blog: empty

• 34 odpovědí
    • Wdoomek
      Wdoomek
      Bronz
      Registrace: 31.07.2011 Příspěvky: 376
      Ahoj vitej na PSGY ! :) :welcome:
      Preju :gl: za stoly, zatim jedes pekne :) a jak rikas s tim prechodem na NL10 neni kam spechat, zase na druhou stranu se tam hra tak mega nemeni :f_cool: (jen jsou trosku vic agresivnejsi, vice 3betuji, takze je potreba hrat aktivneji). Taky jsem se tam teprve nedavno usadil :f_biggrin: .

btw: Supernatural je moje srdcovka :f_love: todle je top
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Jé, super, další blog od nějaké baby, to je vždycky dobrý. Neplánuješ se stavit na srazu PSTRGY? Budu určitě sledovat. Hlavně oblast plánování, porážení lenosti trackování cílů a k tomu nějaký ten sport jsou věci, co mne zajímají a které už více než rok řeším. Upřímně jsem za tu dobu udělal v pokeru progres asi o šest kroků vpřed (přechodů či postupů limity), ale v oblasti mindsetu je to nekonečný boj. A i v tom je to krásné a super.. Jsem zvědav, jak se s tím popereš a jaké budeš mít první nastavené cíle a plány. Kdybys měla zájem o nějaké nápady na dobré knihy, metody, pomůcky či zkušenosit odjinud, určitě se na tohle téma rád rozepíši víc, či je toho dost u mne v blogu.

Měj se, a těším se na první post ohledně cílů :)
    • Horysek
      Horysek
      Bronz
      Registrace: 30.06.2011 Příspěvky: 82
      Amstaff a běh :Ah:
    • CaptainHarkn
      CaptainHarkn
      Bronz
      Registrace: 14.09.2014 Příspěvky: 54
      .
    • CaptainHarkn
      CaptainHarkn
      Bronz
      .
    • CaptainHarkn
      CaptainHarkn
      Bronz
      .
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Ahoj. Také tě tu vítám. K tomu srazu...však je to právě akce, abys ses seznámila, takže vůbec nevadí, když nikoho ještě neznáš. Naopak by aspoň pro tebe sraz byl více +EV. Na druhou stranu chápu, že pro dost lidí může být obtížné najednou zavítat do kompletně neznámé skupiny lidí. Sám jsem spíše introvert. Každopádně PSGY komunita je opravdu složená (skoro) ze samých "kvalitních" lidí a není se čeho bát. Nevím jestli to nějak souvisí s tím, že u pokeru vydrží jen určitá inteligenčně nadaná skupina lidí, ale co jsem zatím poznal lidi z komunity osobně, tak jsem si snad s každým zatím docela sedl.
    • Horysek
      Horysek
      Bronz
      Registrace: 30.06.2011 Příspěvky: 82
      Ten je krásnej:) a ten jeho výraz, no prostě TOP :D
      a s tím běháním by jsi mu udělala ohromnou radost.. :)
    • CaptainHarkn
      CaptainHarkn
      Bronz
      .
    • CaptainHarkn
      CaptainHarkn
      Bronz
      .
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      CaptainHarkn původně napsal
      Před pár dny jsem tu také četla názor, že je lepší být smutný ve Ferrari než šťastný ve Škodovce. Musím říct, že to mohl napsat buď jen někdo, koho živí rodiče a o životě ví prdlačku nebo někdo, kdo prostě o životě ví prdlačku a ignoruje veškeré náznaky, že je něco špatně.
      [/b]
      Autor ten příspěvek napsal dost neštastně. Už tuším, že v tom, jak to tu bylo, to měl napsané zmateně. Nicméně pointa toho sloganu, jak ho znám, je takováto: "Peníze Vás šťastnými neudělají, ale když už je něco špatně, je lepší brečet v limuzíně než v autobuse..."

Z čímž souhlasím, je pohled toho, že peníze by nikdy neměly být cíl a směřovat se takto na materiální věci, případně nějaký společenský status, není dobré. Ale je tu druhá strana mince a tu je třeba si uvědomit. A podle mne lidi, co si prošli bankrotem, finanční tísní nebo měli obecně krizové období, tak to vnímají. Že mít či nemít peníze, dokáže rozšířit možnosti a obzory. Nesmí to být cíl, ale je dobré mít nástroj, na plnění jiných cílů. A ono třeba někdy jen kvůli zdraví, je to docela zásadní rozdíl.

A souhlasím s tím, že pokud je někdo ještě ve stavu "živen rodiči" , tak se o tom debatuje trochu hůře.. Ale zásadně nejsem zastánce toho, že peníze jsou špatné nebo kazí charakter. Jen jen jich třeba dobře využít. A charakter bych řekl, že spíše vybarvují.
    • CaptainHarkn
      CaptainHarkn
      Bronz
      .
    • CaptainHarkn
      CaptainHarkn
      Bronz
      .
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Ahoj, jen poznámka, nezobrazují se mi obrázky u tvého posledního příspěvku. Jinak zajímavý blog, určo budu sledovat. Zaujalo mě :heart: dodělat letáky (ideálně dnes), to máš nějakou práci, jakože graficky někomu udělat leták? Nebo sobě na nějaký projekt, vymyslet letáky?
    • CaptainHarkn
      CaptainHarkn
      Bronz
      .
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      jj obrázky už vidím, super
    • CaptainHarkn
      CaptainHarkn
      Bronz
      .
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Jak se daří? Dlouho žádný update.
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      Ahoj taky se přidám a přivítam tě tady :) .

Trošku jsem blog prolítl rychleji než většinou ale z toho co jsem viděl to na mě působí trošku problém s motivací. Já osobně to měl minulý týden až strašný s motivací a co jsem si zjistil je že jsem si dělal moc velký cíle. U tebe mi to přijde podobný že plnís ze studia a hraní zhruba polovinu a k tomu napíšeš fail.

Moje rada je dát si na příšte jen 10h třeba misto těch 15 (dala si devět tak to trochu zkusit posunout, když dáš jen 9 není to tak demotivační) a takhle než se dostaneš na těch planovaných 15. Ono nevzejde nic dobrýho když budeš mít vysoký cíle a splníš je 1/10 to akorát ti ubere tu chuť nebo aspoň u mě to tak bylo.

A jedna rada jenom k hraní možná to tak děláš nevím ale co má většinou hodně pozitivní efekt na hru pro lidi jako ty co mají takový konzervativní BR je nedívat se na výsledky třeba mrknou jednou za týden jen :pokerface:

Jink dívám se že seš taky pejskařka takže big LIKE :f_thumbsup: ať ti dělá radost je moc krásnej a :gl: za stoly
    • 1
    • 2