[NL25] QQ 3bet pot

• killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      1) je flop sizing ok?
      2) dá se takto hrát turn, nebo je to overplay?
      3) pokud ne, jaké je optimální zahrání?

Hero (BB) (€21.71)
      UTG (€7.75)
      MP (€36.22)
      CO (€5.04)
      Button (€21.93)
      SB (€21.26)

Preflop: Hero is BB with Q, Q
      1 fold, MP raises €0.60, 1 fold, Button calls €0.60, 1 fold, Hero raises €2.20, MP calls €1.80, Button calls €1.80

Flop: (€7.30) 4, 5, J (3 players)
      Hero bets €3.40, MP calls €3.40, 1 fold

Turn: (€14.10) 9 (2 players)
      Hero checks, MP bets €6.80, Hero raises €15.91 (All-In), MP calls €9.11

River: (€45.92) 4 (2 players, 1 all-in)

Total pot: €45.92

Results below:
      Hero had Q, Q (two pair, Queens and fours).
      MP had K, K (two pair, Kings and fours).
      Outcome: MP won €43.63
  • 3 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj killtillter,

na tomto boardu si jdu spíš pro 3str lvrg a začínám nějakým <1/3p sizingem, nemyslím si, že je protekce důležitá (nechci to hrát na 2str) a 1/2p je celkem jasně suboptimální vzhledem k tomu, že na T Ti zbylo něco málo přes pot.

T je jinak celkem těžký, MP je určitě méně capped, než CO a taktéž jeho calling range v sandwiched potu bude dost silná. Máme Qh, takže nemá skoro žádné draws z F a horší pro value nevím, jestli stackne někdy. Snowie sice c/shove i c/c v podstatě schvaluje a vidí je jako celkem jasně +ev, ale obzvlášť pokud ten hráč má KK+ v rangi, tak by mě fakt zajímalo, jak často dostaneme call od horších Možná AJs/AKhh (pokud nestackuje F, resp. pokud stabuje AJs..) a to je tak všechno imo. Z lepších má JJ, KK+ jak kdo (někdo často, někdo nikdy). Můj standard by byl 1/3p cbet + c/c T a přehodnotit R. Pokud myslíš, že většina hráčů fastplayuje KK+ PF, tak to bude zřejmě dobrá play, jinak vidím i c/f jako velmi reálný, byť to může působit hodně nitty.
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      Katrisone, na akom boarde by si volil skôr 2 street leverage? Je rozdiel či je to HU alebo mwp?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Trochu ano, MP bude mít určitě daleko víc tight range a měli bychom být obezřetnější na T po callu od něj. Vůči CO můžeme mít širší valuerange a teda i bluffing range, alespoň teda podle mě. 2str leverage jdu hlavně na low boardech, kde všechny jeho non-PP handy mají overkary, na Jxx už přece jen dost ruk jako AJs/KJs/QJs/JTs mají pair a já si ani nemůžu dovolit hrát b-shove s handami typu TT apod. Příp.takto -. na low boardech si představ, že máš TT - jak často přijde overkarta na T? 34% času pokud dobře počítám? Jak často na T nebo R (příp. na T+R dohromady)? Pokud dobře počítám, tak nějakých asi 56%. Jak často se toto stane pro QQ na Jxx boardu? Nějakých ~31%? Jinými slovy - naše overpairy jsou mnohem méně zranitelné a realizace EQ z F->R nám až tolik nevadí.