[NL10] JJ na TTx flopu 3way

• Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Tak nějak nevim co s tim. Jestli to radši 3betnout preflop, kde to foldnout...

PokerStars - $0.10 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $10.94 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 4)
      SB: $7.39 (VPIP: 29.27, PFR: 12.20, 3Bet Preflop: 4.35, Hands: 41)
      Hero (BB): $10.88
      UTG: $6.39
      MP: $10.63 (VPIP: 20.83, PFR: 15.63, 3Bet Preflop: 16.22, Hands: 96)
      CO: $10.18 (VPIP: 23.08, PFR: 7.69, 3Bet Preflop: 25.00, Hands: 13)

SB posts SB $0.05, Hero posts BB $0.10

Pre Flop: (pot: $0.15) Hero has J:club: J:diamond:

UTG calls $0.10, MP raises to $0.50, fold, fold, fold, Hero calls $0.40, UTG calls $0.40

Flop: ($1.55, 3 players) T:heart: T:spade: 8:club:
      Hero checks, UTG checks, MP bets $0.90, Hero calls $0.90, fold

Turn: ($3.35, 2 players) 4:heart:
      Hero checks, MP bets $1.90, Hero calls $1.90

River: ($7.15, 2 players) 3:club:
      Hero checks, MP bets $7.33 and is all-in, fold

MP wins $6.83
  • 3 odpovědí
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      imo je call pf ok skrz to, že chceme do potu dostat fish na utg
      OTF by bylo podle mě lepší donk, vyhnem se procheckování a realizaci 2 equit, přebereme iniciativu a získáme informace + můžeme lépe kontrolovat velikost potu
      as played imo river nejpozději fold, možná už turn ale to jen čitě exploit protože hráči podle mých zkušeností často nedablbarellují zdvojené flopy, ale možná se mýlím, jaké s tím máte zkušenosti vy?
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Podla mna velmi dobry run out proti cappnutej range a ak si o tebe mysli, ze vies foldovat, tak tu moze bluffovat...
      Plus myslim, ze dost vela NL10 regov by na F alebo T raisli Tx...?

Ale mozno nie...uvidime, co povie Katri :f_drink:
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Shamway99,

hrál bych stejně celkově. Pokud bych měl info, že preflop raisor je postflop pasivní (na větších samplech můžeme mrknout i na cbet in mw pot přímo), tak i donk je ok z důvodů, co uvedl killtillter. To, jestli je to fold na T/R, záleží buď na tendencích soupeře a pokud je neznáme, tak na naší rangi - máme úzkou/wide range? Kolik máme Tx v rangi? Callujeme často nějaké AA kvůli rybě? Díval jsem se zhruba na moje range a JJ už může být fold.

Na druhou stranu - je lepší v tomto spotu něco jako QhQs, nebo JdJc? Jde o to, že pokud mu z jeho trips dáváme do range hlavně suited ruky (JTo nemá...), tak blocker effect s naší konkrétní handou je poměrně zásadní, protože mu blokujeme všechny JTs, co je celkově 2 z 8mi, teda celou čtvrtinu trips blokujeme, co je fajn. Zároveň neblokujeme XYhh, teda jeho potenciální bluffy! Otázka teda jen je, jestli opravdu tyto spoty a tento board/runnout bude nějak často bluffovaný, nebo ne. a jestli nebude lepší ho overfoldnout. By default se mi líbí většinu JJ fodnout s tím, že tuto comb.bych callnul a foldnul až na R. Exploitativně nevím, nechci předpokládat, že hráči vůbec nikde v ničem nebluffují, myslím si, že tu by mohl a komb. na to má stále dost (XYhh, pár QJs...).