[NL5] SBvBB river call

• lukynno
      lukynno
      Bronz
      Registrace: 14.10.2014 Příspěvky: 53
      Ahoj,

Full Tilt, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, Rush, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $5.07 (101.4 bb) 17/11 142hand
      Hero (BB): $11.01 (220.2 bb)
      UTG: $4.93 (98.6 bb)
      MP: $4.64 (92.8 bb)
      CO: $3.57 (71.4 bb)
      BTN: $3.20 (64 bb)

Preflop: Hero is BB with T A
      4 folds, SB raises to $0.20, Hero calls $0.15

Flop: ($0.40) Q 2 8 (2 players)
      SB bets $0.32, Hero calls $0.32

Turn: ($1.04) K (2 players)
      SB bets $0.45, Hero calls $0.45

River: ($1.94) J (2 players)
      SB bets $4.10, Hero ???

Dá se callnout river. Má hodně suited hand? Měl bych hrát někde jinak?
  • 8 odpovědí
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Registrace: 02.10.2014 Příspěvky: 364
      Ahoj, as played bych river foldnul. SBvsBB má flushí hrozně moc a je jedno že ty držíš Ah, on může mít klidně 4h3h.
      Vím, že máš malej vzorek, ale neudělal někdy v těch 142 handách něco podobného?

Jestli zahrát někde jinak... Mně by se líbil raise na flopu tak na 90c. Myslím, že bys měl ten spot jednodušší když by sis vzal iniciativu. Jestli tě pošle, víš, že jsi behind. Když ne, tak na turnu bych pokračoval lehce přes 1/2 pot (máš FD+GS a když dostaneš call dáváš si skvělé odds a na riveru budete kolem 2/3 potu behind). Na riveru by ses pak mohl rozmyslet, jestli si myslíš, že by tě jen calloval s flushí. Když by sis to myslel, tak check behind + poznámka co tak zahrál.
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Ahoj. Ak tu chces foldovat postupku tak foldujes potom vsetko.
      Ak otoci flush tak nevermind. Navyse top flush blokujes takze tak happy nebude
      Btw. Nie je dovod raisovat hocikde imho.
    • lukynno
      lukynno
      Bronz
      tomatostone: Byl jsem u něj bez poznámky, takže předpokládám, že zatím nic podezřelého neudělal:) . S tím raisem na flopu máš asi pravdu. Callováním jsem toho moc nezjistil.

Medik: Souhlas, že postupku tady foldovat nechci, ale bet 2poty na riveru se mi nechce ani callovat, protože většinou vidím nuts:)

Díky za reakci
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      dá sa bez problémov raisovať flop alebo turn (uprednostňujem turn). naša handa má vysokú equity a robíme veľké nepríjemnosti aj made handám. na river sa to dá callovať. máme nuts flash bloker a najlepší bluffcatcher
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 638
      Mne súperov open za 4x hovorí, že má silnú handu.. Zriedka by som mu na flopu priradil flash. Skôr FD.. Dorovnal by som river a dúfal že má missed draw alebo nejaké dva páry alebo set. ak píšem kraviny hit me.
    • LiveCritic
      LiveCritic
      Bronz
      Registrace: 28.03.2015 Příspěvky: 94
      Dá se to zanalyzovat i z druhé strany? SB s KxKh betne víc pro value. OTF bet 2/3 s FD a fold equity. OTT hit top set, od někoho s flush bych čekal raise na F nejpozději na T, proto bet jen 1/2. Po callu si myslí, že flush nemá, tak betnu river. Sice crazy sizing, ale párkrát už jsem to takto zahrané viděl. Je to blbost?:f_rolleyes:
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      @LiveCritic: má to logiku
      ja by som na river betoval pre value všetky 2P. betujem vtedy medzi 2/3 a 3/4. u tohto sizingu si myslím, že bude viac polarizovaný medzi flashami a airom
    • lukynno
      lukynno
      Bronz
      OK. Díky, všem za rozbor.