FLH: hledá se zachránce v podobě coache P.S: je to akutní :)

• irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Nějakou dobu jsem nad tím přemýšlel a dospěl k závěru, že dál to sám nezvládnu. Trávím už několik let pořád na místě, chvilku nahoru a chvilku dolu a žádný posun. I když je tahle sekce delší dobu skoro mrtvá, pořád je naděje, že se mi podaří tady nějakou pomoc najít.

O co tedy jde...hledám koučing nebo případně hodně aktivní spolupráci. Bohužel jsem omezený češtinou a na zdejším fóru jsou cca 2-3 lidé, kteří by mi s tímhle mohli pomoc. Sám o sobě si nemyslím, že jsem takovej retard, abych nemohl porážet mikro a small stakes a tudíž jediná cesta vede skrze toto.

Nemám moc co nabídnout, tak nabídnu aspoň profit deal až do výše cca 80% z měsíčního profitu + nějaký fix za jednotlivé koučingy pokud by bylo třeba (tak 5-10$). Aktuálně mi nejde o nějaký extra výdělky a chci jen abych mohl budovat roll, proto bych si nechal jen menší část zisku a zbytek by šel na koachingy. Nejduležitějsí teď je hlavně to, abych porozumněl hře.

Mým cílem je udělat vše proto, abych se pevně usadil na FL100 a teprve poté se solidními znalostmi se pustit do vyšších příček :)

K tomuhle přistupuju i z důvodu, že jsem hrozně vděčnej Necrovi, že věnuje dost času, aby kouknul na videa a zkritizoval moji hru, na druhou stranu je mi hloupy, že to dělá jen z dobré vůle a nemůžu se nějak revančovat. Potřebuju nějakou systematickou práci s mojí hrou a mým nedokonalým přístupem, aby mě to už konečně vyvedlo z tohodle kruhu. Další věcí je i to, že se sám nějak nemůžu teď dokopat ke hře a studiu, i když zatím mám volnýho času pořád hafo, tohle by mě mělo dokopat s tím něco udělat.

Asi bych měl větší šanci na EN foru, ale bohužel to prostě nedám. Třeba to nakonec bude i malý impulz pro hráče, kteří se rozhodují co hrát, třeba se podaří to tady zase trošičku rozhýbat. Je škoda, že potom co skončily koučingy to tady prakticky zaniklo. Handy do HJ fora občas dám, ale jinak krom několika málo blogu(občasníků) je to tristní a je to velká škoda.

Moje výsledky:
      rok 2015:

červen - červenec:

lifetime:

Toť asi vše, pokud to někdo přečte a najde se zachránce tak to bude super!
  • 9 odpovědí
    • Necromadx
      Necromadx
      Bronz
      Registrace: 24.01.2013 Příspěvky: 564
      Na dlouhodobej koučing bych to neviděl ( asi bych na to ani neměl čas ), ale mužem davat sweatky než začnu hrát session, stejně asi tak půl hod až hodinu čumím do lobby a klikám na waitlisty. Tak když mi cca kolem 16:00 - 18:00 napišeš, tak mužem něco přes Skype dát. Popřípadě probrat.

Jinak co bych doporučil je nastavit si nějaký cíle. Jak dlouhodobý ( dostat se na tu FL100, to je dobrej cíl ), tak pak krátkodobý - měsíční, týdenní a denní například. Pro tebe by to měli asi bejt volume cíle v podobě, za měsíc odehrát třeba 20 000 hand, denně to dělá 1000 hand a 10 dní v měsící si udělám volno a krásně to vyjde. 1000 hand při 4 tablingu dáš za 4 hod hraní v poho si myslim. Nebo jinej cíl například Pondělí až Čtvrtek budu hrát 4 hodky večer od tolika a do tolika, snažit se nahrát co nejvíc hand a dodržovat při tom rozumnej 2-4 tabling. Navíc se snažit soustředit a přemýšlet nad všema spotama co nejvíc to jde. Pak si třeba před každou session dát 10 - 20 min warmup ( projet si naky handy nebo poznamky ) a po sessioně 10 - 20 min calldown ( udělat si poznamky, projet si označený handy, dát je do HJ fora a tak. ).
    • husky333
      husky333
      Bronz
      Registrace: 06.03.2013 Příspěvky: 1,364
      Takova blba otazka:f_biggrin: Co tak zkusit neco jineho nez FL jako NL, SnG, MTT?:f_biggrin:
    • irik83
      irik83
      Bronz
      není blba a par pokusu uz probehlo ;) na sitkach a mtt to nebylo nejhorsi, ale odrazuje me to, ze u nich proste musim sedet nez je dohraju. U NL by bylo vsechno uceni od zacatku a nevim jestli s tim chci zacinat, na druhou stranu ano je tam nasobne vetsi podpora jak ze strany komunity tak coachu, materialu atd atd, ale prece jen jsem stravil takovou dobu na tomhle formatu a asi jsem hroznej jesita a chci to jednou porazit, jo stve me, ze to jen tak nejde a ze se furt placam na miste, ale nakonec jsem se dycky vratil zpatky odkudkoliv tak nevim no, jeste tomu nejakej cas dam a uvidi se
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      kdybys přecijen přešel, tak pokud dáš sitka a hyperka, session se všemi stoly se ti celá rozeběhne do pár minut a v jakémkoliv momentě je do 10-15 minut ende.. takže časově dost flexibilní. zaplaceno teda jdruhou stranou mince, neskutečně varianční, což nevím, jak moc jsi z fixlimitu zvyklej.. ale chápu, když se jednou zamiluješ, těžko se přechází jinam k něčemu jinému.. držím palce, ať se rozjedeš.
    • irik83
      irik83
      Bronz
      prave ze ta variance...ty rychlost je uz pak vyborna, to by mi ani nevadilo, ale...:) pro me je variancni i FL docela :D tak kdyz prejdu beru te jako vzor a pomoc :f_p: :sifflote:
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      S 3000 rukama za měsíc pro tebe musí být příliš variační cokoli. S takovým volume se na FL100 do konce roku nedostaneš, ani kdyby si měl nejlepšího kouče na světě. Protože s tímhle tempem do konce roku nahraješ tak 20k rukou a to bys musel mít úplně astronomický winrate, abys za takové malé volume na FL20 a FL50 udělal dostatečný roll. Dokud prostě nedokážeš zvládnout tu základní věc, a to více hrát, tak cokoli jiného nemá smysl řešit.
    • irik83
      irik83
      Bronz
      s tim mas naprostou pravdu, ono to ale souvisi s tim jak mi jde resp nejde...ted kdyz jsem hral chvili na padesatce a chytil jsem run tak se mi od pocitace nechtelo ani vstavat, najednou tam bylo 500 hand ani jsem nevedel jak, dal jsem pauzu a hral zase..v okamziku ale kdy tam jen topim roll tak se mi absolutne nechce toho klienta ani zapinat. Takovej hloupej zacarovanej kruh...dokud nemam ze hry radost tak to nejde, ale na tom zamakam, to volume bude asi to nejsnadnejsi...winrate uz bude vetsi problem
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Až teď pořádně koukám na ty grafy a opravdu 3000 hand za měsíc je strašně malé číslo.
      Hraju úplně jinej formát, takže tam handy lítají ais výrazně rychleji, ale aktuálně jsem schopnej zahrát 3000 hands za jednu dlouhou večerní session. A 2000 beru jako standard. Podle mne pokud to s pokerem někdo myslí vážně, musí najít optimální stav mezi hrou a studiem. Nestudovat je blbost, ale hrát málo je možná ještě větší nedostatek. A logicky to chce vyvážit a obojí maximalizovat a o stojí čas... Ale zas když tu chce člověk dělat move up ideálně co chvíli, jinak než velkým množstvím času svůj progres krmit nemůžeš....

Sice čas není postačitelná surovina do pokerového chřtánu progresu, ale je určitě nezbytná.
      Jen čas nezajistí úspěch. Ale bez času si zajistíš neúspěch.. Volume, volume a ještě jednou volume :-)

Včera jsem dočítal jednu knížku, POHON, je to o motivaci co lidi žene atd...
      Jedna kapitola se právě hodně týká tématu mistrovství a snahy ho dosáhnout,
      přirozená vlastnost lidí, chtít být v nečem top, nejlepší, pohltit se tím..
      A všechno co je vždy u všech podobných článkům a knih a přípěsvků stejné je toto:
      Bude to bolet a stojí to čas, sebezapření a někdy překonávání nechuti.
      Odnesl jsem si z toho něco takového:
      Pokud se v něčem chceme odlišit, být lepší, blížit se cestou k mistrovství, tak musíme dělat to, co máme rádi, i v době, kdy se nám opravdu nechce.. Jednoduše řečeno, realizuj se v tom, co tě baví, a uvědom si, že to bude třeba dělat i v době, kdy tě to nebaví. Jednou ses rozhodl, tak makej.

Důležité je si ale nejdřív uvědomit dvě věci:
      1. Opravdu mne to baví?
      2. A chci v tom být dobrý a obětuji pro to něco (vše)?
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      ještě bych k tomu dodal, že podle mne u tebe nevidím ani tak problém s pokerem a dovednostma (kteér nemohu porovnat), ale určitě s chutí a přístupem... možná tě ubilo dlouhé přešlapování na místě či propad, ale určo bych hledal nejdřív jiskru uvnitř sebe, než se znova se stejným nastavením pouštěl do předem prohraného boje.. případně, pokud to chceš probrat víc, tak PM...