Me? Weird? Shut up please, I'm limited edition

• scarlett2015
      scarlett2015
      Basic
      Registrace: 12.07.2015 Příspěvky: 7
      Čááu čáu,

jmenuji se Scarlett a rozhodla jsem se blogovat!! Byla jsem donucena, prý je to ta nejlepší věc :f_biggrin: Tady můžete najít moje představení, ať ho nemusím psát znovu --> :f_thumbsup:
      Milá komunitu,

jsem úplně nová, ale po pár chvílích co jsem se rozhlížela po fóru zde vidím úžasnou příležitost. Věřím, že mezi vás rychle zapadnu. Jmenuji se Scarlett Weyand a moji rodiče pochází s Tampy ve Floridě. Ale otec se musel před desítkami let přestěhovat do Česka a já se našim narodila již tady. Považuji se spíše za Češku.

O pokru jsem se dozvěděla od přítele moji kamarádky a okamžite jsem se zamilovala. I když nemám žádné zkušenosti, věřím, že se brzy zlepším.
      Také bych si ráda založila vlastní blog. Kamarád mi doporučil hrát na herně 888 poker variantu šest max. Mám za sebou pár stovek ruk, kdy jsem byla zasvěcena do hry :f_biggrin:

To je tak vše pro začátek!
      Užívejte sluníčka
      Scarlett :f_love:
      Abyste měli o důvod víc, proč sledovat můj blogoš, tady je jedna starší fotka s minulého léta :f_love: :f_love: Jak jsem již zmínila, půjdu hrát šest max poker nějaké základy už jsem se naučila tak uvidím jak to půjde. Chci si užívat prázdniny takže to nebudu přehánět :f_pleased:

Kluci je mi líto, ale svého prince mám :f_tongue:

Tudůůů hurá a jde se hrát. Prý bych si měla koupit nějaký program na grafy nebo co, že na něj je zrovna sleva, tak ještě uvidím. Jaký doporučujete? :f_p:

• 14 odpovědí