nl400sh road to higher stakes!

• Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      Cau, volam sa Andrej, mam 20. Som z vychodu a rozhodol som sa (opat) si zalozit blog aby som mohol lepsie trackovat vysledky a svoj progress v case.
      Som primarne live cash game hrac up to omaha 5/5 a holdem 2/5 ale asi dost ludi by ma povazovalo za aggro spewy fish(co dost negativne ovplyvnilo moje winnings mohol som byt niekde inde asi).

Cize live moje vysledky boli dost slusne spravil som roll cca 15k-20k Euro podla toho ci ratam nejake savings na zivot v mega velkom downswingu (stale je to cisto na poker ale) ale online som nikdy nebol nejaky borec (aj ked som hral isty cas az k nl600sh kde som bol small winner ale ocividne nie steady resp. s malym rollom) kedze som nikdy nechcel depozitovat extra velke peniaze do onlinu. pacila sa mi vizia online s tym ze pole je o dost viac tough ako normalne live cashky hlavne pri vacsich turnajoch (rozvadov, vieden, BA) a teda by som tu mohol zlepsit svoju hru.

Vzdy som radsej hral 6maxy, kazdopadne live sa hra najme fullring teda som teraz v lete hladal format a zvolil som si predsa len ten FR kvoli zlepseniu svojej hry.
      Oslovil som Treizee-ho (urcite poznate tuna z komunity no ;) ) aby ma coachoval- co sa mi uz teraz oplaca. Od dost velkeho -6BB losera pri 50k rukach som sa presekal k 2bb/100 na vzorke asi poslednych 80k ruk (tento mesiac) , kde fazovo po kazdom coachingu som mal pocit ze hram lepsie, menej spewujem a celkovo som viac pripraveny grindit - viedlo to az k tomu ze som zacal hrat 24 stolov takmer okamzite uz po 2 coachingoch a vyzera to tak ze by som mal byt schopny nl25fr na staroch porazat a s Treizee-m pracujeme na mojej hre vzdy ked sa da. Priblizne 3x do tyzdna.

prilozim nejake grafy nech to neni take suche

tento mesiac: http://i.imgur.com/z7meUvX.png

last 25k hands (vidno snad improvement): http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=b7d5895db43c1a4e62df89c571c77f86

last 5dni (hotrun ale aj tak sweet) : http://www.upnito.sk/0/9q9u9vuuuw6skr7dzw84brk6n2xzv7x6.JPG

overall sa zatial zameriavam na kvantita> kvalita. Chcem grindit 150k hands/m+. (ci sa dokopem k 200 pripadne 300k je dost otazne ale chcel by som to skusit viem ze je to mozne. na nete mam okolo 1500 usd (nechcem depozitovat viac) ale eventualne pri 100bi na nl50 by som chcel prejst tam. samozrejme predtym skusim nejake shoty s menej stolmi. tak drzte palce! ;)

Edit: zabudol som povedat ze do Supernovy mi ostava 76k VPPs. tento mesiac som dal zatial 7k (predpokladam ze dam tak cca 10k) cize mam co robit do konca roka aj tak. ale Treizee hovori ze na 50tke to pojde easy. tak snad movnem ASAP :)
  • 142 odpovědí
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      akurat som reachol Platinu na Staroch a pustim si 11 a 22ME MicroMillions tak snad nejaky deeprun ma trafi cestou :D posledne dni som moc negrindil dost real life stuff ale dalsi mesiac chcem fakt dat tych 200k ruk
    • Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Registrace: 19.04.2012 Příspěvky: 110
      Zdravim,
      Musim teda svěsit bradu při pohledu na tvé grind cíle :) Je jasné, že při 24 talingu FR toho odehrajes raketu, ale až tolik ? :) Kolik máš v plánu měsíčně +/- grindit hodin ? :) Já jsem si nedávno stanovoval nějaké volume cíle a měsíčně bych chtěl vždy odehrát aspon 45-50k, což je podle mě minimum, pokud to člověk chce brát nějak seriozně. GL při MM.
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      No zatial tento mesiac som odohral 110 hodin. Do konca mesiaca este nejakych 10-20 zvladnem. Ale mam dojem ze som hral dost malo oproti tomu co som mohol hrat. Cize. Sa asi challengnem na dalsi mesiac na 300k ruk. Co nemam sajnu kolko bude hodin ale urcite cez 200 (7h+/day), resp. 10k ruk+/day. Bude to asi dost bolestive pre moju psychiku ale tak nic velke nepride bez bolesti coz. Diky, Good Luck aj tebe. :)
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      No, jak to uz ked nieco velmi chceme, tak sa to zacne srat uplne necakanymi vecami. Mam dost real life problemy aktualne, nechcem sa k tomu moc vyjadrovat k nicomu by to nebolo. Len na poker budem mat pravdepodobne o dost menej casu. Ale skusim to nahradit zvysenou aktivitou ked cas budem mat.
      graf last mesiac: Jul
    • Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Registrace: 19.04.2012 Příspěvky: 110
      wow, parádní volume ! :f_thumbsup: Přeji, ať se reallife problémy co nejdřív vyřeší, ať se můžeš do pokeru pouštět s čistou hlavou :)
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Dik za podporu :)
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Novy rok a ja sa vraciam k online pokru nakolko v mojej blizkosti nesu tak vysoke (alebo az privysoke) live cg, urcite je to profitable ale nevidim realne moznost posunut sa niekde s vyjmou cestovania do vacsich miest, Rozvadov, Praha ...
      nejaky goal na 2k16 chcel by som som SN na staroch aj ked tie zmeny sa mi moc nepacia no ale co uz. vzdy som chcel byt SN eventualne SNE ale pokaslali mi to.
      tento mesiac by som chcel dat cca 5k usd na nl25 na staroch, myslim ze to je splnitelne s tym ako je to pole soft. tipujem tak 300k ruk na dany goal. urcite oslovim Treizeeho nakolko mi jeho pristup dost vyhovoval. tak gl vsetkym a co najvydarenejsi rok 2k16.

jo btw preco si myslim ze je to splnitelne (hral som cez sviatky)
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      No prekonal som hranicu 6k usd na staroch, ale nejak stale nenachadzam odvahu na shot na nl50. :( viac mi vyhovuje to grindenie nl25 ktore je viac priamociare ale obavam sa ze sa oberam o profit, ktory by som mohol spravit na vyssich limitoch. Nejake napady na zvysenie sebavedomia?
    • marrius1979
      marrius1979
      Bronz
      Registrace: 13.01.2012 Příspěvky: 747
      Ahoj,kolko stolov naraz hras na NL25ke?Mas super vysledky,klobuk dole.
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      24 stolov. fullring regular. dakujem :) inac to hram dost ako retard in my oppinion.
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 884
      Ahoj, s jakým uspořádání stolů to hraješ a jaké používáš hotkeys či program na ten mass tabling? Jinak gl ať se daří :-)
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      ahoj, hrajem to tiled (4 stlpce po 6 stolov), no hotkeys only HUD (HM2). niekedy moc nestiham citat staty ale na fr su rozhodnutia viac straightforward tak to az tak nevadi
    • nitrooxidus
      nitrooxidus
      Bronz
      Registrace: 05.08.2010 Příspěvky: 350
      Chces rict, ze na NL25 regular je to soft tak ze hrajes ve svy podstate ABC poker?
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      aktualne zacinam overbluffovat v niektorych spotoch a uz nie som money scared takze sa nebojim ist pre 3ple barrel bluff alebo take nieco. ale ano v drvivej vacsine hram solid abc poker ktorym sa to urcite da porazat aj vacsim wr ako 10bb/100. ale asi pri mensom mnozstve stolov kde tie malo ev+ spoty neprehliadnes. pripadne skvele bluffing opportunities. ludia tu betuju big pomerne silne ruky takze v niektorych spotoch urcite overfoldujem ako exploit. a samozrejme silny valuebeting hlavne fat (hard) value . napr skoro nikdy necheckujem silne hands ale idem pre 3 barely. sameho ma prekvapi co dokazu ludia vycallovat. obecne urobia viac calling chyb ako betting. empiricky. chcem asi znizit opening sizing na 2.5x okrem SBvBB situacie. pozeram ze to tak robi dost regov na nl50 a vyssie.a tiez sizing v 3b potoch z 1/2 znizim na 1/3 vyzera to pomerne efektivne. najvacsi problem je pre tych hracov zahadzovat overpary takze to je hlavny zdroj prijmov ( do mojho vyssi overpar, setov) a taktiez sirsia 3b range vs vysoky ft3b co su hlavne ryby aj ked sam mam tento stat pomerne vysoky. (vela stolov nie vzdy to callujem IP a pod.)
    • nitrooxidus
      nitrooxidus
      Bronz
      Registrace: 05.08.2010 Příspěvky: 350
      Hezky schrnuti, dik. :f_drink:
    • marrius1979
      marrius1979
      Bronz
      Koľko riadkový máš HUD? Aký veľký monitor používaš? Je to rozmiestnenie HUDov na stole prehľadné a hlavne čitateľné pri počte 24 stolov FR? Na tvojom mieste by som sa prechodu z NL25 na NL50 nejako extra neobával. Teda neviem ako na PS ale na PP nie je veľký rozdiel, ak teda vôbec nejaký je. Ja som zatiaľ nič rozdielne v podstate nepostrehol.
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      3riadkovy HUD. 1x 21palcovy. je to pomerne prehladne ale nie vzdy stihas - tu mas point - chcem zredukovat hud viac menej len na vpip, pfr, 3b, ft3b, 4b, ft4b, ftcb, cbet a este samozrejme wr/100. PP chcem vyskusat uz dlhsie pocul som pozitivne ohlasy + amaya sux cize, tebe sa tam paci?
    • marrius1979
      marrius1979
      Bronz
      No napíšem ti to asi takto. Ak si zvyknutý na 24tabling a vyhovuje ti, tak potom o PP ani nerozmýšľaj. Práve v tomto momente je na NL25FR plných 10 stolov a na NL50FR neuveriteľný 1 stôl. Vo večerných hodinách býva plných stolov trošku viac, ale zázraky to nie sú. Traffic sa nedá porovnať s PS. Na týchto stoloch budeš sedieť stále s tými istými regmi(lepšími/slabšími), shortstakmi/midstakmi a zopár voľných miest ostane pre nejaké tie rybičky. Sem tam aj nejakú tu whale alebo maniaka :)

Ja používam štvor riadkový HUD a pri 12tich stoloch (ak ich je zrovna toľko otvorených) je HUD čitateľný a umiestnenie prehľadné akurát tak. Ale ja osobne nie som nejaký massgrinder a málokedy hrám aj tých 12 stolov naraz.

Jedna z vecí na ktoré sa ťažšie zvyká je skutočnosť, že keď si sadáš k stolu, tak nevidíš s kým sedíš pri stole. Vidíš napísané iba player1,player2...player9. Nicky sa ti zobrazia až v momente, keď ti je rozdaný BigBlind.

Keby ťa ešte niečo zaujímalo, môžeme kľudne cez PM :s_drink:
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      jasne, poslal som ti pm. kedze mam teraz nejaky downswing nie nejaky extra velky ale mozme pozriet na nejake handy a tak :)