[NL50] T9s vs ch/r river

• Half8
      Half8
      Bronz
      Registrace: 26.02.2011 Příspěvky: 150
      Soupeř 24/19/6
      Velice zajímavá handa. Preflop standartně 3betuju, ale tento hráč měl fold na 3 bet 75, tak mi to přislo škoda 3betovat. Flop a turn asi stnd. River mě po chvilce tankování ch/shovnul...vůbec sem to nečekal a vůbec sem mu neuměl přiřadit nějakou range. Ch/r river měl 0/12 za 3k hand. Won sd 52. Snažil sem se najít nějaký stat co mi pomůže, ale čas ubíhal a já byl připraven foldnout...nakonec mi to přece jen nedalo a sekundu před koncem TB sem juknul :f_biggrin: Můžete si tipnout co měl...

Ještě otázka trošku mimo, které se ale této handy možná taky týká. Poslední dobou se mi zdá, že mě hodně regů ch/c, díval sem se na můj stab flop a mám asi 65%. Je to hlavně z explo důvodů, protože hodně lidí chodí ch/f flopy...přemýšlím jestli s tím něco většího dělat, nebo to nechat být a jenom si na ty ch/c dávat pozor??

Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2742993
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $53.40
      SB: $151.23
      BB: $50.00
      UTG: $125.86
      MP: $53.43
      Hero (CO): $55.61

Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 9:diamond: T:diamond:
      1 fold, MP raises to $1.50, Hero calls $1.50, 3 folds

Flop: ($3.75) 7:diamond: 4:heart: T:spade: (2 players)
      MP checks, Hero bets $2, MP calls $2

Turn: ($7.75) 9:heart: (2 players)
      MP checks, Hero bets $5, MP calls $5

River: ($17.75) K:diamond: (2 players)
      MP checks, Hero bets $13, MP raises to $44.93 all in, Hero calls $31.93
  • 2 odpovědí
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,998
      River je dost tough no... tbh sem v podobnym spotu nvidel bluff tak rak takze z tohoto duvodu by se mi chtelo foldnout. Na druhou stranu uzasne blokujeme TT/99 ktere takto muze hrat i kdyz pravdepodobneji vidim ze tyto handy c/r na turnu protoze to zacina byt dost drawy. Nejpravdepodobneji teda vychazi nejake JhQh ktere uplne v pohode muze floatovat jako PFR na flopu a pak i na turnu anebo KK ktere hral tricky kvuli tvemu vysokemu flop stabu. jako bluffy by mohl mit napr. TJ/TQ

Co se tyce stabu na flopu tak nevidim problem mit ho vysokej protoze malokdo s tim neco bude delat...
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 905
      taky mám dost vysokej stab F a když mě nějakej reg nějak "nestandartně" vycalluje tak si napíšu note a trochu se proti němu krotím, ale většina se vůbec neadjustne