Combonator nejde spustit...

• Marffi97
      Marffi97
      Zlato
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 654
      Zdravím, mám takový problém s combonatorem. Stáhnu ho normálně z combonator.com, nainstaluji, a pak se snažím spustit aplikaci, která se vždy chvíli načítá a pak se nic nestane.
      Zkoušel jsem combonator 15x reinstalovat, spustit jako správce, vypnout firewall a měnit kompatibilitu. Nic mi nepomohlo a už mě jen napadá reinstalovat Pc :(
      Kdyby někdo věděl, co s tím nebo měl aspoň nějaký nápad, budu rád, když se ozve.
  • 8 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,078
      Napíš na support, ak je problém s angličtinou, tak google translate alebo niekoho popros o preloženie dvoch viet.
    • Ales851
      Ales851
      Zlato
      Registrace: 16.07.2012 Příspěvky: 1,046
      Souhlasím, taky bych řešil přes support, napiš jim jaký máš OS. Kdybys potřeboval přeložit, tak mi napiš
    • Marffi97
      Marffi97
      Zlato
      S překladem by neměl být problém, ale support mi neodepisuje. Psal jsem jim teda jen email, tak nevím, jestli mají i nějaký live chat?
      A oni pak i někde na stránkách mají napsáno, že support funguje jen pro uživatele, kteří mají combonator koupený. Ofc bylo by fajn, kdyby se mi na to zeptal někdo, kdo už má comonátor koupení. Že by např. napsal, že můj kamarád si chce koupit combonator, ale nejde mu spustit atd.. Ale nechci do toho nikoho nutit. Navíc stejně za chvíli přijdou nové windowsy a já přeinstaluji Pc tak jako tak. :)
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,407
      napadaj mě 2 možnosti
      -chybí ti nějaký základní soft který je potřebný k spuštení, nebo nejni aktualizovaný
      -nějakej soft protože je spušteněj ti to nějak blokuje (včetně nastavení windowsu)
      víc ti asi neřeknu :D

PS: myslim že když napíšeš na podporu že si chceš koupit ten combonator, ale že ti nejde spustit, tak ti pomůžou, pokud tam jeste nějakou podporu maj protoze ten soft uz dlouho ani neaktualizovali
    • Marffi97
      Marffi97
      Zlato
      Tak na podporu jsem psal (respektive můj kamarád) a tam mi řekli, že je taky nic nenapadá, jen že bych mohl mít nainstalovaný jiný program, který to blokuje. Rozhodl jsem se teda přeinstalovat Pc, jenže do toho akorát combonator předělával webové stránky a já ho stejně nemohl stáhnout. Mezí tím jsem si postahoval běžné aplikace (google, skype, PP klient, EQlab, officy, etc...) Dnes jsem koukal, že se stránky konečně rozběhli, tak jsem combonator zkusil stáhnout a nainstalovat -> Objevil se ten samý problém a opět mi nejde spustit :f_ugly: :f_mad:
      Už dokonce zavažuji koupit nové Pc :D Fakt netuším, kde by mohl být problém...
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      zajímavě divný, a předtím na tom windowsu ti to šlo spustit? Nevidím moc důvod proč by to byl HardWérový problém. To spíš
      a) si furt jeste nenainstaloval nějaký potřebný soft ke spuštení (což by ale imo Ti měli říct, že třeba potřebuješ framework nebo tak něco)
      b) nainstaloval/nastavil (tím pádem by si to instalovat furt to samý dokola a nevyřešil to..) si mezitím soft který to blokuje nebo třeba to médium na kterým máš ten windows, není jakoby "čistý" windows.
      nic jinýho mě nenapadá

můžeš zkusit if want
      a) stáhnout portable verzi kterou jsem vytvořil https://www.dropbox.com/s/pxr58rfgh0w5a1j/Combonator%20version.cameyo.exe?dl=0
      b) spustit si to online přes stránku kterou jsem ted našel a dost se mi líbí
      http://saturn.cameyo.com:8080/client.xhtml?id=c/play&appName=combonator+version&token=d86a7203-7c25-4e19-84b6-c3f04c687636#
      c) před spuštením combonatoru, zmáčknout tlačítko windows+R, napsat eventvwr.msc > ok > sečíst všechny chyby, hlášení, informace za poslední hodinu, spustit combonator > refreshnout eventvwr, znovu sečíst > když ten druhej součet bude větší než první tak najít kde se to liší (a tím můžeš najít kde přesně je chyba)
      d) zkusit třeba opravit opakované error hlášení
      e) znovu reinstalovat OS (nejlépe z nějakého ověřeného média) s cílem pustit program CO NEJDŘÍVE to půjde (i třeba před instalací ovladačů, a pak doinstalovávat ostatní a postupně zkoušet zase zapínat). Můžeš to zkusit třeba i v nějakým sandboxu/virtual boxu jestli stím máš trochu zkušenosti aby si zas nemusel ted vsechno mazat)
      f) něco jinýho
    • Marffi97
      Marffi97
      Zlato
      Díky za reakci :f_thumbsup:
      -no šlo mi to na minulým notebooku a taky mi jde na stolním počítači, který mám u rodičů. Na tomhle mi, pokud vím, nešel nikdy.
      -framework jsem zkoušel stáhnout a napsalo mi to, že už ho v pc mám
      -moc nevím, jak myslíš "čistý" windows
      a pak v těch dalších bodech se úplně ztrácím :D
      Myslíš, že bychom se mohli nějak spojit např. přes skype, že by jsi my vysvětlil pár těch kroků? :)
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      si me přidej tady