BLOG: Climb from 40$ to 10,000$

• snobyTM
      snobyTM
      Bronz
      Registrace: 30.05.2014 Příspěvky: 10
      Zdravím na mém nově založeném blogu. :welcome:
      Jak už jste z názvu asi pochopily, tak na tomto blogu budu popisovat svoji cestu za vysněnými 10,000$. pevně věřím, že mi blog pomůže abych se více věnoval hraní a studiu. Případně se dočkám od zkušenějších hráču nějakých rad v tom co dělám špatně.

Moje představení Zdravím všechny členy Pokerstrategy

Můj počáteční bankroll je 40$. Budu hrát na herně Pokerstars ve formátu NL2 6-max zoom. :sfishg:
      Pro toho kdo nečetl moje představení, tak jsem se poslední rok věnoval studiu a hře o hrací peníze na pokerstars, kde jsem se z počáteční 1000 vypracoval na vice jak 5 000 000 a to z toho důvodu abych si osvojil hru a hned vše neprohrál. Chápu, že o reálné peníze to bude o něco těžší a kvalita hráčů bude určitě úplně někde jinde. Tak Uvidíme jak dopadnu :gl:

Plány do konce prvního týdne:
      :club: odehrát 5k hand
      :club: podívat se na 3 videa 6-max
      :club: zopakovat si bronzové články

Podle toho jak mi to půjde hraní se rozhodnout v jakém poměru budu hrát a učit se. protože studiu jsem už věnoval celkem dlouho, tak bych pro začátek snad nebylo potřeba, až v tak velkém poměru k hraní.

Tento blog je založen s cílem úspěšně dokončit Bankroll Challenge :f_drink:
      Tak uvidíme kam mě tato cesta až zavede :f_biggrin: jestli vše hned prohraji první týden nebo se vypracuji na 10,000$ :f_cool:
  • 6 odpovědí
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 634
      gl :f_drink:
    • snobyTM
      snobyTM
      Bronz
      Drastický začátek mé cesty na vrchol.
      Výsledek prvního týdne :

:heart: 5k hand (splněno)
      :spade: podívat se na 3 videa 6-max ( nesplněno - zhlédnuto 1 video)
      :spade: zopakovat si bronzové články (nesplněno)

Celkový počet hand: 7911
      Handy za poslední týden: 7911
      Týdenní profit: - 24,49 USD
      aktuální bankroll: 15,51 USD

prvních pár dnů jsem se celkem držel, ale pak jsem hrál v den, kdy sem určitě hrát neměl. měl jsem den blbec a všechno se mi sr*lo pod rukama. dělal jsem chyby, u kterých si říkám jak jsem to sakra mohl udělat. je tu celkem dost vidět že bych se měl zaměřit na to s čím jdu do showdownu.

Uvidíme jak půjde 2 týden zaměřím jsem víc na studium a snad to vše hned neprohraji.
    • Sanny123
      Sanny123
      Bronz
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 513
      Rád vidím dalsího zájemce o cash 6max :) zamer se více na studium nez hru... neni potreba udelat 5k hands špatnou hrou ale udelej radeji 3k hands hrou kvalitnou. Poker je hra ve které budou pády, nesmís se vsak nechat zlomit...

Pokat bys mel zájem a chtel bys vedet jak aktivne porazet NL2 6max prípadne dlouhodobejsí pomoc v podobe coachingu tak se obrať na muj skype! (uvítam i více zájemcu)
    • snobyTM
      snobyTM
      Bronz
      určitě bych měl zájem, ale tento týden mám v práci odpolední. Takže stíhám si akorát ráno jít zacvičit a uvařit a pak valím do práce.
      ozvu se ti až budu mít víc času na hru a studium. a díky za podporu. já se zlomit nenechám :f_biggrin:
    • Zbyna86
      Zbyna86
      Bronz
      Registrace: 23.05.2011 Příspěvky: 236
      Ahoj, drzim pesti v ceste vzhuru. A za sebe mohu doporucit projit si navod na microstakes od w34z3la. Je to v eng sekci a na nasem foru je cast prelozena.

P.S.: pisu z mobilu, ale kdyby jsi nenasel, muzu pak hodit link. Taky jedu od NL2/5 od 16.7.
    • snobyTM
      snobyTM
      Bronz
      díky za radu určitě si to zkusím najít