousis shotovat Nl50 online?
    • fazol
      fazol
      Bronz
      Ahoj, BR na live mám teď mizerný, nějakých 25BI, a z profitu platím všechny měsíční výdaje a nemám jiný příjem, což je dost velký gamble. Pro mě pohodlný BR je 50+ BI a peníze bokem aspoň na 4 měsíce. Pokud si to chceš jít jen zkusit a nebudeš mít noční můry, když prohraješ 2-5k Kč, tak bych tomu určitě dal šanci. A doporučil bych ti jít v pátek nebo sobotu, protože většinou se u stolu i pije a lidi jsou ještě "dajnější" než obvykle. Teda záleží, kde bydlíš. U nás v Karviné se hrává většinou jen pátek a neděle a chodí pořád ti samí lidi a v jiné dny se hra většinou nerozjede. Pokud jsi z Prahy, tak bych ti doporučil Ambassador nebo Showdown, obojí je na "Václaváku" a hraje se snad každý den díky turistům.

NL50 jsem začal shotovat při 30 BI a zatím mi moc nejde. Snažím se hodně table selectovat, ale přijde mi, že na PS je těch stolů nějak málo oproti NL25. Zapnu většinou 2-3 stoly a stoploss mám 3 BI. Při prvním shotu jsem během 200h vyhrál 4 BI, ale už během hry jsem cítil, že runuju jako bůh a tak jednoduché to nebude. :f_biggrin: Druhý shot jsem hitnul stoploss, třetí taky a čtvrtý skoro taky, takže jsem po nějakých 1600 handách -4 BI a nechce se mi hrát. :f_frown:

Samozřejmě jsem uvažoval i o zapojení jiných heren, ale ostatní softy mě neskutečně tiltují. Možná bych se měl porozhlédnout po nějakém softu na multitabling, ve kterém bych si nastavil betsizingy atd.
    • fazol
      fazol
      Bronz
      Week 6 (10.8.-16.8.)

- počet odehraných hand: 1296
        - počet odehraných hodin: 1,6
        - studium: 8h
        - live poker: 15h

Co se hraní týče, tak to je bída bídná. Za celý týden jsem zapl jen jednu session a to v době oběda, kdy byl nízký traffic, tak jsem zkusil přidat zoom a opět mi to na něm vůbec nešlo. Asi si ho zakážu. Aspoň že live se dařilo.

Jinak jsem se konečně dokopal k zavedení určitých pomůcek k překonání prokrastinace do praxe a pomalu se snad dostavují výsledky, takže report za další období by měl být lepší, co se počtu odehraných hodin, studia a počtu hand týče. To je pro dnešek všechno.

GL a v příštím reportu už dodám nějaké ty handičky z live csg, ať to tady trochu oživím. :f_drink:
    • erikteh
      erikteh
      Bronz
      Registrace: 19.07.2014 Příspěvky: 76
      update? :f_drink: