BLOG: [SH] ZOOM - Výhra v bitvě chyb

• Reggy4u
      Reggy4u
      Bronz
      Registrace: 23.06.2009 Příspěvky: 29
      Ahoj POKERstrategisti!

Dnešním dnem jsem se rozhodl založit BLOG s cílem beatnout zoom microlimity. Poker hraji cca 7let a dříve jsem poměrně slušně porážel micro MTT a MTTSNG. po klasicko cashouto-busto stavu s pauzou a nástupem do práce jsem byl nucen změnit formát => ZOOM SH. Dříve jsem tento formát využíval jako odreagovačku a k učení se postflop.

Výsledky tracknuté herný přes PSGy
      Důvod BLOGu

Chci pracovat a pracuji na své hře a budu sem vkládat handy, které si myslím, že jsem zahrál zle a budu se snažit najít správná řešení. Ocením každou radu a rád bych se připojil k někomu do studijní skupiny.
      Aktuální stav
      BR: 94$ - už jsem byl na 145$ :f_mad:
      STATS
      Asi jsem marnej :f_ugly: , ale já to nevzdám, čtu články, sleduji videa, koukám do HJ fóra, ale nějak to nestačí. A přitom cítím ten obrovský pokrok ve hře :f_thumbsup:
      Open ranges používám od TWINA v html:
      heslo psgy.
      Cíle
      :spade: Každý den studovat hru (videa, články, analýza hand)
      :heart: Volume - 2K+hand/den
      :diamond: Do blogu vkládat analyzované handy po session
      :club: Každý den si pročíst analyzované handy v mém blogu

:Ah: :Ac: Beatovat NL5
      :Kc: :Ks: Dostat se na NL10
      :Qc: :Qh: Se safe BR na NL10 zas jednou koupím status silver
      :2h: :2d: na 80$ přecházím na NL2
      Děkuji celé komunitě pokerstrategy! Věřím, že se z NL5 dostanu výš a tímto blogem pomůžu ostatním začínajícím zoom hráčům ponaučit se z mých chyb! :roto2:
  • 1 odpověď
    • Reggy4u
      Reggy4u
      Bronz
      Registrace: 23.06.2009 Příspěvky: 29
      Poslední 3dny se věnuji hlavně analýze hand po vzoru nového videa: Jak analyzovat vlastní hru
      Dělal jsem chyb jak maku, analýza mi přinesla jiné pohledy, jak se dívat na spoty, overpar na flopu není nuts, ten set je super ale ten board je fakt scary. :f_eek:

ANALÝZA HAND

Hlavní ponaučení je, koukat se na spoty v rangích!!!